[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1876
    Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

    Oehh... triobeti soft on nii alla käinud ja perse kukkunud, et sellist jama on raske kommenteerida.. homme vast kommenteerin pikemalt.. vähemalt NL4 Blaze pokeris sai BR 2€ -> 18€ tehtud...

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1877
      Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

      Eile siis lõpuks otsustasin oma VIP staatuse $5k freerolli ära teha.. 280 osalejat.. esimene koht 1200+, 27 saavad arahad.. 27. koht saab $45... obv oli minu kohaks 28. :-(

      Nii palju huvitavat Merge softi uuendustest.. turna aknas on nupp statistics.. no olgu, seal oli average stack ja lowest ja highest ja total chipide hulk ka olemas, aga kuskil ei olnud kirjas palju mängijaid/laudu alles on... aga obv oli statistika aknas oluline info selle kohta, mitu kätt sa oled mänginud, mitu korda flopi näinud, mitu korda käe võitnud jms mudru.. õnneks oli seal ka nupp lobby.. aga kahjuks mingil imelikult põhjusel see kajastas ca tunni vanust infot mängijate arvu ja chipide kohta.. tra mingid debiilikud teevad seda pokkerisofti vä?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1878
        Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

        superlaud keset päeva.. kõik mängijad olid fishideks märgitud..

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1879
          Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

          Mõtlesin et Carbon Pokeri accil vedeleb hunnik VP punkte, et ostaks nende eest miskit.. cashier näitab punktdie hulgaks 7k+, VIP store 6500+.. ja krt.. tahtsin automaatset kaardisegajat ja timeriga dealeri chipi sealt tellida.. 25VP'd jääb puudu.. pekki ei viitsi depot ka tegema hakata.. no kuidas saada punkte.. kontol oli 51 senti, cashilauda ei saa minna.. leidsin super-turbo 10+1 sendi 6max SNG'd.. need on funid toksida.. hetkel miski 2+ taala koos.. ja krdi 8VP'd ainult juurde tiksunud.. kaks päeva pusimist.. aga ma ikka ei jäta:)

          Muchose BR on 130€ veel on tükk juramist NL25 jaoks vajaliku 200€ kokku saamisega:-)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1880
            Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

            räägi kas hobimängijale on see muchos hea valik? Ma mängin pmst õhtuti olenevalt pere tegemistest nii 19-24 vahel ja harva ka hommikuti nii 06-08 vahel. Mikros laudu ikka jätkub nendel kella aegadel?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1881
              Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              räägi kas hobimängijale on see muchos hea valik? Ma mängin pmst õhtuti olenevalt pere tegemistest nii 19-24 vahel ja harva ka hommikuti nii 06-08 vahel. Mikros laudu ikka jätkub nendel kella aegadel?
              ma arvan et suht parim valik.. ranka käest saad superpakkumise rakebackile ka.. ja võrkude valik kus mängida on hea.. ise ma mängin hetkel Merges.. õhtuti seal micro laudu on.. päeval on tühjus...

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1882
                Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                TÜR.A NOHH.. ainult 300 ST6max SNG'd oli vaja teha et vajalikud 25 punkti juurde teenida.. ja kui punktid täis siis kuradi persestunud Carbon Pokeril on lihstalt VIP Store maas.. fcking naljamäng ma ütlen..

                Comment

                • 50CandyJoe
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 253

                  #1883
                  Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  TÜR.A NOHH.. ainult 300 ST6max SNG'd oli vaja teha et vajalikud 25 punkti juurde teenida.. ja kui punktid täis siis kuradi persestunud Carbon Pokeril on lihstalt VIP Store maas.. fcking naljamäng ma ütlen..
                  hea päev sul siis

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1884
                    Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                    oojaa.. ja lisaks peale poe üles tulekut oli hindasid tõstetud..

                    aga enivei.. motoeksami sain üleeile tehtud ja eile lasin naiska motikaga ringi.. täitsa fun on.. vaja nüüd ainult praktikat, et tunneks kindlalt ennast..

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1885
                      Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                      täna läksin naiskaga Mõigu tehnoparki proovima, kas ta ratas kannatab kaks inimest ära vedada ja kas ma üldse saan taga sõitjaga hakkama, peale ühte tiiru tehnopargis sai Tartu maantee peale välja sõidetud ja tuli kogemata lausa selline väike tiiruke...

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1886
                        Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                        Põmm... ja kohe esimene kukkumine ka kirjas.. FB's kirjutasin pikemalt, aga väikesel Jüri ringil keeras rekka ringile ette... endal ja neiul aint veidi sinikaid.. jopes augud sees, motikal veidi lenks kõver, aga läks hästi.. rekka kahjuks peale väikest mõtisklemist otsustas sündmuskohalt põgeneda.. numbrit ei näinud...

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1887
                          Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                          Julged teha, julge ka tunnistada. Idikas rekkajuht.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1888
                            Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                            sain enda jaoks vajaliku NL25 BRi kokku 207€ kusjuures Merges on viimasel ajal NL25 laudu rohkem olnud kui NL10 omasid..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1889
                              Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                              Revolution (Cake) parem ei ole? Viimasel ajal seal väga suur mängijate tõus: http://www.pokerscout.com/SiteDetail...n&ab=161704953

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1890
                                Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                                Õhtu ja hommikul kuni 11-ni on nl25 FR laudu merges omajagu.

                                Comment

                                Working...