Tervitus siis ka minu poolt kõigile!!!
Natuke siis endast olen pokkeriga tegelenud umbes 2a. Päeviku teen siis eelkõige selle pärast, et ennast arendada ja motiveerida, arendamise poole pealt siis loodaks teie kõigi abile et jagaksite näpunäiteid ja soovitusi mida muuta millele rohkem tähelepanu pöörata jne.
Postitan siis mõned graafikud ka nagu ikka kombeks on et saaks esmamulje mu mängust ja tegemistest. Kõigepealt siis augusti kuu graafik kus mängisin enamus aeg NL10-t.

Siin ka NL10 statid

Nüüd siis septembri kuu kus tabas algulses downswing

Olen nüüd mänginud ka NL25-te selliste tulemuste ja statidega kuigi vähe käsi aga ehk midagi juba ütleb.

See siis esialgu kõik ja kui statides midagi jubedat silma jääb või midagi siis andke aga märku et saaksin asja kallal töötama hakata.
Tänud ette ära siis.
Natuke siis endast olen pokkeriga tegelenud umbes 2a. Päeviku teen siis eelkõige selle pärast, et ennast arendada ja motiveerida, arendamise poole pealt siis loodaks teie kõigi abile et jagaksite näpunäiteid ja soovitusi mida muuta millele rohkem tähelepanu pöörata jne.
Postitan siis mõned graafikud ka nagu ikka kombeks on et saaks esmamulje mu mängust ja tegemistest. Kõigepealt siis augusti kuu graafik kus mängisin enamus aeg NL10-t.

Siin ka NL10 statid

Nüüd siis septembri kuu kus tabas algulses downswing

Olen nüüd mänginud ka NL25-te selliste tulemuste ja statidega kuigi vähe käsi aga ehk midagi juba ütleb.

See siis esialgu kõik ja kui statides midagi jubedat silma jääb või midagi siis andke aga märku et saaksin asja kallal töötama hakata.
Tänud ette ära siis.
Q
K
(
Comment