[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #766
    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]



    Comment

    • nocaring
      Räme Fish
      • Jun 2011
      • 24

      #767
      Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
      enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
      peale seda jätsin katki MTT/SNGd.
      Kogu BRM alus on muidugi see, et asja tuleb kõigepealt ikka biitida.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #768
        Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

        Hei, väike revive siia, mängin starsis NL10 6maxi hetkel, saan jubedalt tappa ja spewn nagu täielik ahv. Hakkan oma lollusi siia ka üles panema, äkki tuleb mõistus ükskord koju.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #769
          Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

          Mängisin täna spin&go'sid, kaotasin tõenäoliselt ligi 20bi 1stes ja 3stes. Uskumatu, millised tainad seal mängivad ja uskumatu kui võimatu on mõnda flipi võita :) Sain ikka niimoodi täna sisse, et vere maitse siiani suus. Viimane oli 3ne, lotoga 30ne ja kaotasin HU A9s vs A5 viimase käe, kusjuures floppasin veel 9 ära.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #770
            Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

            Ega kellegil deucescracked/cardrunnersi kontot sheerida pole? Tahaks hirmsalt videoid vaadata mingi perioodi, kui päris tasuta ei taha jagada, siis äkki jõuame mingile kokkuleppele. pmi palun.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #771
              Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

              Jou, tõmban sae käima jälle. NL2 6maxist hakkan grindima. Kuna pole enam piisavalt aega, et turnasid/SNGsid grindida, siis liigun cashi ja rockbottomist alustan, sest ei ole väga sinapeal selle formaadiga.
              Esimese sessi tegin ära, 1.3k kätt ja -0.5bi. Mängisin suht sitasti ja väga vabandust pole ka. Hakkas jälle see egoprobleem kummitama, leidsin mingi regfishi, kes hakkas sunrunnima obv ja tegin vaakumis vist suht okei blufi ta vastu, aga jörr kobistas riverisse top2. Siis oli veel 1 spot, kus leveldasin end callima, ma ei teagi, kui jube see oli. Hetkel pole ligipääsu HEMile, aga oli umbes nii.

              vastas tundmatu venelane, 30 kätt vb, 28/20/4 <- midagi taolist, tundus enamvähem sepp. Hidden.

              Ma co avan KQo, ta callib BTN.
              flop AK6 rbow, ma cbetin, ta callib. Turn brick, ma check, ta check behind. River K, ma panen mingi 70% potist vist, ta jammib. Sain mingi 2,5:1 oddsid vist ja tra kui rõve spot, tal võib olla sitem K, tal võib olla Ax, mille blufiks keerab. Ta võib olla taun, kes mõtleb, et pohhui. Ja siis mõned valuekäed, 66/Kx, K6s äkki? Ma ei mõelnudki kaua ja callisin maha ja tal 66, wp sir. Vb natuke info vigane ka, hiljem vaatan üle.
              Hakkan regulaarselt updatema ka ja eks näis, kuhu jõuan. Plaanis vähemalt 40k kätt septembri lõpuks kokku saada ja võiks NL2 ikka biitida.

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #772
                Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]




                Graafik nagu lubatud, grindisin veidi veel. Midagi rõõmustavat pole. Punase joone pärast ka ei põe, ei hittinud suurt midagi ja enamus laudu jooksis nii kehvalt välja, et riveris polnud võimalik callida. Hindeks nõrk 3.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #773
                  Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                  2 viimast päeva pole jaksanud üldse mängida.
                  Eile kaotasin sessi lõpus 150bb poti, kus panin vastase pre TT-JJ peale kui 3bettisin. Flop KT4dd, cbet, ta raise, ma call. Blank turn ja stäkkisime ära. Ei suutnud foldida, sest vana stäkkis single raised potis paar ringi tagasi K99A boardil 89o 200bb deep vs reg ära. Regil oli A9.
                  Täna oli ka kehv sess, ühes lauas kaotasin kõik pm, Eesti miski rec hittis 3bet potis mu AK vastu oma KQga turni tripsi ja riveril pidin ck/callima oma top2 ja K kickeriga. Veidi hiljem 3b samat seppa ATs. Flop AT5ss, ma cbet, ta minraise, ma call. Turn J, ta betib suurelt, ma jam, ta call. Tal AK ja riverisse tiris jälle. Olin juba suht aurudes, aga lasin edasi ja ei hittinud käsi ega 3b pottides floppe, nii et selline ta siis on viimased päevad.




                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #774
                    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                    väike update. Veidi volüümiga järgi andnud.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #775
                      Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                      Tõmba voli saag käima

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #776
                        Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                        Sain Omaha Manageri triali ja lasen praegu PLO2 zoomi, päris fun on :D Räigelt nitine ikka, aga PLO on tore, nii kaua kuni 50bi alla EV ei lase(ptüiptüi). Trial kestab kuu, mul saab vist mingi 12 nov läbi, siis NLi vast tagasi.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #777
                          Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                          Kas ajaga tõesti mitte midagi muud teha ei ole?

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #778
                            Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                            täpsusta

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #779
                              Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                              Ta arvab et mõttetu omaha nl2 pelada , aga kui sa nagunii holdem microt mängid siis ega vahet ei ole kumba mängida kui biidid

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #780
                                Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                                Vahel veel mängin, ikka PLO ja vahel spinne.
                                Hittisin oma teise 25x multiplieri ja erinevalt esimesest panin kotti



                                Raske on mitte võita, 3 esimest kätt foldisin, siis floppasin J9hh-ga mastirea, teine vend turnis tripsi ja riveril stäkkisime ära. Pärast seda sain 3 v 4 poketit järjest(33/66/77), mille kõikidega jõudsin showdownile ja kõik olid overitega laudadel parimad käed. Seal oli miski 1.2k - 300 edu sees ja viimases käes, neljas või viies poket järjest(66), sattusin vastamisi 99-ga ja no ma ausalt ei uskunud, et kaotan ning river oli 6.

                                Comment

                                Working...