[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1096
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    njahh krt.. nüüd tagantjärgi vaatan jah, et millega ta mind seal turnis ikka reraiseb.. tundus nii gay minraise ka.. oleks pidanud kohe otsa panema.. aga riveris küll enam suurt võimalust callimiseks ei näinud.. kõik drawd tulid nii kokku kui vähegi said..

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1097
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      just sellepärast olekski turnil raisema pidanud

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1098
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Rage mulle meeldib alati Su päevikut lugeda ja käsi vaadata/uurida,kuid mulle ei meeldi,et Sa vastase täiesti tundmatuks Meile ALATI teed.
        Saaksid alati palju rohkem ja parema tagasiside käte kohta
        NL25 mees teeks ka mõtlematta 3beti TURNIS.
        Ja seda juba sellepärast,et riveril saaks nupud sisse panna väga kergelt.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #1099
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Kas sa mängid trios ka FR laudu NL100 ? Kui jah, siis mitu lauda sa lahti saad? 2-3 ?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1100
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Rage mulle meeldib alati Su päevikut lugeda ja käsi vaadata/uurida,kuid mulle ei meeldi,et Sa vastase täiesti tundmatuks Meile ALATI teed.
            Saaksid alati palju rohkem ja parema tagasiside käte kohta
            NL25 mees teeks ka mõtlematta 3beti TURNIS.
            Ja seda juba sellepärast,et riveril saaks nupud sisse panna väga kergelt.
            jep.. turn oli halb mäng mu poolt.. mingi scary money vms tuli sisse... mingi parakad koguaeg, et set või made hand vastas..

            kui ma vastaste state ei pane.. siis tõenäoliselt seepärast, et antud käes pole see oluline.. või mul on vastase kohta like 40 handi ainult.. ehk sisuliselt history puudub.. aga püüan end siis parandada selles osas ja edaspidi vastaste kohta ka rohkem infot panna...

            muidu selle kuuga on terve posu märgitud käsi tekkinud, mille võiks siia arutamiseks panna... aga igakord lõpetan sessi öösel nii hilja, et lähen ära magama... kuu lõpus vast teen mingi tõsisema käte postituse...

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            Kas sa mängid trios ka FR laudu NL100 ? Kui jah, siis mitu lauda sa lahti saad? 2-3 ?
            no peale esimest NL100 shoti, kus tulin räige hooga alla 10BI, siis võtsin kätte ja keskendusin rohkem kvaliteedile.. ehk 6-9 lauda... nüüd olen enamvähem saanud jälle mängu paika (7bb/100).. siis kuni 12 lauda võtan lahti..
            Last edited by Rage; 28.06.10, 10:04.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1101
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              ahjaa.. tellisin uue seti kõlareid sõpradele ja endale.. praeguse seisuga siis üks punane kõlar kindlalt üle.. hinnaks 450 eeku.. tlna piires toon kätte ära...
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              lisaks ostsin endale musta komplekti selliseid:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              kuna hetkel trobikond kõlle omal olemas, siis 700 raha eest võin nendest loobuda.. komplektis kaks kõlarit, veidi tugevama heliga kui eelmine versioon.. magnetjalad.. saab üksteise külge panna jms..

              ideaalsed vidinad randa või reisile kaasa võtmiseks, sisemised akud, kuni 11h peavad vastu.

              [youtube]GpeYdWSdw2U&fmt=18[/youtube]
              [youtube]Vs3FROrQVaA&fmt=18[/youtube]
              Last edited by Rage; 28.06.10, 13:48.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1102
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                vahelduseks ka siis huvitavam post mu päevikusse.. selle kuu huvitavamad käed..

                1. SB on regular 18/12/1.5 teine mängija donk.. seepärast flopis selline tagasihoidlik bet, et tahtsin donki sees hoida.. riveri küsimus.. call? fold?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                Lupic (BB): $110.30
                Hero (UTG): $104.50
                DietPepsiGirrrl (UTG+1): $182.65
                Optimist1945 (MP1): $102.00
                johnnyky33 (MP2): $83.85
                PowerBert (CO): $39.75
                Aggergam (BTN): $51.20
                Sick Flip (SB): $100.50

                Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
                Hero raises to $3, 2 folds, johnnyky33 calls $3, 2 folds, Sick Flip calls $2.50, 1 fold

                Flop: ($10.00) 9 2 K (3 players)
                Sick Flip checks, Hero bets $7, johnnyky33 folds, Sick Flip calls $7

                Turn: ($24.00) 5 (2 players)
                Sick Flip checks, Hero bets $14, Sick Flip calls $14

