[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #781
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Algselt postitas seep Vaata postitust
    See on igas inimeses endas kinni, aga nagu me teame siis superagro on tänapäeval way to glory! Vaadates siis kahte selle superagressive stiili üliedukat mängijat Negreanut ja Gus Hansenit. Ofkoors see on tilting rohkem kui ei suuda lugeda korrektselt mõnel päeval, aga üldiselt peaks olema agressiivne mängija ettearvamatum ja suuremat kasumit näitavam kui üpriski passiivne mängija... Kindlasti tuleks ka ära märkida online pokkeri üks talendikamaid staare, kes on ka väga agressiivne mängija - Tom "durrrr" Dwan.
    Hmm...
    Vb mõningad aastad tagasi, not anymore.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #782
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      tegin uue userbari ka valmis juba... reedel või laupa siis teen shoti..

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #783
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        tegin uue userbari ka valmis juba... reedel või laupa siis teen shoti..

        Õnn Kaasa!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #784
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          njaa.. esimene NL100 sess ei läinud mitte hästi.. paar fishi sikutasid 3betitud potides imesid kokku.. 2-3 tänavat paugutamist callitakse suht any pocketi või bottom pairiga ära..

          natukene alla EV ka jooksmist.. ja -4BI..

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #785
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            Outch.
            Liigud nüüd madalamale limiidile ja kogud veits "ressursse"?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #786
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              Algselt postitas noname Vaata postitust
              Outch.
              Liigud nüüd madalamale limiidile ja kogud veits "ressursse"?
              nope.. alla kolin -10BI juures.. täna siis uus katse... ja püüan tightimaks võtta... eile ei hitinud ka boardi üldse.. üldse uskumatult palju calliti 3bete miski 99 või 44 vms asjaga ära.. AK'ga 3betides sain vist ainult ühe korra flopis pihta.. ülejäänud kordadel ei folditud ka cbetile.. ja paar flipi AKsvsQQ ja AA vs fd ei tulnud ära:-(

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #787
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                Milleks need usebarid vajalikud on?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #788
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Milleks need usebarid vajalikud on?
                  signatuuri panemiseks.. edevuse värk vms.. siin foorumis pole signatuurid lubatud.. aga ühes teises foorumis kasutan neid.. niisama on ka mõnus photoshopi näppida aegajalt.. midagi nokitseda

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #789
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    2ge
                    oled nl100 vallutamas ?
                    Last edited by leits; 19.03.10, 16:09.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #790
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      2ge
                      oled nl100 vallutamas ?
                      -4BI pole päris see vallutamine mida ma silmas pidasin.. aga ma üritan vähemalt veel -10BI peal liigun tagasi vanasse limiiti.. uskumatult palju callitakse 3betisid pocketitega OOP.. peab oma 3betide suurusi veidi kohendama... 3x reraise ei mõju..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #791
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        BTN: $101.55
                        Hero (SB): $103.15
                        BB: $258.95
                        UTG: $100.00
                        UTG+1: $105.10
                        UTG+2: $100.00
                        MP1: $45.00
                        MP2: $117.30
                        CO: $100.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with 4 4
                        2 folds, UTG+2 raises to $3, 4 folds, Hero calls $2.50, BB calls $2

                        Flop: ($9.00) 3 5 2 (3 players)
                        Hero checks, BB checks, UTG+2 bets $5, HERO ???
                        instafold? vastase kohta state pole..

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #792
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          -4BI pole päris see vallutamine mida ma silmas pidasin.. aga ma üritan vähemalt veel -10BI peal liigun tagasi vanasse limiiti.. uskumatult palju callitakse 3betisid pocketitega OOP.. peab oma 3betide suurusi veidi kohendama... 3x reraise ei mõju..
                          Seda olen minagi kõvasti täheldanud, ise mängin umbes 15/12/4 3bet3-4 vahel ja regularid ei austa ikka absoluutselt. Eile ühes käes tegin üle 3x 3beti ja regular callis QTo positsioonist, ise on ptr järgi 700k käe peale 3BB/100 võtja.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #793
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                            Seda olen minagi kõvasti täheldanud, ise mängin umbes 15/12/4 3bet3-4 vahel ja regularid ei austa ikka absoluutselt. Eile ühes käes tegin üle 3x 3beti ja regular callis QTo positsioonist, ise on ptr järgi 700k käe peale 3BB/100 võtja.
                            Jep, neid leiab. Callivad QT ja hitivad OESD ja ajavad sisse. Suured winnarid.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #794
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              kolme limperiga pot.. ma SB pealt squeezen AKs'ga.. 8BB peale... obv on T7o piisavalt hea, et squeeze callida ja flopis bottom pairiga potsize cbet.. suckoutisin splitpoti..

                              järgmine käsi:
                              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              BTN: $125.60
                              SB: $105.90
                              BB: $99.00
                              UTG: $56.45
                              UTG+1: $60.40
                              Hero (MP1): $100.50
                              MP2: $100.00
                              CO: $103.50

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with A A
                              2 folds, Hero raises to $3, 1 fold, CO calls $3, BTN calls $3, 1 fold, BB calls $2

                              Flop: ($12.50) T Q J (4 players)
                              BB checks, Hero bets $9, CO calls $9, BTN folds, BB folds

                              Turn: ($30.50) K (2 players)
                              Hero checks, CO bets $10, Hero raises to $30, CO raises to $91.50 all in, Hero calls $58.50 all in

                              River: ($207.50) J (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $207.50
                              Hero shows A A (a straight, Ten to Ace)
                              CO shows A 7 (a straight, Ten to Ace)
                              Hero wins $102.75
                              CO wins $102.75
                              (Rake: $2.00)


                              maisaa aru, kuidas saab preflopis ja flopis nii mängida selle käega? kas mina olen idioot või on mul betsize vale vms.. wtf toimub?
                              kui FTP NL25s oli liiga palju donke igasugu sitaga preflopis callimas pf raisesid.. siis ma hakkasin lihtsalt tuimalt openraiseks 4-5BB panema... mis ma pean NL100s samale tasemele laskuma???
                              Last edited by Rage; 20.03.10, 12:55.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #795
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                variance .. shit happens ... callitakse igasts itaga ... oli endal eilegi totaalselt mystilisi hetki
                                ma ise avan 3bb .. suht light 3bettimine k2ib .. tuleb odavam
                                Last edited by leits; 20.03.10, 13:44.

                                Comment

                                Working...