SANGPOMMI päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #1

    SANGPOMMI päevik

    Kõigepealt tervitused kõikidele pokeri fanattidele!

    Mõtlesin, et olen juba seda foorumit niikaua külastanud ja et võiks ka lõpuks oma päevikuga alustada.
    Alustasin mängimist 2,5 aastat tagasi. Algul sai sõpradega niisama käidud pubis mängimas 25 krooni buy innigai cashi. See rituaal on siiamaani Eestis, vahepeal on ainult summad suuremaks läinud ja mäng rohkem populaarsust kogunud. Kunagi alustasin triobetis. kandsin 25, 50 krooni kaupa plekki sisse. Ise koguaeg imestasin et kuhu see raha kaob ja et võimatu on võita. paar korda olen vist 100 krooni sealt välja kandnud. aga kokkuvõttes ikka miinustes. Siis plaanid muutusid ja tulin Austraaliasse, vahetult enne seda olin ostnud HEMi endale kuna mõtlesin, et ilma selleta pole võimalik algajal mängida :D Ise ei teadnud statsidest midagi aga meelidis kangesti graafikuid vaadata :D Tegin omale Pokerstarsi konto hakkasin NL10 mängima. mäng käis üles-alla. Kui tuli sõber ja ütles et kaua sa nende sentide peale mängid et hakka NL25 mängima. algul proovisin ja jube skeeri mani tunne oli. Siis hakkas mäng kuidagi minema, muidugi samal ajal lugesin ka foorumit. Tundsin et olen mängu põhitõdedele pihta saanud ja siis mõtlesin et davai, teen täpselt nii suure sissekande et saan hakkata vähemalt 12 lauaga korraga mängima, et hoida ennast disipliini all ja et ei mängiks igasugu paska.
    Ja ohh ime. see toimis. bankroll kogunes kiiruga. Aga varitatsioon on olnud suur. on olnud päevi kus 20 minutiga +4BI ja teine päev sama kiiruga ära läinud. siis lõppes töö otsa ja ainuke väljapääs oli pokker. hakkasin hoolega mängima. kuna muud sissetulekut polnud, ja siin riigis on elu üsna kallis. mäng toimis stabiilselt. vahepeal tegin ka MTTsi ,aga kuna iga nädal oli vaja cashoutida. siis bankrolli majandamisest ei olnud võimalik kuidagi kinni hoida. Nii pidasin vastu 2 kuud :D Pokerstarsiga lõpetasin mängimse eilsest, kuna sai villand nendest punktidest, winrate on olnud üsna väike aga hande üsna palju, ja reiki ei tule kusagilt. Siis eelmisel nädalal lugesin andu_andu päevikut kuidas ta HUsngsi mängib. tuli endal ka kange tahtmine. Kuna PS kontol oli veel ligi 100+ $ otsustasin hakata 10$ sngsi mängima. algul läks ilusti, sain kohe paari tunniga +130 taala... aga siis juhtus see mida ma ei lootnud. edasi läks mäng allamäge ja kokku mängisin maimäleta kas 300 mängu ja kokkuvõttes olin sotiga miinuses. Bankroll otsas ja siis otsustasingi pokerstarsiga lõpparve teha :D

    Muidu senised saavutused on:
    Mtt 10+1 $ buy in 7 koht. 176$
    NL25 rekord päev +350$
    Nl25 suurim pot 97$
    NL25 suurim kaotatud pot 92$
    NL50 suurim pot 104$
    Ning rekord päev pokkeris NL25 + mõned paari daala MTT 550$


    Sellest reedest mängin FTPs. Esimese asjana tahtsin proovida RUSH pokkerit.
    Sain kohe ilusti jooksma. ja nüüd olengi juba 8000 kätt lasknud 12BB/100 le. Loodetavasti hiiter jätkub ! :D

    statsid siis : 16/13
    3bet 8.4
    Esimene eesmärk on saada Roll NL50 jaoks ja lagi oleks kui suudaks kunagi NL100 biitida! :)


    Alustuseks aitab vast küll, edaspidi katsun panna toimetamistest graafikuid ja postitada õnnelikke ja ebaõnnelikke käsi :)
    Last edited by SANGPOMM; 22.08.10, 10:41.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: SANGPOMMI päevik

    Sorry, aga fishise mulje jätad. Eriti nende kolme scaredmoney käe pärast, kus ühes kartsid nutflushiga raha sisse panna, sest äkki vastasel on straight flush. :\

    Eks kõik pea kusagilt alustama. Edu!
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #3
      Re: SANGPOMMI päevik

      Nüüdseks 23h mängitud, seljataga 10 000 kätt.


      Uploaded with ImageShack.us

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: SANGPOMMI päevik

        Ega muud pole soovida kui ,et hea run oleks :) Edu ja hoia siis kursis meid oma mänguga.

