OuMaiGaad @FullTilt NL50 6-max /MTT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #46
    Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad

    millisekundi push ju:D

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #47
      Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      sul on miskid 15 BB-d ja sa mõtled foldile? mõistus on ikka sul kodus või? :d
      21BB-d

      aga ise ka ei suudaks foldida

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #48
        Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad

        ai kurja vaatasin vastase stacki, aga mõte jääb samaks ikka

        Comment

        • OuMaiGaad
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 482

          #49
          Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad

          :D ega väga tõsiselt ei mõelnud jah foldi aga korra käis peast läbi et tal ässad nagunii aga noh sellise stackiga ei ole foldimisruumi tõesti isegi kui oleks 50BB olnud ma ei oleks seda foldi seal leidnud.

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #50
            Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad



            100 sngd täis saanud vahepeal, võib rahule jääda.
            Suht palju MTTsid kah teinud aga nendes olen feilinud ja pmst kogu sngde kasum nende alla läinud.

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #51
              Re: SNG/MTT@Stars OuMaiGaad

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              graafik kah siis tänasest swingisest hu päevast
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by OuMaiGaad; 27.08.10, 23:50.

              Comment

              • OuMaiGaad
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 482

                #52
                Re: SNG/MTT/HU(NL50)@Stars OuMaiGaad

                täna polnud üldse tore öö :(

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Homme HUd ei puutu mtt grind ainult. SM pilet olemas ja turbotakedowni oma samuti, võiks midagi hittida kah juba.
                Last edited by OuMaiGaad; 29.08.10, 05:04.

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #53
                  Re: SNG/MTT/HU(NL50)@Stars OuMaiGaad

                  Turnadest ei tulnud täna jällegi midagi head välja ja nüüd hommikul veits hud teinud jälle.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  aga kui nii juhtub siis pole eriti tore
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ja siis selline käsi mida ma ise mängisin suht valesti aga riveris ei callinud ära kuigi vb oleksin ees olnud aga liiga suur bet ja mõtlesin et saan talt selle raha nii või naa kätte. Või oleks pidanud callima ?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ei komenteeri parem seda kätt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  E: HUga on nüüd kõik kah. Teen parem 2 laua sngsid edasi need palju rahulikumad ja väiksema variatsinooniga.
                  viimase nädala HU graafik siis :
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by OuMaiGaad; 30.08.10, 11:50.

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #54
                    Re: SNG/MTT/HU(NL50)@Stars OuMaiGaad

                    3 30 rebuy turna tildis

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    selline donk ja nii kaugele jõudnud :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    esimene käsi FT
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    lol kaks shorti ühe käega (luckbox )
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    njh
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    4 koht ja 942$

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #55
                      Re: SNG/MTT/HU(NL50)@Stars OuMaiGaad

                      53o BB pealt pole küll parim käsi, millega CALLIDA. täiesti jabur lausa, call on küll awful imo.

                      ja millega sa oma M=20 stacki siis ära kaotasid, et lõpus M=2 stack alles ja A9ga oled sunnitud callima.

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #56
                        Re: SNG/MTT/HU(NL50)@Stars OuMaiGaad

                        Algselt postitas onuark Vaata postitust
                        53o BB pealt pole küll parim käsi, millega CALLIDA. täiesti jabur lausa, call on küll awful imo.

                        ja millega sa oma M=20 stacki siis ära kaotasid, et lõpus M=2 stack alles ja A9ga oled sunnitud callima.
                        ega see standard pole jah mul 53ga callida aga täna oli hea tunne sees ja callisin :) stack läks kaduma varastamistega peamiselt ja korra 3bettisin aq ga ja sain shove vastu siis kadus kah 30% stackist. Lõpus enam kaart ei jooksnud ja blindid sõid mind suht ära :(

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #57
                          Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                          Niipalju siis WCOOPist
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #58
                            Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                            kuidas wcoopile pileti said? ostsid otse sise?

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #59
                              Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              kuidas wcoopile pileti said? ostsid otse sise?
                              Ei ostnud otse sisse tegin satikaid aga nende peale kulus suht palju $ kahjuks.



                              Viimane nädal on olnud väga masendav kaardijooks ja br on hävinud kõvasti kuna olen pmst ainult MTTsid teinud ja midagi saanud ei ole(va. fulltildis). Sai ka osa br välja võetud jälle ja nüüd on seis hapu.
                              Last edited by OuMaiGaad; 13.09.10, 06:36.

                              Comment

                              • OuMaiGaad
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 482

                                #60
                                Re: SNG/MTT/@Stars OuMaiGaad

                                Kahjuks jälle busto :(
                                Bad run, tilt, üle limiidi mängimine, cashoudid jne. Mis siis ikka tuleb jälle uuesti alustada. Panen 100$ peale ja proovin seekord 1 laua sngsid ja mitte ühtegi MTT(blokk peale starsis kohe max buy in 0) Fppde eest hakkan pileteid püüdma suurematele turnadele ainult. Panen siia kirja kah mis BRga mis limiidis mängin. Loodetavasti siis vaatan siia ja pean sellest kinni kah :)
                                Proovin nii et 50buyinni uude limiiti ja 30 peal alla tagasi.

                                1.75 0$-170$
                                3,40 170$-325$ (102$ peal alla tagasi)
                                6,50 325$-800$ (195$)
                                16 800$-1350$ (480$)
                                27 1350$-1900$(810$)
                                Last edited by OuMaiGaad; 07.09.10, 14:34.

                                Comment

                                Working...