                River: ($52.00) Q (2 players)
                Sick Flip bets $40, Hero requests TIME, ???
                2. BB peal regular 16/14/2.8 mida Hero teeb riveris, bet või check behind?
                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                bigchiefds (BB): $100.00
                Darth AlSU (UTG): $100.00
                Mokoman80 (UTG+1): $118.05
                pixiemaher (UTG+2): $45.60
                Sebas_Bachet (MP1): $77.15
                Hero (MP2): $102.00
                SmartFAB (CO): $223.85
                Kommisar_x (BTN): $100.00
                gerryzockt (SB): $48.60

                Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with 7 7
                2 folds, pixiemaher calls $1, Sebas_Bachet calls $1, Hero calls $1, 2 folds, gerryzockt calls $0.50, bigchiefds checks

                Flop: ($5.00) 9 7 3 (5 players)
                gerryzockt checks, bigchiefds checks, pixiemaher checks, Sebas_Bachet bets $2, Hero calls $2, gerryzockt folds, bigchiefds calls $2, pixiemaher folds

                Turn: ($11.00) T (3 players)
                bigchiefds bets $8, Sebas_Bachet calls $8, Hero raises to $21, bigchiefds calls $13, Sebas_Bachet folds

                River: ($61.00) 6 (2 players)
                bigchiefds checks,
                3. BB peal regular 16/10/2.1 3bet 7.8 kuidas mängiksid seda kätt sina?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                crux6y (SB): $103.00
                JWeb777 (BB): $225.20
                rogersanders (UTG): $115.90
                i am danstucky (UTG+1): $87.05
                pff egaal (MP): $102.30
                Hero (CO): $196.40
                mysticfire (BTN): $72.25

                Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K K
                1 fold, i am danstucky calls $1, 1 fold, Hero raises to $5, 2 folds, JWeb777 raises to $17, 1 fold, Hero calls $12

                Flop: ($35.50) Q J 2 (2 players)
                JWeb777 checks, Hero checks

                Turn: ($35.50) 6 (2 players)
                JWeb777 bets $20, Hero calls $20

                River: ($75.50) 7 (2 players)
                JWeb777 checks, Hero bets $30, JWeb777 calls $30
                4. BB peal nit regular CO peal fish 37/2/3.7 Hero teeb mida?
                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                Hero (UTG): $100.00
                enjoylife888 (MP): $102.15
                Quester79 (CO): $106.90
                GoodFight.gf (BTN): $106.10
                JoeVegas1980 (SB): $101.30
                Ah!Ben Teuer (BB): $111.90

                Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with 7 7
                Hero raises to $3, 1 fold, Quester79 calls $3, 1 fold, JoeVegas1980 calls $2.50, 1 fold

                Flop: ($10.00) 9 8 7 (3 players)
                JoeVegas1980 checks, Hero bets $7, Quester79 calls $7, JoeVegas1980 calls $7

                Turn: ($31.00) 6 (3 players)
                JoeVegas1980 checks, Hero checks, Quester79 bets $22, JoeVegas1980 folds, Hero ???
                5. SB peal kaotav regular 15/8/1.6 kuidas mängiksid sina seda kätt, eriti turni ja riverit?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 7 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                IPwnUNoobs (MP): $100.00
                Davidvilla3 (CO): $78.90
                Hero (BTN): $113.50
                Eva8822 (SB): $100.00
                piligrim83 (BB): $42.60
                SIROB12 (UTG): $100.00
                pink pardus (UTG+1): $78.10

                Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A A
                4 folds, Hero raises to $2, Eva8822 raises to $7, 1 fold, Hero raises to $17, Eva8822 calls $10

                Flop: ($35.00) Q 3 K (2 players)
                Eva8822 checks, Hero requests TIME, Hero checks

                Turn: ($35.00) 2 (2 players)
                Eva8822 bets $19, Hero calls $19

                River: ($73.00) 3 (2 players)
                Eva8822 bets $26, Hero calls $26
                6. villain 20/11/2.7 donkbet 0, mida teeb flopis Hero, mida teeb Hero blank turni puhul?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                creg27 (MP2): $182.35
                Jubididu (CO): $100.00
                Hero (BTN): $113.70
                BigWilli1 (SB): $183.10
                Dolce Vita X (BB): $100.00
                witka10 (UTG): $187.80
                PEDREIRO LIVRE (UTG+1): $97.65
                farmboy2u (MP1): $97.00

                Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A A
                3 folds, creg27 raises to $3.50, 1 fold, Hero raises to $11, 2 folds, creg27 calls $7.50

