[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1531
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    pre, tavaline, meil positsioon ju
    Mis see positsioon siin loeb? Et saame sujuvalt foldida kui BB vastupanu osutab?

    Vastane on 2.8 3-bet. Tal on väga tugev starting hand ja kindlasti nõus pre veel raha sisse panema. Jama oleks kui talle mingil põhjusel flop ei sobi.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1532
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

      unustasin vast mainida, et mehe 3bet blindide pealt oli märgatavalt suurem kui muudelt positsioonidelt.. ja loomulikult ka positsiooni pärast.. viimasel ajal olen märganud, et 3betitud potides on flopile minemine kasulikum kui 4betida.. saab rohkem valuet nõrgematelt kätelt... 4beti peale liiga tihti nõrgemad käed foldivad ja edasi mängivad ainult KK+

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1533
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
        Mis see positsioon siin loeb? Et saame sujuvalt foldida kui BB vastupanu osutab?

        Vastane on 2.8 3-bet. Tal on väga tugev starting hand ja kindlasti nõus pre veel raha sisse panema. Jama oleks kui talle mingil põhjusel flop ei sobi.
        Raha paneb ta sisse ainult AA-KK pre. Nh, imo.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1534
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          unustasin vast mainida, et mehe 3bet blindide pealt oli märgatavalt suurem kui muudelt positsioonidelt.. ja loomulikult ka positsiooni pärast.. viimasel ajal olen märganud, et 3betitud potides on flopile minemine kasulikum kui 4betida.. saab rohkem valuet nõrgematelt kätelt... 4beti peale liiga tihti nõrgemad käed foldivad ja edasi mängivad ainult KK+
          +1, nh!

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #1535
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

            Isiklikult foldin ka QQ ja AK 4-beti peale (va ca 10% mängijate puhul). Kahjuks folditavaid kaarte ei näidata. Enda andmebaasist võin tuua, näited, millega playerid on läinud pre AI ja efektiivsed stackid on olnud >60BB (6max muidugi):

            Nimi, kätearv, käsi(mitu korda)
            "vvit";10124;" AKs(3), KK(3), AKo(3), QQ(1), AJs(1), 77(1), 55(1), AA(1), ATs(1), 88(1)"
            "ismilenow";10144;"AA(4), KK(2), QQ(1)"
            "ISkippdWrk2Play";10176;"KK(2), AA(2), QQ(1)"
            "Forrass";10346;"JJ(2), QQ(2), TT(1), AK(1), KK(1), AA(1)"
            "TheR4VEN";10509;"AA(2), ATs(1), KK(1)"
            "Ray-Ned";10545;" AKo(5), QQ(2), TT(1), AQs(1), AQo(1), AA(1), KK(1), JJ(1), AKs(1)"
            "vpbob2000";10547;"TT(2), AKs(2), KK(1), 99(1), AK(1), KQs(1), AJs(1)"
            "donkeyucry2nite";10967;"KK(2), AA(2), AK(1), QQ(1)"
            "Gokhan73";11019;"AKs(4), QQ(3), AK(2), KK(1), AA(1)"
            "mathmaestro";11476;"KK(5), AQ(2), AA(2), QQ(1), AK(1)"
            "Shpiller1987";11561;"AA(1), 85s(1), JJ(1), AK(1), AJ(1), QQ(1)"
            "racewithanace";12382;" QQ(7), KK(6), JJ(2), AKo(2), 99(1), TT(1), AKs(1), AA(1)"
            "cutiebibabe";12416;" KK(3), AKo(3), AA(2), ATs(1)"
            "flyincash";12893;"JJ(4), QQ(3), AJ(3), AA(3), 99(2), AQ(2), TT(1), AKs(1), AQs(1), AK(1),
            "
            "HotSauce286";13175;"AA(4), KK(4), QQ(3), AK(2), AKs(1)"
            "LuSeve";13281;"AA(6), AK(5), JJ(2), KK(2), AQ(2), QQ(2), KTs(1), AKs(1)"
            "Blantons";13507;"AA(2), KK(1), QQ(1), AK(1)"
            "MAFFYA";13617;" AKo(5), KK(5), AA(3), 88(2), JJ(1), QQ(1), 99(1), 45s(1), AKs(1)"
            "withorr";13801;"KK(6), QQ(3), AA(2), AKs(1), JJ(1), AK(1)"
            "bap2086";13821;"QQ(3), AK(3), AKs(2), AQs(1), AQ(1)"
            "Chief_kz1";14041;" AKo(3), KK(3), JJ(2), AA(2), QQ(1)"
            "syki";14173;"AA(2), AK(1), AKs(1)"
            "nsdclan";15116;" AA(3), AKo(3), KK(2), QQ(2), AQs(1), TT(1), 99(1), AKs(1)"
            "yamchae";15389;" AKo(11), KK(10), QQ(9), AA(8), 77(3), TT(3), JJ(2), AKs(1), 89s(1), 57o(1), AJo(1), AQo(1), 33(1), 88(1), AQs(1), KQs(1), 3Js(1)"
            "Dieight";16859;"KK(4), QQ(4), AK(3), AA(1), TT(1), AKs(1)"
            "schnuedel";18332;"AK(3), JJ(2), KK(2), AA(2), QQ(2), AKs(1)"
            "H1o2s3H";18427;"KK(3), 99(2), QQ(2), AK(2), AKs(2), AA(2), 88(1), AQ(1)"

