OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #61
    Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

    Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
    Kahjuks jälle busto :(
    Bad run, tilt, üle limiidi mängimine, cashoudid jne. Mis siis ikka tuleb jälle uuesti alustada. Panen 100$ peale ja proovin seekord 1 laua sngsid ja mitte ühtegi MTT(blokk peale starsis kohe max buy inn 0) Fppde eest hakkan pileteid püüdma suurematele turnadele ainult. Panen siia kirja kah mis BRga mis limiidis mängin. Loodetavasti siis vaatan siia ja pean sellest kinni kah :)
    Proovin nii et 50buy inni uude limiiti ja 30 peal alla tagasi.

    1.75 0$-170$
    3,40 170$-325$ (102$ peal alla tagasi)
    6,50 325$-800$ (195$)
    16 800$-1350$ (480$)
    27 1350$-1900$(810$)
    kurb, et nii läks endal samad jamad, aga palju laudu multitablema hakkad? millal depo teed?

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #62
      Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

      Täna õhtul või homme alustan ja mingi 15-20 lauda arvatavasti.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #63
        Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

        Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
        Täna õhtul või homme alustan ja mingi 15-20 lauda arvatavasti.
        Kui küsida võib siis ütle starsi user, võid pm ka, aga ma arvan et suht see u @t tables ise teen ka 9 max-e (18 omadel vägev variance) , ehk kah 1,75$

        Comment

        • OuMaiGaad
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 482

          #64
          Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

          Ei biidi ikka vist kuigi jooks on kah kohutav olnud.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          igaljuhul sain reload boonuse täis ja stellari kah nii et roll olemas 3.40neste jaoks lähen vaatan mis seal saama hakkab.
          Last edited by OuMaiGaad; 10.09.10, 04:01.

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #65
            Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

            Algusega võib rahule jääda 3.40nestes.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • MissLiz
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 112

              #66
              Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

              Wow, eriline rollercoaster sul ikka.
              Miks nii palju erinevaid asju mängid? Mul toimib niimoodi rohkem, et süvenen korraga ühele kindlale mänule korraga.
              Ei lase kunagi 6-max cashi näiteks korraga FR MTT või HU sngdega.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #67
                Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                ta teebki 15-20 lauda. korraga ühte limiiti:) antud hetkel siis 3,40 (9man) sng-si.

                Superluks, teadsin ,et biidid neid 3,40si sest kui keskmine jooks siis tuleb ka kasum, edu edu edu:) hea vaadata.

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #68
                  Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                  Hetkel teen jah 1 laua turnasid ainult pmst. Ei suuda ära otsustada mis mängu ma mängima hakata tahaksin, sellepärast niipalju erinevaid asju siit päevikust läbi käinud mida mängin. Tegelikult tahaks ainult MTT mängida, aga need on nii suure variatsiooniga, et mu br ja mindset ei pea vastu sellele. Üritan nüüd STTdega stabiilselt võitma hakata ja siis vaikselt mttsid mängida.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #69
                    Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                    UPSWING??

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Hope u like it

                    Comment

                    • ArdiVa
                      Räme Fish
                      • Jun 2009
                      • 18

                      #70
                      Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                      ROI on nuts...

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #71
                        Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                        pisike hiiter jah

                        Comment

                        • SuurSiim
                          Julm Donk
                          • Oct 2009
                          • 85

                          #72
                          Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                          Sinu teema innustab mind STTsid mängima. Kui suudan endale migni väikse bankrolli sebida siis võtan isuga selle asja käsile. Siit teemast saan kindlasti midagi kõrva taha panna veel. Keep going

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #73
                            Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                            Tore on niimoodi välja lennata PS pro vastu step 3mes
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #74
                              Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                              400 sngd täis 3.40nestes

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Viimased 125 sngd pole just kõige parem jooks olnud
                              graafik:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • SuurSiim
                                Julm Donk
                                • Oct 2009
                                • 85

                                #75
                                Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                                Kas sa mingisuguse video tegemisest ei ole huvitatud ? :)

                                Comment

                                Working...