Kõigepealt tervitused kõikidele pokeri fanattidele!
Mõtlesin, et olen juba seda foorumit niikaua külastanud ja et võiks ka lõpuks oma päevikuga alustada.
Alustasin mängimist 2,5 aastat tagasi. Algul sai sõpradega niisama käidud pubis mängimas 25 krooni buy innigai cashi. See rituaal on siiamaani Eestis, vahepeal on ainult summad suuremaks läinud ja mäng rohkem populaarsust kogunud. Kunagi alustasin triobetis. kandsin 25, 50 krooni kaupa plekki sisse. Ise koguaeg imestasin et kuhu see raha kaob ja et võimatu on võita. paar korda olen vist 100 krooni sealt välja kandnud. aga kokkuvõttes ikka miinustes. Siis plaanid muutusid ja tulin Austraaliasse, vahetult enne seda olin ostnud HEMi endale kuna mõtlesin, et ilma selleta pole võimalik algajal mängida :D Ise ei teadnud statsidest midagi aga meelidis kangesti graafikuid vaadata :D Tegin omale Pokerstarsi konto hakkasin NL10 mängima. mäng käis üles-alla. Kui tuli sõber ja ütles et kaua sa nende sentide peale mängid et hakka NL25 mängima. algul proovisin ja jube skeeri mani tunne oli. Siis hakkas mäng kuidagi minema, muidugi samal ajal lugesin ka foorumit. Tundsin et olen mängu põhitõdedele pihta saanud ja siis mõtlesin et davai, teen täpselt nii suure sissekande et saan hakkata vähemalt 12 lauaga korraga mängima, et hoida ennast disipliini all ja et ei mängiks igasugu paska.
Ja ohh ime. see toimis. bankroll kogunes kiiruga. Aga varitatsioon on olnud suur. on olnud päevi kus 20 minutiga +4BI ja teine päev sama kiiruga ära läinud. siis lõppes töö otsa ja ainuke väljapääs oli pokker. hakkasin hoolega mängima. kuna muud sissetulekut polnud, ja siin riigis on elu üsna kallis. mäng toimis stabiilselt. vahepeal tegin ka MTTsi ,aga kuna iga nädal oli vaja cashoutida. siis bankrolli majandamisest ei olnud võimalik kuidagi kinni hoida. Nii pidasin vastu 2 kuud :D Pokerstarsiga lõpetasin mängimse eilsest, kuna sai villand nendest punktidest, winrate on olnud üsna väike aga hande üsna palju, ja reiki ei tule kusagilt. Siis eelmisel nädalal lugesin andu_andu päevikut kuidas ta HUsngsi mängib. tuli endal ka kange tahtmine. Kuna PS kontol oli veel ligi 100+ $ otsustasin hakata 10$ sngsi mängima. algul läks ilusti, sain kohe paari tunniga +130 taala... aga siis juhtus see mida ma ei lootnud. edasi läks mäng allamäge ja kokku mängisin maimäleta kas 300 mängu ja kokkuvõttes olin sotiga miinuses. Bankroll otsas ja siis otsustasingi pokerstarsiga lõpparve teha :D
Muidu senised saavutused on:
Mtt 10+1 $ buy in 7 koht. 176$
NL25 rekord päev +350$
Nl25 suurim pot 97$
NL25 suurim kaotatud pot 92$
NL50 suurim pot 104$
Ning rekord päev pokkeris NL25 + mõned paari daala MTT 550$
Sellest reedest mängin FTPs. Esimese asjana tahtsin proovida RUSH pokkerit.
Sain kohe ilusti jooksma. ja nüüd olengi juba 8000 kätt lasknud 12BB/100 le. Loodetavasti hiiter jätkub ! :D
statsid siis : 16/13
3bet 8.4
Esimene eesmärk on saada Roll NL50 jaoks ja lagi oleks kui suudaks kunagi NL100 biitida! :)
Alustuseks aitab vast küll, edaspidi katsun panna toimetamistest graafikuid ja postitada õnnelikke ja ebaõnnelikke käsi :)
Mõtlesin, et olen juba seda foorumit niikaua külastanud ja et võiks ka lõpuks oma päevikuga alustada.
