Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
PS! Kuidas sa ei näindu, et mina olin? :D Nime ja stäki vaatamine on esimene, mis ma teen, sest see annab väga palju infot.
PS! Kuidas sa ei näindu, et mina olin? :D Nime ja stäki vaatamine on esimene, mis ma teen, sest see annab väga palju infot.
K 
3
2
Comment