[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1351
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    nooo kui sa grindiksid piisavalt (loe: supernova) siis rakeback on ikkagi tore ,... ala 3k boonused jne

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1352
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      nooo kui sa grindiksid piisavalt (loe: supernova) siis rakeback on ikkagi tore ,... ala 3k boonused jne
      mkmm.. see ei sobi mulle kindlasti... ma ei taha olla voluumi hooraja.. mul on vahest selliseid perioode kus ma ei mängi nädal või kaks.. ja mulle peab selline mängimise/tahtmise/valimise vabadus jääma... seega fixed rakeback on ainuvõimalik lahendus mu jaoks...

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1353
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        mkmm.. see ei sobi mulle kindlasti... ma ei taha olla voluumi hooraja.. mul on vahest selliseid perioode kus ma ei mängi nädal või kaks.. ja mulle peab selline mängimise/tahtmise/valimise vabadus jääma... seega fixed rakeback on ainuvõimalik lahendus mu jaoks...
        irw, ja siis räägid Tilditeemas särasilmselt Iron Mani boonustest, see on ju Starsi levelite kõrval ikka täielik orjamine

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #1354
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Pealegi kuidas sa üritad mingit iron mani boonust üldse saavutada, kui vahepeal on perioodid, kus sa 2 nädalat ei mängi. Tildis tuleb mingi krdi vähemalt 24 päeva ühes kuus ju mingid punktid täis mängida, et iron manile kvalifitseeruda, järjepidevust vaja.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1355
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            emm.. maitea.. esiteks tildi ironmani level tuleb mul suht automaatselt.. ei ma ei aja gold või iron levelit taga... lepin bronze või silveriga ka, kuu lõpus lihtsalt vaatan, et mingigi level oleks olemas... ironmani puhul saab medalite eest vabalt päevi juurde osta või lausa terve kuu... nii ehk naa see tildi ironman hakkab siis alles ära tasuma kui sa oled ca 2a järjest neid teinud.. nii et voluumi hetkel sinna ei mata.. piisab mingi 15 päevast kuus vms..

            selline vidin siis sai lisatud mu kodusesse pokkerivarustusse:

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #1356
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              äge laud. kus linnas pesitsed?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1357
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                äge laud. kus linnas pesitsed?
                tln... Mõigu.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1358
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  jap.. ma suckin lives... ikka tõsiselt.. -365BB'd:-)

                  vilkar jooksis ka nagu noor jumal.. 26s ja 53o tõid suurimaid pote talle:-)

                  Comment

                  • pilme10
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 224

                    #1359
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    bi 100 ikka jah ?

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #1360
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      jap.. ma suckin lives... ikka tõsiselt.. -365BB'd:-)

                      vilkar jooksis ka nagu noor jumal.. 26s ja 53o tõid suurimaid pote talle:-)
                      ise lasite tõmmata :D pot odsid olid liiga head ju :D

                      ega jah lõpetasin siis + 915 bb

                      oli tore laud oli hea (Y) teinekordki heameelega.

                      Kaarte jooksis alguses normaalselt kui lõpus. Alguses sain ikka 88, 99, AA aga vahepeal tuli ainult T4o, 26s, 53o jne lõpuks viskas kopa ette ja hakkasin neid ka mängima kuna stack lubas ja flopp õnnistas siis ei saa kurta :D samas kui flopist midagi ikka ei tulnud siis läks kiirelt mucki ka rääbis...

                      alguse poole kaotasin ühe suure käe 99 vs QQ flopist sain kyll 9 aga turn tuli Q ...

                      peale seda sai rebuy tehtud ja kuldne jooks algas ehk kõigepealt panin stradle 8 bb selle peale 1 tüüp otsustas tõsta 34 bb peale , mille callisin J3o maha ja flopist tuli JJX ning turn 3 river 2 checkisime riverini, kus lükkasin oma 75 bb sisse, mis alles oli ja vana oma K high otsustas calida :D. Hiljem tuli oesd riveris kokku, K6o osutus top paarina heaks Q high vastu , AA sain ragelt +100 eek pres juba jne


                      muig , hittisin hommikul edasi 3k gtd turbol triobetis (buy in 2.50 eur+0,25) 4 koht ja 243 euri... langesin KK vs JQo pres oli raise ees , tegin 3 betti sain calli flopist sai vana OESD ja surasin KK sisse ja vana insta callis ja river K mis andis talle rea... kuna kattis mind ära siis oli läbi turna...
                      Last edited by vilkar; 28.08.10, 11:28.

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #1361
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        kena kass

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1362
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                          bi 100 ikka jah ?
                          mhmhh.. no mõni ikka ostis 200BB ka kohe sisse... kokku lõpuks oli pank mingi 2k+ ja vahepeal oli fullring.. ehk 9 mängijat..

                          aga jahh vilkari jooksu vastu lihtsalt ei saanud... ainuke konkreetselt halb käsi oli Pulma vastu kui oma oesd'ga nuppe lükkasin ja tal oli made stright juba.. muul puhul korra või kaks lasin ennast potist välja bluffida.. ülejäänud oli lihtsalt coolerite jooks..

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #1363
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Kui tasku ässad on display pic siis ongi eluaegne rungood garanteeritud kaardijumalalt. :D

                            A vinge pokkerikass jah. :P

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #1364
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              Kui tasku ässad on display pic siis ongi eluaegne rungood garanteeritud kaardijumalalt. :D

                              A vinge pokkerikass jah. :P

                              Kass oli jah teema chillis seal koguaeg ringi vahepeal vahtis oma torni otsast poker face ees :D

                              to low flow > AAs displays :D need on erakordne nähtus ja un crackable

                              aga jah viimastel päevadel on suht meeldiv jooks olnud nii netis kui lives ju siis karma võlg :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1365
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                vaikselt hakkab tekkima tunne, et cashin oma 100keeki välja ja quitin pokkeri for good..

                                eile tiltasin 3BI maha.. täna on üks 75/32/0.4 tüüpi mees lihtsalt järjest kõike hittinud.. mul set tal tulrb rida.. mul tptk tal kaks paari.. 2BI sinna lihtsalt läinud.. st eurolauas ehk -300 miskit

                                yeahh... järgmine fish.. ma oma KK'ga nupud sisse madals lauas.. obv AA vastas

                                nice.. BTNi pealt 22'ga stealin, BB callib, flopis checkib oma ässaseti.. ma ka checkin.. obv turni mulle set.. eurolaud... superjooks täna ikka..

                                nice.. quadsi otsa komistasin ka... obv poleks pidanud oma fd'ga hulluks minema 66J flopis
                                Last edited by Rage; 29.08.10, 19:40.

                                Comment

                                Working...