[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #421
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    Pole küsitavaid käsi, enamus on PUSH-FOLD mäng.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #422
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      push/fold mängus ei ole küsitavaid kohti? :D

      Ma ei saa aru kuidas keegi ise viitsib üldse mingi AJ vs A10 standard kaotusi foorumisse tulla postitama.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #423
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
        Kahjuks on su päevik kindlasti foorumi kõige mannetum. Võiks küsitavaid käsi rohkem postitada, mitte seda jama mis praegu. Tõesti küsi endalt, kas sind kotivad kellegi teise biidid ja viitsiksid neid mitmeid kuid lugeda. I don't think so! Ja nüüd mõtle nüüd oma päeviku peale. Täielik bullshit, kas pole? Vaheta formaati, kui SNGd liiga frustreerivad on, uuri parema mindseti nimel abimaterjale ning võta ennast kokku.
        Mul on veel haigus ka, et ma ei saa lugemata jätta threade, mida kunagi olen lugenud, muidu ei saa hingata ja ärevushäired umbes:D

        Täna üritasin settinguid muuta, et mul enam seda threadi ette ei lööks, aga ei leidnud midagi asjalikku.

        Anyway ikka solid downer on päeviku kvaliteedi osas, samas ei saa MTT päevikuid lugemata ka jätta, juhuks kui midagi põnevat on. No offence bi0hazard ja obv sinu päevik, aga nüüd vähemalt tead, et on inimene, kes tõsiselt tahaks quitida päevikut aga füüsiliselt ei suuda ja vähemalt selle nimel püüad end pisutki kokku võtta.

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #424
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          Pean ka tunnistama, et jälgin neid bad beate isuga siin mitu korda nädalas:) Ei suuda quittida ka, mingil retarded viisil naudin bad beate probably :/ Eks igaühe oma päevik, update isuga, niigi jube kuivaks see päevikute liiklus jäänud siin...

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #425
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            vabandan kõigi ees, keda tilti ja närvi ajan, üritan mitte postitada sellist paska enam.

            tänane päev oli selline




            Uploaded with ImageShack.us




            Kuna ma enam ei jaksa väga mängida neid ja motti eriti pole ja selline tunne on, et vb olen veidi liiga loose, sest BRi on...Kannan 200 daala välja ja jätkan 60 BI-ga, until busto :) gl mulle ja teile ka.

            päikest, bi0


            EDIT: kogu kuu siiamaani, 488 mängu mängitud ja 50bi alla ev so far.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #426
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Mängid MTT'sid siis EV(graphil) ei tohiks adekvaatne olla? või ma eksin?

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #427
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                SNGsid ikkagi.

                Ega see EV pole eriti kusagil eriti adekvaatne va HUSNG

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #428
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Tere !

                  Olen jõudnud järelduseni, et SNGd ei ole minu jaoks, ei oska ega taha neid enam mängida, loobun pokkerist määramata ajaks, vb vahepeal omaks lõbuks lasen, ranka või keegi võib teema kustutada/lukustada, sest siia ma tõenäoliselt enam ei uuenda.


                  Põhjuseid on palju, ei suuda biitida ja ei jaksa enam mängida neid, mindset on niru ja palju muud.

                  Esiteks panen siia oma koduarvuti SNGde graafiku, mis on selline





                  Uploaded with ImageShack.us


                  Teiseks panen siis läppari sngd ehk viimased 1,5 kuud vist






                  Uploaded with ImageShack.us





                  Kokkuvõttes siis 2k~ mängu peale täpselt nullis ja 280 daala alla EV, mis enamvähem 190BI minu limiidis. Tean, et ei tasu seda EVd väga uskuda, aga pole tõesti hästi jooksnud ja prolly ei biidi mänguliselt ka.


                  Minupoolt kõik, kõigile teile gl & hf.


                  bi0hazard is out.
                  Last edited by bi0hazard; 20.09.12, 18:28. Põhjus: lisasin õige graafiku

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #429
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    [ ] Sample.
                    Vaata veits 2+2 MTT alafoorumis ringi vbl hakkab parem. Inimesed jooksevad kuid sitasti ja ega see pole ainult MTT/SNG teema.
                    Oleks pokker nii lihtne mängiks seda kõik.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #430
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      Loodan, et karmid kommentaarid sind ära ei hirmutanud. Kõik tegelikult tahavad ilmselt head.Ehk teed mõned päevad/nädalad pausi ja kisub uuesti mängima ja siis juba uuelt lehelt, uue mindseti ja ka avatuma meelega. Vahel ongi mental ja mindset breakdowni vaja, et saaks asjale teistmoodi läheneda. GL!

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #431
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        Ei hirmutanud Laasi, kriitika on alati hea.
                        Superhea tunne on praegu, pole mänginud nüüd veidi aega ja hakkan uuesti, degen nagu ma olen :)
                        Loodan, et ei tule jälle hala topic ja üritan mitmekülgsemaks seda muuta. Vahepeal oli sünnipäev ja sai veidi kärakat tehtud, nüüd olen puhas poiss, tegin sõbraga ka diili, et 3 kuud ei joo, kõik on trenni eesmärgil.
                        Täna veel tõenäoliselt ei alusta, sest vaja tiba kooliasju õppida, aga prolly homme/ülehomme hakkan jälle mängima.
                        Proovin mitte graphi nii tihti vaadata ja rohkem volüümi anda,

                        päikest, bi0

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #432
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          That's more like it! (Y)

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #433
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            ütleme nii, et jätkasin sealt kus pooleli jäin :D




                            Uploaded with ImageShack.us




                            õnnneks on täiesti pohhui, sest mängisin hästi, aga jooksin jõle pasalt, hiljem lähen uuesti laudadesse.




                            niikauaks jagan kütte loo

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #434
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              she wolf oli eilne põhi lugu meil kaa

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #435
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                dumdum, jõudsin just linna, võtan lauad lahti ja tahaks ühe normaalse sessi teha, update prolly õhtul :)

                                Comment

                                Working...