Tere foorumlased!
Olen 20a Tartu kutt. Lühidalt veel endast. Gümnaasium sai ära lõpetatud ja Ülikooli sai sisse astutud ning sõjavägi on ka edukalt läbi tehtud. Pokkerit olen mänginud umbes 4 aastat. Olen proovinud SNGsi, Holdemi ja PLOd. Tundub, et omaha on mulle kõige sobilikum. Lifetime graafikuid pole näidata, sest ei ole manageri. Eks kunagi peab muretsema, kui ressurssi piisavalt. Esialgne roll on 30bi ja asukoht Full Tilt Poker. Tase on seal kella ajati erinev, aga enam donke ja fishe on öösel pärast 00.00ni. Üritan siis toimuvaga rahvast kursis hoida ja postitan vast mõned päeva suuremad potid või siis mingid ulme käed. Eks näis, mis saama hakkab. Hope for the best.
Olen 20a Tartu kutt. Lühidalt veel endast. Gümnaasium sai ära lõpetatud ja Ülikooli sai sisse astutud ning sõjavägi on ka edukalt läbi tehtud. Pokkerit olen mänginud umbes 4 aastat. Olen proovinud SNGsi, Holdemi ja PLOd. Tundub, et omaha on mulle kõige sobilikum. Lifetime graafikuid pole näidata, sest ei ole manageri. Eks kunagi peab muretsema, kui ressurssi piisavalt. Esialgne roll on 30bi ja asukoht Full Tilt Poker. Tase on seal kella ajati erinev, aga enam donke ja fishe on öösel pärast 00.00ni. Üritan siis toimuvaga rahvast kursis hoida ja postitan vast mõned päeva suuremad potid või siis mingid ulme käed. Eks näis, mis saama hakkab. Hope for the best.
A
3 
A
TC
Comment