OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #76
    Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

    Algselt postitas SuurSiim Vaata postitust
    Kas sa mingisuguse video tegemisest ei ole huvitatud ? :)
    mkm
    Ma ei usu, et sellest mingit kasu oleks. Isegi ei oska veel midagi, lihtsalt lucky donk :D

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #77
      Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

      Lõpus obv shovemine J3o-ga ära häbene:D

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #78
        Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
        Lõpus obv shovemine J3o-ga ära häbene:D
        :D
        Ei siiski jätan vahele.

        Comment

        • OuMaiGaad
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 482

          #79
          Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

          Täna õnnestus hittida 4 koht 3 30$ 1R 1A turnal, mis on mõnusalt deep turna alguses 3K chippe + rebuy 3K ja add on 6K.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Ei suuda ma ikka nendest MTT eemale hoida, aga parem ongi vist :D
          Panin max bui in mtt jaoks 5 50$ vb siis ei tule bustolandi.
          Muidu teen ikka STT edasi aga üksikuid mtt kõrvale. Eile hakkasin 6.50 neseid tegema hetkel 50 tk tehtud ei hakka tulemusi veel panema, enne kui 200tk täis.
          Tänase hiti cashoudin, kuna eq vaja ja et ei tekiks kiusatust kõrgemale limiiti ronida enne kui 6.50nestega pole piisavalt teeninud selleks.

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #80
            Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

            Pole ammu kirjutanud midagi, paneks kirja siis mis oktoobris plaanis. Vahepeal eriti mänginud ei ole, tegin 6.50stes ainult 110 sngd:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Hommsest liigun hoopis fulltilti, kuna starsis ei saa mängida 2 kuud teatud põhjustel. Tildis kavatsen hakata jälle uue asjaga enda jaoks, ehk siis 6max cashiga (shallow stack 20-40bb) ja mõned mtt kah kindlasti kõrvale.

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #81
              Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

              kas see 6max -40bb stack laudades liiga flippamiseks ei lähe ?

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #82
                Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                kas see 6max -40bb stack laudades liiga flippamiseks ei lähe ?
                ma arvan, et seal muud polegi

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #83
                  Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                  ofc ainult flippamine ju .fold / all in mäng ainult, mingit metat näha ei saa nii ,et loodame et probleeme ei teki ning saad kasumit näidata.

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #84
                    Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                    eks ta flippimine on jah, aga kuna roll pole eriti suur siis saan nendes laudades hakata nl50 mängima vähemalt alla selle ei suuda korralikult mängida kahjuks :(
                    Niipalju kui neid proovinud olen siis seal laudades donke ikka suht palju võrreldes tavaliste laudadega see kah plussiks.

                    Comment

                    • OuMaiGaad
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 482

                      #85
                      Re: 6max NL50(20-40bb)/MTT/@FullTilt OuMaiGaad

                      viimased 3 päeva olen teinud NL50(20-40bb) 6maxi ja suht feilinud
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #86
                        Re: OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

                        Teeks siis väikse kokkuvõtte oktoobrist ja paneks mõned novembri eesmärgid kirja. Oktoober oli suht feil kuu. Liiga palju tilatmist ja üle BR mängimist.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        siin on ainult pooled käed. umbes samapalju miinust tuli teise arvutiga kui siin plussi, nii et BE kuu. Rackback pro
                        Novembri eesmärgid:
                        *1.5K$+ kasumit
                        *ainult 6-max cash(st hoian HU cashist eemale)
                        *mitte mängida üle rolli
                        *vähem tilti
                        *õppida mängima lõpuks

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #87
                          Re: OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

                          suurim pott nl50 shallow lauas
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #88
                            Re: OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

                            Cash pole ikka minu jaoks :(
                            Busto again ja seoses sellega ostsin stake Mtt jaoks
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5804

                            Comment

                            Working...