[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2071
    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $30.87 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 8, AF: 6.0, Hands: 114
    SB: $21.11 - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 13, AF: NaN, Hands: 14
    Hero (BB): $50.75 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.8, Hands: 6611
    UTG: $53.02 - VPIP: 8, PFR: 6, 3B: 8, AF: 0.5, Hands: 105
    UTG+1: $48.53 - VPIP: 10, PFR: 8, 3B: 6, AF: 0.7, Hands: 238
    MP: $52.45 - VPIP: 35, PFR: 35, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 17
    CO: $62.99 - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.3, Hands: 279

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A K
    2 folds, MP raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1

    Flop: ($3.25) 4 7 6 (2 players)
    Hero checks, MP bets $2.75, Hero raises to $7, MP calls $4.25

    Turn: ($17.25) 4 (2 players)
    Hero bets $11.00, MP raises to $43.95, Hero calls $31.25 all in

    River: ($101.75) Q (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $101.75
    Hero shows A K
    MP shows J J
    MP wins $97.55
    (Rake: $2.50)



    kui flopi semibluff ei lähe läbi ja turnis meie käsi ei improve, siis õige oleks turnis alla anda ja check-foldida?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2072
      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

      vaikselt hakkab juba tilt peale tulema, fcking coolerid... fcking nitid.. maitea kuidas starsis tableselectida.. fcking igas lauas like 9 inimest järjekorras va lauad kus keskmine VPIP 18% või alla selle ja kuradi HEM1 table scanner ka ei tööta..

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #2073
        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

        Algselt postitas Rage Vaata postitust

        kui flopi semibluff ei lähe läbi ja turnis meie käsi ei improve, siis õige oleks turnis alla anda ja check-foldida?
        Pigem jah, eriti veel sellise turni kaardi peale.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2074
          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          vaikselt hakkab juba tilt peale tulema, fcking coolerid... fcking nitid.. maitea kuidas starsis tableselectida.. fcking igas lauas like 9 inimest järjekorras va lauad kus keskmine VPIP 18% või alla selle ja kuradi HEM1 table scanner ka ei tööta..
          alustad ise laudu ja istud nendesse mida teised regid teevad.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2075
            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

            hide full tables linnuke peale ja bummid...
            mõttetu mängida nitregularide vastu

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #2076
              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              BTN: $30.87 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 8, AF: 6.0, Hands: 114
              SB: $21.11 - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 13, AF: NaN, Hands: 14
              Hero (BB): $50.75 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.8, Hands: 6611
              UTG: $53.02 - VPIP: 8, PFR: 6, 3B: 8, AF: 0.5, Hands: 105
              UTG+1: $48.53 - VPIP: 10, PFR: 8, 3B: 6, AF: 0.7, Hands: 238
              MP: $52.45 - VPIP: 35, PFR: 35, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 17
              CO: $62.99 - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.3, Hands: 279

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A K
              2 folds, MP raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1

              Flop: ($3.25) 4 7 6 (2 players)
              Hero checks, MP bets $2.75, Hero raises to $7, MP calls $4.25

              Turn: ($17.25) 4 (2 players)
              Hero bets $11.00, MP raises to $43.95, Hero calls $31.25 all in

              River: ($101.75) Q (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $101.75
              Hero shows A K
              MP shows J J
              MP wins $97.55
              (Rake: $2.50)



              kui flopi semibluff ei lähe läbi ja turnis meie käsi ei improve, siis õige oleks turnis alla anda ja check-foldida?
              easy fold kui riide pole aga eks tiltis peaga on see standard shove

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #2077
                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                Ei tõstaks flopil ja kui tõstaks siis suuremalt. As played turni foldiks

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #2078
                  Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BTN: $30.87 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 8, AF: 6.0, Hands: 114
                  SB: $21.11 - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 13, AF: NaN, Hands: 14
                  Hero (BB): $50.75 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.8, Hands: 6611
                  UTG: $53.02 - VPIP: 8, PFR: 6, 3B: 8, AF: 0.5, Hands: 105
                  UTG+1: $48.53 - VPIP: 10, PFR: 8, 3B: 6, AF: 0.7, Hands: 238
                  MP: $52.45 - VPIP: 35, PFR: 35, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 17
                  CO: $62.99 - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.3, Hands: 279

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A K
                  2 folds, MP raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1

                  Flop: ($3.25) 4 7 6 (2 players)
                  Hero checks, MP bets $2.75, Hero raises to $7, MP calls $4.25

                  Turn: ($17.25) 4 (2 players)
                  Hero bets $11.00, MP raises to $43.95, Hero calls $31.25 all in

                  River: ($101.75) Q (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $101.75
                  Hero shows A K
                  MP shows J J
                  MP wins $97.55
                  (Rake: $2.50)



                  kui flopi semibluff ei lähe läbi ja turnis meie käsi ei improve, siis õige oleks turnis alla anda ja check-foldida?
                  3bet pre all day long . b/f turn jah, check/shov tundux ka omapärane spewi/tilty play.