        Comment

        • Ämmapets
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 171

          #5
          Re: SANGPOMMI päevik

          Aussis oled WH või mõne muu permanent viisaga?

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #6
            Re: SANGPOMMI päevik

            WH viisaga juba novembrist saadik. :)

            Comment

            • Ämmapets
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 171

              #7
              Re: SANGPOMMI päevik

              Kas siis bäkkeritele enam farmides tööd ei ole, et peab elatise teenimiseks netis pokkerit mängima?

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #8
                Re: SANGPOMMI päevik

                haha. on küll, aga preagu tuli nädal aega pausi töölt, hea võimalus mängida. kuigi farmist suht sitt ees :D

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #9
                  Re: SANGPOMMI päevik

                  niimoodi. Eile sai järjest 14h mängitud. Lõpus enam pea ei võtnud. ja mõtlesin et peaks magama ära minema :D

                  Aga mõned head käed sellegipoolest :

                  Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 885408
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  MP1: $13.39
                  MP2: $30.92
                  CO: $20.93
                  BTN: $23.16
                  Hero (SB): $102.62
                  BB: $10.48
                  UTG: $9.00
                  UTG+1: $44.94
                  UTG+2: $10.00

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q Q
                  3 folds, MP1 raises to $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, BTN raises to $2, Hero calls $1.90, 1 fold, MP1 calls $1.50, CO calls $1.50

                  Flop: ($8.25) Q 2 T (4 players)
                  Hero checks, MP1 bets $11.39 all in, CO calls $11.39, BTN calls $11.39, Hero raises to $100.62 all in, CO calls $7.54 all in, BTN calls $9.77 all in

                  Turn: ($80.89) A (4 players - 4 are all in)

                  River: ($80.89) 6 (4 players - 4 are all in)

                  Final Pot: $80.89
                  MP1 shows 5 5 (a pair of Fives)
                  CO shows K K (a pair of Kings)
                  BTN shows K 7 (Ace King high)
                  Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
                  Hero wins $4.46
                  Hero wins $22.31
                  Hero wins $51.12
                  (Rake: $3.00)


                  See käsi oli puhas luckbox :D vastane oli 8/6 .

                  Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 885411
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  SB: $83.90
                  BB: $40.00
                  UTG: $96.40
                  Hero (UTG+1): $134.65
                  UTG+2: $64.40
                  MP1: $96.05
                  MP2: $25.55
                  CO: $83.10
                  BTN: $20.25

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with 6 6
                  1 fold, Hero calls $0.50, 2 folds, MP2 raises to $2, 4 folds, Hero calls $1.50

                  Flop: ($4.75) 7 5 6 (2 players)
                  Hero checks, MP2 bets $3, Hero calls $3

                  Turn: ($10.75) 4 (2 players)
                  Hero bets $10.75, MP2 raises to $20.55 all in, Hero calls $9.80

                  River: ($51.85) 7 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $51.85
                  Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Sevens)
                  MP2 shows 8 9 (a straight, Nine high)
                  Hero wins $49.30
                  (Rake: $2.55)


                  Natuke näppisin NL50 ja sain uue pot rekordi :)

                  Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 885414
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  CO: $69.90
                  BTN: $66.30
                  SB: $46.95
                  BB: $63.85
                  UTG: $50.75
                  UTG+1: $55.60
                  Hero (UTG+2): $69.70
                  MP1: $19.25
                  MP2: $20.70

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+2 with A A
                  2 folds, Hero raises to $1.75, MP1 raises to $4, 3 folds, SB calls $3.75, BB raises to $17.50, Hero calls $15.75, 2 folds

                  Flop: ($43.00) 7 7 8 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $22, BB raises to $46.35 all in, Hero calls $24.35

                  Turn: ($135.70) 4 (2 players - 1 is all in)

                  River: ($135.70) 8 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $135.70
                  BB shows Q Q (two pair, Queens and Eights)
                  Hero shows A A (two pair, Aces and Eights)
                  Hero wins $132.70
                  (Rake: $3.00)
                  Last edited by SANGPOMM; 24.08.10, 15:44.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: SANGPOMMI päevik

                    Viimases, nl50 käes on preflopi call küll väga paha arvestades, et peale sinu on veel 2 mängijat.

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #11
                      Re: SANGPOMMI päevik

                      neil olid stäkid sellised et nad oleksid pidanud siis juba allinni minema. sellepärast nii tegingi. tahtsin võimalikult palju raha potti saada :)

                      Comment

                      • measke
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 58

                        #12
                        Re: SANGPOMMI päevik

                        viimane käsi on väga hästi mängitud.
                        BB range on JJ+, AK
                        MP1'l ei ole oddse callimiseks. shove/fold koht tal
                        Sinu range shovedes KK+, AK?
                        Sinu range callides TT+, AK
                        flopil lähevad enamus ajast niikuinii rahad sisse.

                        call ja loodad, et MP1 shoveb.
                        5-bet shove on ka ok.

                        Comment

                        Working...