Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]
Mul on seal ainult 1 fail ja kõik käed on seal segamini sees, ei ole vist mõtet hakata turniire sealt välja otsima.. mujalt ei oska ka vist otsida.
Mul on seal ainult 1 fail ja kõik käed on seal segamini sees, ei ole vist mõtet hakata turniire sealt välja otsima.. mujalt ei oska ka vist otsida.

K
(
(
Comment