                Flop: ($23.50) 2 Q 6 (2 players)
                creg27 bets $18 Hero ???
                7. reraiser oli 17 handi kohta 29/6/inf mida Hero teeb?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                vvagen (SB): $24.35
                Kyrush (BB): $120.85
                Hero (UTG): $101.50
                BrunetteBabe108 (UTG+1): $100.00
                KcosA (UTG+2): $101.50
                cacabasea (MP1): $142.95
                bigjuicy1 (MP2): $75.00
                guldgoss1 (CO): $216.00
                Romeo760 (BTN): $36.00

                Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with K K
                Hero raises to $3, BrunetteBabe108 calls $3, KcosA calls $3, 2 folds, guldgoss1 calls $3, Romeo760 calls $3, 2 folds

                Flop: ($16.50) T 8 5 (5 players)
                Hero bets $10, BrunetteBabe108 raises to $35, KcosA folds, guldgoss1 folds, Romeo760 folds, Hero requests TIME, Hero ???
                8. MP3 peal 100 handi kohta 24/15/1.9 CO peal regular 13/7/4.2 Hero easy fold?
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                vvagen (SB): $30.35
                Kyrush (BB): $119.35
                Hero (UTG): $105.05
                KcosA (UTG+1): $101.25
                cacabasea (MP1): $141.25
                ElCentaur (MP2): $165.00
                guldgoss1 (CO): $101.50
                Romeo760 (BTN): $36.00

                Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A K
                Hero raises to $3, 2 folds, ElCentaur calls $3, guldgoss1 calls $3, 1 fold, vvagen calls $2.50, 1 fold

                Flop: ($13.00) K 8 4 (4 players)
                vvagen checks, Hero bets $9, ElCentaur calls $9, guldgoss1 raises to $23, vvagen folds, Hero requests TIME, Hero ???
                9. villain 27 handi peale 19/15/1.0 3bet 12.5 timing tell oli selline, et mõtles niiflopis kui turnis enne actionit.. küsimus nüüd, kuidas seda kätt oleks parim mängida.. kui shoven.. siis tõenäoliselt mulle kaotavad käed foldivad nt 99 või JJ.. set callib enivei.. samas kas callida ja anda villainile võimalus oma kahte outi tõmmata või koguni flushdrawd ja riveris shoveda?? või hoopis foldida???
                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                hirmulisko (UTG): $100.00
                justsouko (UTG+1): $100.00
                Sick Flip (UTG+2): $117.70
                Hero (MP1): $105.00
                DennerLager (MP2): $85.00
                Eva8822 (CO): $100.00
                ilexSE (BTN): $132.50
                oswegonia (SB): $25.30
                wheeeee90 (BB): $121.25

                Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with A A
                3 folds, Hero raises to $3, DennerLager calls $3, 4 folds

                Flop: ($7.50) T 7 6 (2 players)
                Hero bets $6, DennerLager calls $6

                Turn: ($19.50) 3 (2 players)
                Hero bets $12, DennerLager raises to $30, Hero requests TIME, Hero ???

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1103
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  no teises käes flopis raisemata jätta on küll IMO viga. kuna see pot on preflop raisemata, siis võib ka pealt näha süütul 973r flop drawine. kindlalt raisen flopis 4 vastase vastu.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1104
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    no peale flopi kommenteerimise oleks võinud siiski ka küsimusele vastata, ehk mis riveris?

                    viimase käe kohta mõtlesin välja.. et call ei saa olla option... sest ma olen OOP ning kaotavad käed ei calliks ka meie riveri shove enivei.. riveriks lasta villainil drawida ja seejärel valuebetida on ka kahtlane teema...

                    seega fold või shove... timing telli põhjal tegin shove ja käsi folditi..

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1105
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      no peale flopi kommenteerimise oleks võinud siiski ka küsimusele vastata, ehk mis riveris?
                      sry
                      ma checkiks järgi
                      kõige hullem on see, et ma ei oska sellele regsile ranget anda

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #1106
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Ässadega Q high boardil on nobrainer otsa keeviada ja ship the moneyz? Mida sa siin kardad, QQ?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1107
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          Ässadega Q high boardil on nobrainer otsa keeviada ja ship the moneyz? Mida sa siin kardad, QQ?
                          odoot.. seleta lahti.. maisaanud praegu aru.. sa mõtled 6. kätt? et seal oleks võinud nupud lükata.. seleta veidi lahti miks vastase tõste kindlasti nõrkust tähendas?

