Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #61
    Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

    Ei viitsi tervet foorumit lapata, aga kuidas Sinu videoga olukord on? Ja kas pastilaa ja teised kamraadid on oma video ära teinud?

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #62
      Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Ei viitsi tervet foorumit lapata, aga kuidas Sinu videoga olukord on? Ja kas pastilaa ja teised kamraadid on oma video ära teinud?
      väga kusiselt edeneb minu oma, aga üritan. Teistega pole rääkind.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #63
        Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

        viimasest 2st n2dalast oled 2 p2eva kaine olnd?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #64
          Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

          kuidas kool edeneb?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #65
            Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Ja kas pastilaa ja teised kamraadid on oma video ära teinud?
            Ei ole ega tule mingit videot. Kust selline jutt üldse - alatu laim!

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #66
              Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              viimasest 2st n2dalast oled 2 p2eva kaine olnd?
              no nii kaugele pole ma veel jõudnud, et mittekaineid päevi nädalas oleks rohkem kui kaineid.

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              kuidas kool edeneb?
              samamoodi nagu enne, kuni detsini nt pole põhimõtselt mingeid kohustusi. Easy money.

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Ei ole ega tule mingit videot. Kust selline jutt üldse - alatu laim!
              ma võiks päris kindlalt väita, et kokkutulekul leppisime kokku, et teeme

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                ma võiks päris kindlalt väita, et kokkutulekul leppisime kokku, et teeme
                Ee...mis teemadel? On meeles, et sai agiteeritud teisi (MissLizz ntx) videos osalema, aga enda koha pealt küll ette ei löö :D.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #68
                  Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Ee...mis teemadel? On meeles, et sai agiteeritud teisi (MissLizz ntx) videos osalema, aga enda koha pealt küll ette ei löö :D.
                  Miks mul on tunne, et sa ei pidanud selles vestluses silmas pokkeri õppevideot :D :D :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ee...mis teemadel? On meeles, et sai agiteeritud teisi (MissLizz ntx) videos osalema, aga enda koha pealt küll ette ei löö :D.
                    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                    Miks mul on tunne, et sa ei pidanud selles vestluses silmas pokkeri õppevideot :D :D :D
                    lmao

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #70
                      Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Miks mul on tunne, et sa ei pidanud selles vestluses silmas pokkeri õppevideot :D :D :D

                      C'est la vie...

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #71
                        Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Ee...mis teemadel? On meeles, et sai agiteeritud teisi (MissLizz ntx) videos osalema, aga enda koha pealt küll ette ei löö :D.
                        lõime käed selle peale, et teeme video oma mängust ja elavdame foorumi video sektsiooni. Mina olin nõus, vapsik, sm112 ja sina ka, aga krt keegi vist oli veel. Põhimõtselt tähtaeg oli 1 nädal, mis nüüdseks läbi, aga see poh, peaasi, et ära teeb.

                        Estpatrick seda ei mäleta ilmselt, aga ta lubas veel adekvaatset tagasisidet ka nendele videodele anda Nii et win-win on see video ära teha.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #72
                          Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          lõime käed selle peale, et teeme video oma mängust ja elavdame foorumi video sektsiooni. Mina olin nõus, vapsik, sm112 ja sina ka, aga krt keegi vist oli veel. Põhimõtselt tähtaeg oli 1 nädal, mis nüüdseks läbi, aga see poh, peaasi, et ära teeb.

                          Estpatrick seda ei mäleta ilmselt, aga ta lubas veel adekvaatset tagasisidet ka nendele videodele anda Nii et win-win on see video ära teha.
                          Oo - päris head mõtted. Võisin küll mina olla.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #73
                            Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                            Kuna enam sellest krdi videost pääsu pole, siis mõtlesin, et küsin mis te arvate.
                            Teeksin nl100 FR video, aga kas teha
                            1) kohe otse live?
                            2) salvestada live ja siis peale lugeda?
                            3) valida hoopiski huvitavamad käed replayeriga ja neid kommenteerida?
                            4) või teha teema, kus inimesed ise postitavad käsi ja ma valin mingid huvitavamad välja, lükkan replayerisse ja siis kommenteerin?

                            pikkus oleks 30 minti.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #74
                              Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                              Mulle isiklikult on alati live videod millegi pärast meeldinud.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #75
                                Re: Fortune - One day, you will run worse than you ever thought was possible

                                Kas live või salvestada live ja siis peale lugeda. Live eelis on see, et annab kõige paremini gameflowe-d edasi, mis on hea video puhul tõsiselt nauditav vaadata. Miinuseks oleks aga see, et kas peab vähe laudu võtma või muidu lihtsalt ei jõua kõike kommenteerida. Livele peale lugedes jõuab tõenäoliselt rohkem kommenteerida ja väga igavaid seiku saab skippida, aga selle tulemusena osake gameflow-st läheb kaotsi. Ülejäänud variandid imo ei kvalifitseeru. :P

                                Comment

                                Working...