Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #31
    Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    e: Lohh oled v?
    miks sa nii kuri oled?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #32
      Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      ei ole, ma sellest geelipedest järeldasin. sry kui see midagi muud tähendab
      Geelipede ei ole homoseksuaal, vaid metroseksuaal

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #33
        Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

        Geelipede on see kes koguaeg sätib enda juukseid ja topib tonnide viisi geeli endale pähe :D

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          ei ole, ma sellest geelipedest järeldasin. sry kui see midagi muud tähendab
          Sorry sutsu ägestusin :D. Mõtlesin, et kohe peetakse homoks selle pärast , et soenguid teed vms :D.


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • kalkaan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 187

            #35
            Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

            See rosinasõtkujate teema on jah selline huvitav. Mul pole selle vastu midagi, kui nad omavahel anust venitavad. Tean paari inimest, kellel asi mokkamööda ja nad sellest saladust ei tee. Samas ei tao nad kannaga vastu rinda ja ei karju igal võimalikul juhul, et nad peded on. Kui oled, siis ole omadega rahul ja musita sõbra sitast emmi, kuid ära hakka uhkelt asjaga kiitlema. Suvalises kohas aga selle kohta avaldusi tegema hakata nüüd küll hea mõte pole. Või tulid oma ridadesse värskeid perseid värbama?

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #36
              Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

              Obv teema autor leveldab ja vaadake palju vastukaja kohe tuleb... lol

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #37
                Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                GL in poker.


                E: aaa... ja:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                  Teema lukku.

                  Comment

                  Working...