                          EDIT: okok.. QQ tõesti poleks nii mänginud... seega ma oleks pidanud rereraisema? ja oleks siin nupud sisse saanud? ainult vast AK foldiks
                          Last edited by Rage; 30.06.10, 21:15.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1108
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Juuni eesmärgid:
                            * turn cbet ~35% <-- success 36.8%
                            * BB ja SB fold 85%+ <-- võib rahule jääda BB 83% ja SB 86%
                            * rohkem ei oskagi eesmärke seada.. võibolla veidi rohkem stright-forward mängu teha <-- success, ise tundsin ka, et tegin paremat mängu, aegajalt vaatasin keerulisemad käed ja kaotuse käed üle.. eriti ei tildanud ja kuu lõpp soosis kaardijooks ka... iz nice
                            voluum oli see kuu väike.. ainult 17,5k käsi.. starsis kukkusin goldstarilt tagasi silverstariks... aga see pohhui.. peaasi et midnset paigas ja mängu kvaliteet oleks korras.. NL100 alltime sain plussi... kuu ka kenas plussis

                            kokku siis: kasum +$1700, boonused ja rakeback ka mingi +$175 FTP ironmaniga peaks ka nüüd poole aasta eest $+250 saama...peab meeldima

                            graafik:


                            Juuli eesmärgid:
                            * stright forwardit jätkata, olulisemad käed märkida ja foorumisse üles panna
                            * vähemalt üks live cash või turna Parkis
                            * Eesti pokkeriraamat lõpuni lugeda ja ühe Omaha või MTT'de raamatuga ka algust teha

                            ahjaa.. ja see viimane tõus graafikul.. täna hakkasin sessi mängima.. tegin ainult 200 handi ja siis panin lauad kinni... kuna lihtsalt nii kenad käed tulid... ja kesköö oleks ka kohe-kohe löönud..

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 8 players
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            cb4mvp (SB): $100.00
                            slickster998 (BB): $100.00
                            expresidents (UTG): $81.30
                            Hero (UTG+1): $251.00
                            timhugo (MP1): $218.20
                            g0_all_in (MP2): $250.00
                            GetHighRM125 (CO): $488.60
                            HonamLoveYou (BTN): $217.85

                            Pre Flop: ($3.10) Hero is UTG+1 with 6 6
                            1 fold, Hero raises to $5, 1 fold, g0_all_in calls $5, 4 folds

                            Flop: ($13.10) 6 5 A (2 players)
                            Hero bets $9, g0_all_in calls $9

                            Turn: ($31.10) 9 (2 players)
                            Hero checks, g0_all_in bets $20, Hero raises to $50, g0_all_in calls $30

                            River: ($131.10) 9 (2 players)
                            Hero bets $60, g0_all_in calls $60

                            Final Pot: $251.10
                            Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Nines)
                            g0_all_in mucks 5 5
                            Hero wins $248.10
                            (Rake: $3.00)
                            ja uus rekordpot minu jaoks $400:
                            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 6 players
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            a MacRae (CO): $139.60
                            Hero (BTN): $201.00
                            Bonus-den (SB): $253.80
                            col2012 (BB): $227.90
                            daBAAC (UTG): $266.05
                            jmKGB_1 (MP): $232.95

                            Pre Flop: ($2.70) Hero is BTN with 9 9
                            3 folds, Hero raises to $2, 1 fold, col2012 calls $1

                            Flop: ($5.70) K 2 8 (2 players)
                            col2012 checks, Hero bets $4, col2012 calls $4

                            Turn: ($13.70) 9 (2 players)
                            col2012 checks, Hero bets $10, col2012 calls $10

                            River: ($33.70) 7 (2 players)
                            col2012 checks, Hero bets $20, col2012 raises to $52, Hero raises to $184.80 all in, col2012 calls $132.80

                            Final Pot: $403.30
                            Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
                            col2012 mucks 7 K
                            Hero wins $400.30
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #1109
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              Märgata on, et koos showdown võitudega tõuseb kõvasti ka üldine kasum, kusjuures olen samasuguseid jooni märganud ka enda graafikul. On sellele mingi seletus ? Muutsid veidi mängustiili ? Pehmelt öeldes kena kasum igaljuhul ja edu edaspidiseks

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1110
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                                Märgata on, et koos showdown võitudega tõuseb kõvasti ka üldine kasum, kusjuures olen samasuguseid jooni märganud ka enda graafikul. On sellele mingi seletus ? Muutsid veidi mängustiili ? Pehmelt öeldes kena kasum igaljuhul ja edu edaspidiseks
                                ma arvan, et seotud on see sellega, millal käes alla annad ja foldid ja millal lõpuni lähed.. eelmine kuu ja kuu alguses ma tikkusin ikka liiga palju lammutama flopis ja turnis.. siis nüüd foldisin oluliselt kergemini flopis või preflopis.. ehk punase joone peale läheb kaotust vähe.. ja showdowni läksin ikka kätega, millega tõesti arvasin ees olevat..

                                ehk kaotad väikeseid pote, võidad suuri
                                Last edited by Rage; 01.07.10, 07:21.

                                Comment

                                Working...