donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #1

    donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

    elulugu kirjutama ei hakka

    tegin selle teema, et ennast suve viimaseks kuuks piisavalt motiveerida ning et suve lõpuks nl50 jõuda. Midagi võimatut selles ei näe, kuna loodetavasti ei pea ma suve jooksul enam cashoute tegema ning kogu profiti saab rolli alla panna. Osaliselt müün ka tuttavatele starsi raha, mis on ka rolli oluliselt pärssinud(ja mis pärsib jätkuvalt).


    Sügisel-kevad mängin pokkerit ülivähe, peamiselt ainult nvdl ning praegused ilusad ilmad on ainuke võimalus grindimiseks. Siia teemasse positan lihtsalt huvitavaid käsi ning eesmärgi käiku. praegu on vaja teenida veel 25BI nl25s, et nl50 safe shot võtta(safe br management). Nii et selle praeguse rolli võtan nullpunktiks, st augustis millalgi loodan selle 25bi täis saada. Senine graph pmst juulis mängitud (alustasin nl5 6max ja nl10 fr ning vahepeal käisin donkamas ühe vana vastu, sealt -80). Ah ja vahel mängin ka MTTsid ajaviiteks.
    graphi uuendan
    Last edited by donkament; 30.07.10, 10:38.
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

    mis te arvate, kui palju ta foldib siin paremat kätt ehk paari või AKd? kas prf shove oleks parem olnud? Selle ületõstega enamasti repin prf nutsi ainult, väga harva agrodonki silmis mingit imeliku metabluffi. fold is out of the question vastane 19/15 3bet 8 ja 4bet after raise 12.5 500 käe peale. Käte järgi on preflop jõhkralt agro ning postflop muutub passiivseks.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($44.28)
    UTG+1 ($35.59)
    MP1 ($25)
    MP2 ($26.10)
    Hero (MP3) ($28.85)
    CO ($25.20)
    Button ($25)
    SB ($23)
    BB ($10.10)

    Preflop: Hero is MP3 with A, K
    3 folds, MP2 bets $1, Hero raises to $3, 4 folds, MP2 raises to $6.60, Hero raises to $12, 1 fold

    Total pot: $13.55 | Rake: $0

    Results:
    Hero didn't show A, K.
    Outcome: Hero won $13.55
    Last edited by donkament; 27.07.10, 22:07.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #3
      Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

      Ma ei tea, ma NL25s minraise ei harrasta, ma pigem shoveks või calliks, kuna meil positsioon.
      Samas pole eriline strateeg. :D

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        Ma ei tea, ma NL25s minraise ei harrasta, ma pigem shoveks või calliks, kuna meil positsioon.
        Samas pole eriline strateeg. :D
        pmst see 2,5x 5bet on selleks et reppida ässasi/kunne ning panna teda foldima Akd ja QQd ning kui ta ei foldi, siis on ka fine.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

          mõned tänase päeva käed, et teema välja ei sureks.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          tore vish
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          siin olin üsna kindel, et nitil ässad, aga uudishimu tappis
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          draw tuleb alati :)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          suurim kaotud pot
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6
            Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

            siin tegin donkplayd, kuid töötas.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            hakkasin laudu kinni panema ning siis tuli standard blind vs blind
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            praeguse seisuga on umbes 20BI to go, osaliselt põletan turnades oma rahasi ära kh.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7
              Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

              üks miinuspäev üle hulga aja. 2bi läks puhtast enda lollusest. siiski mõned käed.

              üks täiesti ulme vana, lauas oli vist teist-kolmandat kätt, eelmine käsi nägin teda preflop 4bettimas KQo, kas keegi oleks foldi leidnud?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              suht solid mängija, panin JJ-TT peale

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              üks nuts lugu ka vahelduseks
              [YOUTUBE]wA7Q45XHoD8[/YOUTUBE]

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                Pole kaua aega kirjutanud, mainly sellepärast, kuna kõik kiskus kiiva minevat. Panin augusti algul korralikult pool rolli jahedaks ning lootus suve lõpuks nl50 roll saada läks luhta. Siiski on tänu paarile väiksemale turnahitile ja ühele heale foorumikaaslase(kelle nime ma ei tea), kes mulle 150 taala nl50HUs kaotas, on "shotiroll" olemas.

                Tegin väikese sessi 4tabledes, jäin 1bi kasumisse ning esmamulje selline, et ülimalt nitid on preflop kõik ning enamus profitit tuleb postflop ip potte ära varastades. Enamikel mängijatel preflop mäng paigas, kuid postflopis tehakse siiski palju vigu. proovin paar päeva veel natuke mängida ning siis vaatab, kas jääb püsima või mitte.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                  hehe...oota natukene kui su kohta natukene andmeid kogutakse...starsi nl50 PF on kõike muud peale niti Praegu keegi lihtsalt ei taha su vastu mingi jamaga mängida kuna oled nende jaoks uus ja andmed puuduvad.

                  Ja postflop ip potte varastades ei tasu ka liiga julgeks minna, selline vend jäetakse kergelt meelde, kes alati seda võimalust kasutab ja hakatakse trikitama :) (aga niikaua kui lastakse, siis anna aga minna)
                  Mis su starsi kasutaja on muidu?
                  Last edited by k2snakalle; 26.08.10, 21:50.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #10
                    Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                    CilderEst. Tänasega hetkel jäin be, kuna hakkasin mingi vana vastu liiga trickylt mängima + üks teine vana crackis mu mutid 67s ära. Ega jah, 3bettimist tundub piisavalt olevat ikka, proovin muuta oma stiili nati loosemaks kui nl25s mängitud 14/11. Täna lasin 18/15 stiiliga, light 3bettisin üsna palju ning proovin sama stiiliga jätkata. Osade regularide jaoks on juba hea image olemas, nüüd vaja valuet võtma hakata :D. Esimene shot jättis hea mulje, kindlasti huvitavam limiit kui nl25. Kahjuks jätkan regulaarset mängimist sügiseni ainult.

                    Comment

                    • Mäksu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 238

                      #11
                      Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                      Miks sügisel edasi ei mängi ?

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #12
                        Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                        Mängin küll, aga mitte nii tihti. On muud prioriteedid
                        Last edited by donkament; 27.08.10, 01:00.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #13
                          Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                          mingi kõrgema taseme meta
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          hiiter vist, praegu esimese 2,5k käe peale +3,8bi
                          Last edited by donkament; 27.08.10, 18:52.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #14
                            Re: donkament - troinoid juues ja prügi süües microdonkist ballaks ehk nl25->nl50

                            nl50 alguse graph kah :)
                            ühe kena suckoudi tegin kogu selle aja jooksul




                            teadsin, et selle graphi postitamine toob kaasa sita jooksu ja sita mindseti...-2bi järjest ja mõlemad minu sitt otsus.


                            täna agromale mängule on nonsd joon lõpuks natukene plussis.
                            Last edited by donkament; 27.08.10, 21:45.

                            Comment

                            Working...