elulugu kirjutama ei hakka
tegin selle teema, et ennast suve viimaseks kuuks piisavalt motiveerida ning et suve lõpuks nl50 jõuda. Midagi võimatut selles ei näe, kuna loodetavasti ei pea ma suve jooksul enam cashoute tegema ning kogu profiti saab rolli alla panna. Osaliselt müün ka tuttavatele starsi raha, mis on ka rolli oluliselt pärssinud(ja mis pärsib jätkuvalt).
Sügisel-kevad mängin pokkerit ülivähe, peamiselt ainult nvdl ning praegused ilusad ilmad on ainuke võimalus grindimiseks. Siia teemasse positan lihtsalt huvitavaid käsi ning eesmärgi käiku. praegu on vaja teenida veel 25BI nl25s, et nl50 safe shot võtta(safe br management). Nii et selle praeguse rolli võtan nullpunktiks, st augustis millalgi loodan selle 25bi täis saada. Senine graph pmst juulis mängitud (alustasin nl5 6max ja nl10 fr ning vahepeal käisin donkamas ühe vana vastu, sealt -80). Ah ja vahel mängin ka MTTsid ajaviiteks.
graphi uuendan
tegin selle teema, et ennast suve viimaseks kuuks piisavalt motiveerida ning et suve lõpuks nl50 jõuda. Midagi võimatut selles ei näe, kuna loodetavasti ei pea ma suve jooksul enam cashoute tegema ning kogu profiti saab rolli alla panna. Osaliselt müün ka tuttavatele starsi raha, mis on ka rolli oluliselt pärssinud(ja mis pärsib jätkuvalt).
Sügisel-kevad mängin pokkerit ülivähe, peamiselt ainult nvdl ning praegused ilusad ilmad on ainuke võimalus grindimiseks. Siia teemasse positan lihtsalt huvitavaid käsi ning eesmärgi käiku. praegu on vaja teenida veel 25BI nl25s, et nl50 safe shot võtta(safe br management). Nii et selle praeguse rolli võtan nullpunktiks, st augustis millalgi loodan selle 25bi täis saada. Senine graph pmst juulis mängitud (alustasin nl5 6max ja nl10 fr ning vahepeal käisin donkamas ühe vana vastu, sealt -80). Ah ja vahel mängin ka MTTsid ajaviiteks.
graphi uuendan
, K
, 2
Praegu keegi lihtsalt ei taha su vastu mingi jamaga mängida kuna oled nende jaoks uus ja andmed puuduvad.
Comment