Lühidalt: Pokkeriga tegelenud juba 3+ aastat. Kõik igas mõttes on olnud väga swingine. Alustasin PKRis play money peale mängides ja trios freerollides, varsti pärast seda sai pokerstrategy ja teiste saitide kaudu tasuta rolli. Mängind alates NL10-25 24 lauas shortstackina, mõnevõrra FRi full stackiga ja kuni 22$ SNGdeni välja. Roll samamoodi üles-alla käinud kuigi päris bustoks pole kunagi läinud.
Lifetime graafikut panna ei ole, mänginud paljudes eri tubades, trackereid regulaarselt kasutanud ei ole. Üldiselt enamus kasumist tulnud boonustest. Suurim live võit 30 EEKi.
Nüüd otsustasin mängima hakata 6maxi, millega varem peale mõne sessi pole kokku puutunud.
See teema põhiliselt arengu jälgimiseks ja tildi vältimiseks kuna negatiivseid graafikuid oleks mark postitada ju.
Lifetime graafikut panna ei ole, mänginud paljudes eri tubades, trackereid regulaarselt kasutanud ei ole. Üldiselt enamus kasumist tulnud boonustest. Suurim live võit 30 EEKi.
Nüüd otsustasin mängima hakata 6maxi, millega varem peale mõne sessi pole kokku puutunud.
See teema põhiliselt arengu jälgimiseks ja tildi vältimiseks kuna negatiivseid graafikuid oleks mark postitada ju.






K 
8





Comment