Alustasin mängimist 2,5 aastat tagasi. Algul sai sõpradega niisama käidud pubis mängimas 25 krooni buy innigai cashi. See rituaal on siiamaani Eestis, vahepeal on ainult summad suuremaks läinud ja mäng rohkem populaarsust kogunud. Kunagi alustasin triobetis. kandsin 25, 50 krooni kaupa plekki sisse. Ise koguaeg imestasin et kuhu see raha kaob ja et võimatu on võita. paar korda olen vist 100 krooni sealt välja kandnud. aga kokkuvõttes ikka miinustes. Siis plaanid muutusid ja tulin Austraaliasse, vahetult enne seda olin ostnud HEMi endale kuna mõtlesin, et ilma selleta pole võimalik algajal mängida :D Ise ei teadnud statsidest midagi aga meelidis kangesti graafikuid vaadata :D Tegin omale Pokerstarsi konto hakkasin NL10 mängima. mäng käis üles-alla. Kui tuli sõber ja ütles et kaua sa nende sentide peale mängid et hakka NL25 mängima. algul proovisin ja jube skeeri mani tunne oli. Siis hakkas mäng kuidagi minema, muidugi samal ajal lugesin ka foorumit. Tundsin et olen mängu põhitõdedele pihta saanud ja siis mõtlesin et davai, teen täpselt nii suure sissekande et saan hakkata vähemalt 12 lauaga korraga mängima, et hoida ennast disipliini all ja et ei mängiks igasugu paska.
Ja ohh ime. see toimis. bankroll kogunes kiiruga. Aga varitatsioon on olnud suur. on olnud päevi kus 20 minutiga +4BI ja teine päev sama kiiruga ära läinud. siis lõppes töö otsa ja ainuke väljapääs oli pokker. hakkasin hoolega mängima. kuna muud sissetulekut polnud, ja siin riigis on elu üsna kallis. mäng toimis stabiilselt. vahepeal tegin ka MTTsi ,aga kuna iga nädal oli vaja cashoutida. siis bankrolli majandamisest ei olnud võimalik kuidagi kinni hoida. Nii pidasin vastu 2 kuud :D Pokerstarsiga lõpetasin mängimse eilsest, kuna sai villand nendest punktidest, winrate on olnud üsna väike aga hande üsna palju, ja reiki ei tule kusagilt. Siis eelmisel nädalal lugesin andu_andu päevikut kuidas ta HUsngsi mängib. tuli endal ka kange tahtmine. Kuna PS kontol oli veel ligi 100+ $ otsustasin hakata 10$ sngsi mängima. algul läks ilusti, sain kohe paari tunniga +130 taala... aga siis juhtus see mida ma ei lootnud. edasi läks mäng allamäge ja kokku mängisin maimäleta kas 300 mängu ja kokkuvõttes olin sotiga miinuses. Bankroll otsas ja siis otsustasingi pokerstarsiga lõpparve teha :D
Muidu senised saavutused on:
Mtt 10+1 $ buy in 7 koht. 176$
NL25 rekord päev +350$
Nl25 suurim pot 97$
NL25 suurim kaotatud pot 92$
NL50 suurim pot 104$
Ning rekord päev pokkeris NL25 + mõned paari daala MTT 550$
Sellest reedest mängin FTPs. Esimese asjana tahtsin proovida RUSH pokkerit.
Sain kohe ilusti jooksma. ja nüüd olengi juba 8000 kätt lasknud 12BB/100 le. Loodetavasti hiiter jätkub ! :D
statsid siis : 16/13
3bet 8.4
Esimene eesmärk on saada Roll NL50 jaoks ja lagi oleks kui suudaks kunagi NL100 biitida! :)
Alustuseks aitab vast küll, edaspidi katsun panna toimetamistest graafikuid ja postitada õnnelikke ja ebaõnnelikke käsi :)

Q 
2
K
Comment