Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]
pole mänginud ja sellest tulenevalt pole ka updateda midagi olnud.. täna tegin väikse turnasessi ja ütleme nii, et läks päris kenalt. 1.35 KO turnal jäin 40ndaks ja koos KO-dega sain ca 15~ daala. Ja siis 1 mull ja 1 suhkam ka ning viimasena jäi jooksma 2.2 HU Winner-Takes-All, tahtis tulla ja panin kotti :) 6s vastane ehk kui 4 alles oli, oli kõige normaalsem, aga ei saand ka tema mu vastu, finaal oli täieliku taina vastu, kaotasin vahepeal talle suht palju ja kukkusin alla tuhande kui mu 3rd nut flush ei biitind tema nutflushi. Sealt edasi läks kõik suhteliselt hästi, vana limpis kõiki käsi ja mängis üldse nagu täielik fish, õnneks suutsin ära karistada.

Uploaded with ImageShack.us
pole mänginud ja sellest tulenevalt pole ka updateda midagi olnud.. täna tegin väikse turnasessi ja ütleme nii, et läks päris kenalt. 1.35 KO turnal jäin 40ndaks ja koos KO-dega sain ca 15~ daala. Ja siis 1 mull ja 1 suhkam ka ning viimasena jäi jooksma 2.2 HU Winner-Takes-All, tahtis tulla ja panin kotti :) 6s vastane ehk kui 4 alles oli, oli kõige normaalsem, aga ei saand ka tema mu vastu, finaal oli täieliku taina vastu, kaotasin vahepeal talle suht palju ja kukkusin alla tuhande kui mu 3rd nut flush ei biitind tema nutflushi. Sealt edasi läks kõik suhteliselt hästi, vana limpis kõiki käsi ja mängis üldse nagu täielik fish, õnneks suutsin ära karistada.

Uploaded with ImageShack.us
A
10
(

Comment