[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #751
    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Ilma mingi infita ütled et halvasti mängitud? miks?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #752
      Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

      WP kui 13bb pealt neljandaks tulid veel :)

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #753
        Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

        tyty.
        üks küsimus ka, kas ciceroni flat on siin standard ? vana on suurelt võitev reg 1k käe peale.

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        PokerStars
        6 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG eziquel2517 ($5) 100bb
        UTG+1 nutSHARK_23 ($2.32) 46bb
        CO ciceron86 ($5) 100bb
        BTN aiana2005 ($3.96) 79bb
        SB vickyantros ($2.07) 41bb
        BB bi0hazard ($5.95) 119bb

        Pre-Flop: ($0.07, 6 players) bi0hazard is BB K A
        eziquel2517 raises to $0.15, 1 fold, ciceron86 calls $0.15, 1 fold, vickyantros calls $0.13, bi0hazard raises to $0.65, eziquel2517 calls $0.50, ciceron86 calls $0.50, vickyantros folds

        Flop: 5 9 7 ($2.10, 3 players)
        bi0hazard checks, eziquel2517 checks, ciceron86 checks

        Turn: 9 ($2.10, 3 players)
        bi0hazard checks, eziquel2517 bets $1.10, ciceron86 calls $1.10, bi0hazard folds

        River: 2 ($4.30, 2 players)
        eziquel2517 checks, ciceron86 bets $3.08, eziquel2517 calls $3.08

        Final Pot: $10.46
        ciceron86 shows a full house, Fives full of Nines
        5 5
        eziquel2517 shows
        Q Q

        ciceron86 wins $10.03 (net +$5.20)

        vickyantros lost $0.15
        bi0hazard lost $0.65
        eziquel2517 lost $4.83

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #754
          Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

          täiesti uskumatu kui kehv jooks see kuu, absoluutselt ei saa midagi võidetud... 17bi alla ev and counting. korraks tuli üks sess, kus sain 3bi plussi, 0.5 üle ev vist ja kohe järgmine sess 4bi miinust ja siiani selline seis, ei tahaks enam mängida see kuu, aga goldstarini pole palju minna.


          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #755
            Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

            Arvates et sa ilmselt ei mängi 2-4 lauda korraga ja ei bumhunti hirmus tugevalt siis võib öelda, et

            sampel [ ] ,

            isegi siis võib vabalt selline graph olla aegajalt.

            "Great poker players can go 100,000 hands or more and not make money." - Leatherassi raamatust.

            Ja rõhk on sõnal "GREAT", kindlasti on sul veel väga palju õppida ja areneda - nagu meil kõigil.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #756
              Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

              yep, nii on, frustreeriv on ikka :)

              Comment

              • Xavi
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2012
                • 346

                #757
                Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                yep, nii on, frustreeriv on ikka :)
                seda tunnet vist teab iga pokkeri mängija... õudne kuidas vahest üldse kaart ei jookse. teed head mängu ja no lauda tulevad siuksed kaardid, kus ei tule sette, tõmbed ei tule kokku, ülekaardid. ja mida sa micros koguaeg blufid... mul eile oli täiesti metsas õhtu. sis lõpetasingi ära. ja läksin niisama korra NL2 zoomi. läks küll hästi aga see pokker küll ei ole ja väga teistmoodi mäng. eurolauad oli ka vaheldus

                edu ja pea vastu!!

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #758
                  Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                  hola, avastasin, et ma pole absull siia midagi postitand, pole ka põhjust olnud, pokkerit pole netis eriti näppinud. Kool, arstid, trenn - kõik aeg on sinna kadunud. Nüüd lõpuks on veidi aega jälle. Rolli enamvähem välja kandnud, eluks vajalikku ostnud & muud lollakat. Enivei, ma alustan jälle NL5 6maxiga, igas limiidis 20bi võidetud, siis liigun üles. Ehk NL5 100 daala profit, NL10sse, NL10s 200 profit, NL16 jne. Üritan hakata volüümi anda, osad ained said läbi ja nüüd peaks rohkem aega olema. Mängin kindlasti ka neljapäeval algavat micromillionsit võimalikult palju. Aaa, sain vahepeal 21 ka, nii et mingi aeg kui tuleb first depo oma isiklikule kontole ära teha ja see sweeet 600ne boonus saada :) Graafikud tulevad võimalikult tihedalt, ma ei tea küll, mis sellest välja tuleb, sest mängin läpparis/suures arvutis kordamööda olenevalt kas olen linnas või maal. hit it.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #759
                    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                    Läppar lauaarvuti molole järgi, problem solved.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #760
                      Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                      umbes 100 kätt olen mänginud selle ajaga, wp eks :)
                      ei tea, millal alustan, plaan on siiski olemas, aga nüüd 15.12 lähen Soome nädalaks ja tagasitulles jõulud ja värgid, ütleme et heal juhul järgmine aasta.

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #761
                        Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                        Loobin ka kuu lukku, eesmärke polnud.

                        Mängisin mõned turnad ja siis 18/45man 1.5daalaseid sngsid. kordagi isegi ei shottinud 3.5seid, kuigi roll lubaks.

                        See graaph on siis koos kõik sngd ja turnad.




                        Ainult 18/45manid + läpparis ka 400 mängu äkki ja väike profit.








                        Kokkuvõtteks võib suht rahul olla. Järgmine kuu mingi aeg võiks 3.5seid shottida ja võiks sinna pidama jääda.

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #762
                          Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                          ma need kolmesed jätsin üldse ära ja läksin peale $1,5'seid $2,5 180mannidesse.
                          enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
                          peale seda jätsin katki MTT/SNGd.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #763
                            Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                            ma need kolmesed jätsin üldse ära ja läksin peale $1,5'seid $2,5 180mannidesse.
                            enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
                            peale seda jätsin katki MTT/SNGd.
                            millega tegeled nüüd

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #764
                              Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              millega tegeled nüüd
                              hey man. läksin 9man turbodesse aprillis. nüüd mängin $7 6max turbosid ja olen väga rahul oma muuviga.

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #765
                                Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

                                Eks ma teen ka veidi neid 3.5seid ja vaatan, kuidas minema hakkab, kui perse läheb, siis aeg reevaluate jaoks :D

                                Comment

                                Working...