[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nylander
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 175

    #256
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Mees, ära mängi nii palju preflop ai mängu va nn nust kaardid AA KK QQ AK .. ka nendega algul raise kui reraise järel siis showe jne samamoodi instacall teiste all inne nendega. Väikseid pocketeid ära mängi nii agressiivselt(saad max flipi) v.a late staadium kui blindiid suured. Aq JJ.... väike 2,.5bb raise vaata floppi sama väikeste paaridega limp või väike raise. Siis jäävad mullis olukorrad tulemata ja tekib veel küll võimalusi parema käega ja positsioonist dongi vastu mangida.
    loe läbi 10000 korda mida kirjutasid?, sina oledki see howtomincash.com supernova coach, kes koolitab mulli venitajaid välja?

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #257
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      Voker, läpparis olen plussis +70, aga 15 alla ev, aga kodus tavaarvutis jälle miinuses nii ca 40-50 vist ja mingi 30 bi alla ev.
      Täna mängisin just ühe sessi, jäin +4BI, aga 3 alla ev jälle. Proovin algfaasis veidi nitimaks tõmmata, ma ei suuda hetkel üle 6 laua mängida sellise rolliga, sp vist metan algfaasis päris palju. Pm flippe ei taha eriti ära tulla ja nii on raske biitida, täna ntx tahtis tulla 3way KK vs AA vs AJ, pm kui ise ees sisse saan, siis saan tavaliselt vastu kukalt.

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #258
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        u cant beat em superstars. vana snäppis:)



        No Limit Holdem Tournament
        PokerStars
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com
        $1.32+$0.18

        Stacks:
        UTG RusTatarin77 (5,090)
        UTG+1 Hoffey92 (2,682)
        MP1 subsomic (1,645)
        MP2 Sharan321 (2,716)
        CO Only O (4,263)
        BTN bi0hazard (3,275)
        SB SebTheGerman (4,435)
        BB br0kerpoker (2,894)

        Blinds: 150/300 Ante 25

        Pre-Flop: (650, 8 players) bi0hazard is BTN A K
        RusTatarin77 raises to 900, 4 folds, bi0hazard goes all-in 3,250, 2 folds, RusTatarin77 calls 2,350

        Flop: 6 K 7 (7,150, 2 players, 1 all-in)

        Turn: 9 (7,150, 2 players, 1 all-in)

        River: 7 (7,150, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: 7,150
        bi0hazard shows two pair, Kings and Sevens
        A K
        RusTatarin77 shows a flush, Ace high
        A 3

        RusTatarin77 wins 7,150 (net +3,875)

        bi0hazard lost 3,275
        sitemal juhul flattides pre loome olukorra 1) vastasel on flopis fold equitit 2) me oleme pott commited , ja kui nt sinu ak vastu tuleb mõni kusine flopp ala 8d9d10d siis on ikka veits kusine?. 10bb , as played , standard.
        Ja AK tüüpi käed olles üleüldiselt alla 25 bb tahaks näha tervet boardi.
        Last edited by Nylander; 28.05.12, 08:09.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #259
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          Kui tahad võin seda metatamist sul vaadata hiljem täna...

          Ei hakka enda grindi tegema täna.

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #260
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            Ei mina olen see mees, kes on starsis HU, SNG ja MTTdega plussis ja mangind yle 10000k sng

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #261
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Ei mina olen see mees, kes on starsis HU, SNG ja MTTdega plussis ja mangind yle 10000k sng
              0.02$, 0.10$?10000"k" LOL. GRAPH, PROOF? ma tahan näha seda venda kes on eestis teind 10 miljonit sngd
              Last edited by Nylander; 28.05.12, 11:16.

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #262
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                Algselt postitas Nylander Vaata postitust
                0.02$, 0.10$?10000"k" LOL. GRAPH, PROOF? ma tahan näha seda venda kes on eestis teind 10 miljonit sngd
                Ma ei pea kellegile eriti veel sinusugusele midagi tõestama tahtsin ainult bi0hazard-ile nõu anda thats it igatahes eks igayks mängib anyway nii nagu ise tahab.

                Comment

                • Nylander
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 175

                  #263
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                  Ma ei pea kellegile eriti veel sinusugusele midagi tõestama tahtsin ainult bi0hazard-ile nõu anda thats it igatahes eks igayks mängib anyway nii nagu ise tahab.
                  kui ei ole vaja tõestada, siis pole vaja ka umbluud ajada siin. Jäta enda teada need 10 miljonit sngd. lol YOU JUST MADE MYDAY. HAHAHAHA

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #264
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    Täna ei mängi, räme väsimus on peal, tulin just eksamilt ja vahin telekat/lebotan niisama, homme hommikul keevitan prolly sessi.

                    Cheers

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #265
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      Koduarvutis on räme doomswitch peal.. mõned näited ka siis tänasest lahedast sessist.

                      QQ vs 44 vs A2 for epic chiplead, river 4
                      KK vs AT , aces full talle flopist
                      QQ vs 97 vs JJ, 97 vend tõmbab riverisse rea
                      AQs vs A9s mull, talle flopist fd, riverisse mast
                      + mitte ühtegi flippi pole siiamaani võitnud, 15 turna peale, kuna pc crashib ja kõiki turnasid ei salvesta, siis ev-d ei oska öelda, ainult viimaste mängude põhjal 7 mängu tehtud, -7BI, ja -4BI alla ev. Linnas läpparis mängides tulid flipid osad ära ja käed pidasid, kodus no lihtsalt mitte ükski käsi ei pea ja ise ka ära ei ime, ikka räme koll on ees sellest värdjast mängust, imege ***** kuradi donkid...

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #266
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        I am the biggest whale ever, ausalt, mul ei ole enam isegi endasse usku...
                        Mul KK, vastas AA
                        Mul AK, vastas AA
                        Mul AQ, vastas AK
                        Mul QQ, vastas KK

                        Ühtegi flippi lihtsalt ei suuda võita, isegi ees olles saan kotti, ma ei tea, kui pokkeriprode aasta fishi valitakse, siis võite vabalt minu poolt hääletada, hetkel on küll selline tunne...


                        et lihtsalt hala ei oleks, panen ka graphi, kõik täna siis




                        Uploaded with ImageShack.us

                        Comment

                        • 800miljonit
                          Jube Noob
                          • May 2012
                          • 118

                          #267
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          pole muud öelda kui et lao need 17 hh-d yles mis sa järjest ei cashinud.
                          mängus peavad päris suured leakid olema et 17x järjest 18manis mitte cashida, peaks juhtuma umbes 1 kord ~1000+ mängu peale.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #268
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            Äkki oskad öelda, kust ma need hh-d leian omal ? mingist kaustast või starsile pean requesti saatma ?

                            Comment

                            • BeYo
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • May 2012
                              • 17

                              #269
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              eelnevalt peab starsis linnuke olema save handhistory vms ja siis pokerstars kaustast leiad

                              Comment

                              • 800miljonit
                                Jube Noob
                                • May 2012
                                • 118

                                #270
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                                Äkki oskad öelda, kust ma need hh-d leian omal ? mingist kaustast või starsile pean requesti saatma ?
                                not sure if level...
                                c/program files/pokerstars.ee/handhistory yldiselt.
                                Last edited by 800miljonit; 30.05.12, 22:00.

                                Comment

                                Working...