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1536
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

              liiga loose oled, foldi KK ka ..

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #1537
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                sellel positsioonil võib slowplaytada sellise vastase vastu, aga HJ, CO, BTN paneks vast 4bet 23$, kuna ta 3betib väga väikse rangega ja sa tahad saada rahad sisse enne floppi. mitmed flopid võivad vastase QQ, JJ või AK ära hirmutada.

                loosema vastase vastu slowplaytaks rohkem

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1538
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                  võtsin kätte.. hakkasin FTP's mängima, et saaks 250 punkti täis ja niisama ka kasumit teha.. no unreal kaardijooks oli.. kuidgai ei taht tulla, flipid ka kaotasin.. lendasin mingi 3BI miinusesse.. rahulikult külma närviga grindisin tagasi nulli.. võtsin ette starsi..et seal depo boonust vabastada.. sinna enam külma närvi ei jagunud.. päev lõppes -3,5BI'ga:-(

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1539
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                    Jama värk! Kuidas sulle, kes sa nüüd pidevalt mõlemas toas mängid, tundub:kas Starsi tase siis on kõvem? Selge see, et masstablereid NL100s hord, aga muus osas?

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #1540
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                      Kaks kuud tagasi oli vahe kohta nii palju, et starsis on NL100 passiivsem. Just post flop ma mõtlen. Samas BTNvblind või bvb tundus agressiivsem.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1541
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Jama värk! Kuidas sulle, kes sa nüüd pidevalt mõlemas toas mängid, tundub:kas Starsi tase siis on kõvem? Selge see, et masstablereid NL100s hord, aga muus osas?
                        ei tea.. vahet ei tunne tegelikult otseselt.. aga kui HEMi vaadata, siis FTP NL100s olen plussis, starsis miinuses.. starsi puhul on laudade leidmine suht pervo.. kogu aeg majanda lobbyga.. ja see vast segab ka keskendumist.. nagu mul Oktoobri eesmärkideks oli võetud, depo boonus vabastada ja starsist cashout.. osa cashist läheb sünnipäeva pidamisse.. ülejäänuga otsin siis mingit urkasaiti kus aegajalt paar lauda võtta mängimiseks..

                        keskenduma peab:
                        Last edited by Rage; 20.10.10, 09:58.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #1542
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                          Aaaaaaaah, see viimane pilt ajab pea ringi käima, täiega.

                          Kuhu urkasaidile kavatsed panna? Mind ennast huvitab Bodog poker

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1543
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Aaaaaaaah, see viimane pilt ajab pea ringi käima, täiega.

                            Kuhu urkasaidile kavatsed panna? Mind ennast huvitab Bodog poker
                            olen ka mõeld sinna tagasi minna, aga väidetavalt on seal ainult 1-2FRi lauda õhtuti.. rääkides siis NL50-NL100 limiitidest

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1544
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                              deem kui hea versioon sellest loost.. kahjuks kuskilt full versiooni downloadimiseks ei leidnud:-(

                              For All Bookings Contact bookings@supasubs.com Firing up the bassbins and hitting you hard with a dose of raggamuffin junglist energy is what Ed Solo is all about. From Glastonbury to Canada's Shamb

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1545
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                deem kui hea versioon sellest loost.. kahjuks kuskilt full versiooni downloadimiseks ei leidnud:-(

                                http://soundcloud.com/edsolo/dollar-preview?page=1
                                Seda lugu pole veel väljas. Vihjeteks preview ja coming soon.

                                Comment

                                Working...