                  Comment

                  • sniffer_33
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 130

                    #2079
                    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                    1. Q J
                    Turni c/r mõistlik teha siis, kui sul on tonnidega käsi ta kohta ja tead, mis moodi villane siin käitub, suvalise tondi vastu on ikka väga spew oma käsi bluffiks keerata siin (vahet pole et semibluff).
                    Call turn ja 1/2p bet/fold river või check/call river - tasub varieerida, et liiga loetav poleks.

                    2. A A
                    Mina jälle võtaks liini nii , et c/c turnis ja bet/fold river või c/c river.
                    Oluliselt elu lihtsam ja vähem mõistatamist. Kui mingi dünaamika siin villasega tekib ja käsi rohkem siis on super blufi koht riveris teha c/r AI v.m.s. PS! See, et riveriks board paardub minu jaoks muidugi bluffimise välistaks.

                    3. 8 K
                    raise cbet, miks sa ennast siin jälle mõistatma jätad.
                    Kui villane callib ja turnis tugevalt jätkab ning su käsi ei parane, siis üldjuhul fold.

                    4. 5 A
                    3bet pre ja kui seda ei teinud, siis raise cbet, milleks talle mingeid tõmbeid jätta.

                    5. A A
                    cbet turn ja kui raise peale või rahulikult foldida, kui sul just mingit väga head readi ta kohta ei ole, et ta hullult raiseb turne või siis ainult sinu vastu seda eriti aktiivselt teeb.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2080
                      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                      tähh.. väga head ja asjalikud kommentaarid kõigilt.. eks ma proovin edaspidi ka siia oma spewimisi postitada:)

                      Comment

                      • sniffer_33
                        Jube Noob
                        • May 2011
                        • 130

                        #2081
                        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BTN: $30.87 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 8, AF: 6.0, Hands: 114
                        SB: $21.11 - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 13, AF: NaN, Hands: 14
                        Hero (BB): $50.75 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.8, Hands: 6611
                        UTG: $53.02 - VPIP: 8, PFR: 6, 3B: 8, AF: 0.5, Hands: 105
                        UTG+1: $48.53 - VPIP: 10, PFR: 8, 3B: 6, AF: 0.7, Hands: 238
                        MP: $52.45 - VPIP: 35, PFR: 35, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 17
                        CO: $62.99 - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.3, Hands: 279

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A K
                        2 folds, MP raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1

                        Flop: ($3.25) 4 7 6 (2 players)
                        Hero checks, MP bets $2.75, Hero raises to $7, MP calls $4.25

                        Turn: ($17.25) 4 (2 players)
                        Hero bets $11.00, MP raises to $43.95, Hero calls $31.25 all in

                        River: ($101.75) Q (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $101.75
                        Hero shows A K
                        MP shows J J
                        MP wins $97.55
                        (Rake: $2.50)



                        kui flopi semibluff ei lähe läbi ja turnis meie käsi ei improve, siis õige oleks turnis alla anda ja check-foldida?
                        Turnis tuleb bet/foldida siin jälle, sul on 17 kätt ta kohta, nii et reade ju pole ja kui ta 3-bet potis fd ohus boardis otsustab turnis sind raiseda peale seda, kui ta on flopis su reraise callinud, siis võid kindel olla, et oma tõmbega oled sa turniks juba nii taga, et call on big -EV!

                        Comment

                        • sniffer_33
                          Jube Noob
                          • May 2011
                          • 130

                          #2082
                          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          vaikselt hakkab juba tilt peale tulema, fcking coolerid... fcking nitid.. maitea kuidas starsis tableselectida.. fcking igas lauas like 9 inimest järjekorras va lauad kus keskmine VPIP 18% või alla selle ja kuradi HEM1 table scanner ka ei tööta..
                          See on päris asjalik progejupp tehtud, 30 päeva saad tasuta katsetada.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2083
                            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                            kandsin siis põhiosa BRist välja nagu varem lubanud olin.. loodame et ülejäänuga bustosse ei lenda.. :) samas pole viimasel ajal old aega ka mängida..

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #2084
                              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                              Võta algatuseks väike coach targematelt, siis pole raha põletamist nagu hetkel tundub. Tunnike või paar investeerida ja peaks BE või väike kopikas ikka kukkuma.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2085
                                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                OT & no offence, sa mängid 25NL, ja seal on kõik lauad megafishised. Olen järjekordsel veendumusel, et 25NL table-selection on overrated concept ja täiesti suva, mis lauda sa istud.

                                Miks keegi, kellel on näiteks suur sample 25NL (näiteks sina, Pastilaa vms) ja winrate teada. Nüüd mängib ühe kuu ilma table selectionita. Ma väidan, et 25NL'is vahe on olematu, sest nn. regularid on reaalsuses ka fishid.
                                reaalsuses olen ka mina fish.. aga mulle meeldib et fishid on mul märgitud ja lihtsam vaadata kas ja kuhu lauda istun..

                                muuhulgas tuli mu cashoutile reject.. eile panin SEBi tulema, täna vaatasin Cashieri, kogu roll oli uuesti tagasi.. mingit e-maili vms sel teemal ei ole miks tagasi on.. support@pokerstars.ee saatsin kirja, aga neil seal raudselt kiire, nii et vastust vast ootan paar päeva:)

                                Comment

                                Working...