Re: Rage @ Triobet/FullTilt/PokerStars
jep.. vpip 87 mingi 100 handi kohta.. ulme kuidas see tüüp hittis.. vähemalt ühe BI maksin talle.. QT oli vist ta lemmikkäsi.. igakord pihta sellega sai kaks paari või rea..
Algselt postitas seep
Q
K 
Comment