iga S**A asja pärast ei ole vaja TILTI minna

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mortalvombat
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 412

    #1

    iga S**A asja pärast ei ole vaja TILTI minna

    Lühidalt: Pokkeriga tegelenud juba 3+ aastat. Kõik igas mõttes on olnud väga swingine. Alustasin PKRis play money peale mängides ja trios freerollides, varsti pärast seda sai pokerstrategy ja teiste saitide kaudu tasuta rolli. Mängind alates NL10-25 24 lauas shortstackina, mõnevõrra FRi full stackiga ja kuni 22$ SNGdeni välja. Roll samamoodi üles-alla käinud kuigi päris bustoks pole kunagi läinud.

    Lifetime graafikut panna ei ole, mänginud paljudes eri tubades, trackereid regulaarselt kasutanud ei ole. Üldiselt enamus kasumist tulnud boonustest. Suurim live võit 30 EEKi.

    Nüüd otsustasin mängima hakata 6maxi, millega varem peale mõne sessi pole kokku puutunud.

    See teema põhiliselt arengu jälgimiseks ja tildi vältimiseks kuna negatiivseid graafikuid oleks mark postitada ju.
    Last edited by mortalvombat; 07.10.10, 08:06.
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #2
    Re: Kõik on uus septembrikuus

    Well edu, aga suurim live võit 30.- ? how?:D

    Comment

    • mortalvombat
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 412

      #3
      Septembri eesmärgid

      Alustatud juba augusti lõpus.
      Kommenteerige statse palun



      Tegelikult päris tublisti üle EV joostud.

      SEPTEMBRI EESMÄRGID

      $ Kasum mängust
      $ 30K käsi (ilus ümmargune 1K/päev)
      $ Kuu jooksul liikuda NL30'sse
      $ Lugeda läbi Ryan Fee 6maxi raamat + paar videot vaadata
      $ max 6 lauda
      $ edukalt osa võtta Toweri Nutcrackerist

      hetkel kõik
      Last edited by mortalvombat; 01.09.10, 20:49.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #4
        Re: Kõik on uus septembrikuus

        GL sulle mees!

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #5
          Re: Kõik on uus septembrikuus

          blindide pealt thightiks rohkem ja mis toas mängid et nl 30 lauad?

          edu igal juhul

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #6
            Re: Kõik on uus septembrikuus

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Well edu, aga suurim live võit 30.- ? how?:D
            5max SNG 10 eek bi

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            blindide pealt thightiks rohkem ja mis toas mängid et nl 30 lauad?
            Kui palju steal from sb peaks olema? Mul 44, peaks selle alla tõmbama kuna jään OOP?

            888s. vähemalt mängisin, kuna arvasin, et saan rb'i. aga tuli välja, et ei saa, sest soft oli kunagi varem installitud vms. kui keegi teab, kuidas saab sinna olemasolevale kontole rb'i siis öelge palun.
            Last edited by mortalvombat; 01.09.10, 20:27.

            Comment

            • mortalvombat
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 412

              #7
              Re: Kõik on uus septembrikuus

              1. sess täna tehtud ja väga edukalt


              graafikul u. 850 käsi. villain on statsidega 74/39, 3bet 11,3 (70 kätt)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              kuidas nonSD joont üles saada, villain 58/25, 3bet 14,3 (50 kätt)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • mortalvombat
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 412

                #8
                Re: Kõik on uus septembrikuus

                Tänane sess. Koguaeg paris A game ei olnud...


                Nüüd kursuse tutvumispidu ja hommikul kell 8 mata loeng + praks.

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #9
                  Re: Kõik on uus septembrikuus

                  GL!
                  Peoga:D

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: Kõik on uus septembrikuus

                    Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                    GL!
                    Peoga:D
                    Äkki näkkab

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #11
                      Re: Kõik on uus septembrikuus

                      ei näkkand

                      vahepeal paar päeva ei mängind, eile + täna 4 BI up.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      flop cbet mul 85%, see on liiga palju? samas cbet success 45% ja nonSD joon nullis. kui toodab, siis on ok?

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #12
                        Re: Kõik on uus septembrikuus

                        türrrrr.... reporteri horoskoobis veel ütles, et igasugune gamble täna -EV ja mul oli ikkagi vaja veel teist sessi mängima minna...
                        nüüd diibina set v set ka selle kirjutamise ajal. flopis juba lootsin, et teenin osa tagasi.




                        homme toweris nutcracker see-eest
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by mortalvombat; 07.09.10, 21:47.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: Kõik on uus septembrikuus

                          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                          türrrrr.... reporteri horoskoobis veel ütles, et igasugune gamble täna -EV ja mul oli ikkagi vaja veel teist sessi mängima minna...
                          nüüd diibina set v set ka selle kirjutamise ajal. flopis juba lootsin, et teenin osa tagasi.




                          homme toweris nutcracker see-eest
                          [YOUTUBE]qYSTrpgw090[/YOUTUBE]
                          FYP

                          Pane ainult võrdusmärgist järgnev tekst youtube kastitde vahele :)

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #14
                            vombating NL30

                            Viimasel ajal korralikku mängu pole teinud. mõned turniirid + partys vedelenud paari dollariga SNGsid meelelahutuseks teinud. Mõtlesin, et ootan, kuni saan pacificusse rb'i ja siis NL30. Arvestades seda, et nüüd läks konto seal lukku + neil üliaeglane support, siis hakkasin mängima hoopis ongame'is.

                            Pacificu NL20 graafik sai selline:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ja NL30 esimesed käed:
                            450 kätt eile õhtul sissejuhatuseks ja ülejäänud mängitud loengu asemel kuhu kahjuks ei jõudnud
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Täna hommikune sess oli üldse huvitav, sai teise regiga üht hüdrovaala kiusatud, kuid kahjuks endal teda lõplikult ära stackida ei õnnestunud.

                            Hiljem otsin mõned käed ka kindlasti.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #15
                              Re: vombating NL30

                              Mulle graafikud meeldivad. Keep going!

                              Comment

                              Working...