[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2251
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    10 € jäi muchosesse seemneks.. aegajalt toksin.. aprillis sai kokku 5,5k käsi tehtud, 13BI kasumit.. seega toksimise raha on ja päris bustosse vist ei lenda...

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2252
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      bah.. lootsin triobeti tasuta 5€ ka miskiks BRiks aretada, aga krt kaks korda sikutati riverisse ära ja busto see 5€..

      muidu merges on voluum üliväike, see kuu ainult rabelenud kodu soetamisega.. nipet-näpet 6bb winrate kuigi kasum on BE kuna suuremas limiidis saan suhkamit, see eest on RB hea.. kahjuks vist ei jõua mingit asisemat BRi kokku ajada, et juunis starsi milestonest NL50s grindides osa võtta:(

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #2253
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Cool story bro!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2254
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          :D lihtsalt ei saa kuidagi pokkerist eemal olla, ikka natukene toksin, aga pole piisavat aega ja pühendumist, et uuesti tagasi low-midstakesisse jõuda.. jäängi eluks ajaks microt nüüd grindima.. aga vahepeal käin siin worship whore'mas..

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #2255
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            back to hb imo :) gl tho

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2256
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              see eest on RB hea
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #2257
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                back to hb imo
                +1

                Comment

                • pilme10
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 224

                  #2258
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                  +1
                  BLIZZZARD

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #2259
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    back to hb imo :) gl tho
                    Oh no, pls no

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2260
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      ma mingi aeg vaatasin ftfoorumisse, mingid mehed lasevad seal siiani HB'd ja päris hoolega, a la maakas ja rynno jne

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #2261
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        kui hd graafika oleks siis laseks isegi, mingi 12*18 pikslist mängu väga ei taha näha

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #2262
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Mingi aeg grindis Rynno igatahes HU-d, Codecciga koos kui ma ei eksi. Kuid maakas, jaak ja paha jms vist lasevad jah, ~1,5a tagasi oli server ka kus sai asju real money eest maha lükata, poh yolo, 15x15 hea blizzi paugutada ;D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2263
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Kurja see Buldog777 Merge networkis ajab odavalt leili.. lambi koha peal tjälle maintenence ees.. ja estimate aeg 6 päeva.. panin muchoses manuaalselt rahad sealt ära muchose walletisse tulema ja kui sinna saab, siis cashout ja läheb kogu kraam starsi kus püüan seda siis vaikselt kasvatada ja tahaks osa võtta ka milestone käe loosimisest..

                            kuna buldog on maas ja mujal rolli ei olnud.. siis igavuset tagusin miski paar 70FPP satikat, millest ühe ära võitsin ja sain 11T$, sealt tegin paar HUSNG'd ja oligi mul 10€ BR olemas, millega siis nüüd starsis NL2s paras puseleda kuniks rahad kohale jõuavad :)

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2264
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              A starsis pole rakebacki ju

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2265
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                no loodame milestone käe peale, see peaks piisav RB olema..

                                Comment

                                Working...