Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2296
    Re: Build up 50NL -> z500

    Good Luck, on mida lugeda jälle :)

    Comment

    • SimbaM
      FPP Pro
      • Oct 2010
      • 237

      #2297
      Re: Build up 50NL -> z500

      Suur HURRAAA! Ja Gl!

      Comment

      • Makuz
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 214

        #2298
        Re: Build up 50NL -> z500

        Gooood luck!

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #2299
          Re: Build up 50NL -> z500

          Lükka või oma päevkulegi hoog taas sisse :)
          Aga GL

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #2300
            Re: Build up 50NL -> z500

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Mitu Red Bulli päevas läheb nowadays?
            Mõni ikka läheb jah xD, kui kindlasti mitte nii hullu nagu vanasti.
            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
            Good Luck, on mida lugeda jälle :)
            Väga meeldiv kuulda!
            Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
            Suur HURRAAA! Ja Gl!
            Thank you!
            Algselt postitas Makuz Vaata postitust
            Gooood luck!

            Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
            Lükka või oma päevkulegi hoog taas sisse :)
            Aga GL
            Yes, please. Worth it :)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #2301
              Re: Build up 50NL -> z500

              Lisaks enda eesmärkidele on mul kerge challenge ühe teise grinderiga. Algas 1.aprilli keskööl ning kestab kuni kolmapäeva keskööni. Kes suudab rohkem tunde mängida
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tulemused on siiani positiivsed mis omakorda annab motti veelgi rohkem grindida.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #2302
                Re: Build up 50NL -> z500

                Challenge done, choppisime. Üritasin käsi leida aga not really, panen rohkem rõhku, et midagi funni postitamiseks leida.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hold'em No Limit - $0.25/$0.50 - 5 players

                UTG: $53.23 (106 bb)
                CO: $101.79 (204 bb)
                BU: $54.99 (110 bb)
                SB: $50.00 (100 bb)
                BB (Hero): $86.80 (174 bb)

                Pre-Flop: ($0.75) Hero is BB with J K
                1 fold, CO calls $0.50, BTN raises to $2, 1 fold, Hero calls $1.50, CO calls $1.50

                Flop: ($6.25) T Q 6 (3 players)
                Hero checks, CO bets $5.94, BTN calls $5.94, Hero calls $5.94

                Turn: ($24.07) 9 (3 players)
                Hero checks, CO bets $22.87, BU folds, Hero calls $22.87

                River: ($69.81) 6 (2 players)
                Hero checks, CO bets $70.98 (all-in), Hero calls $55.99 (all-in)

                Total pot: $181.79 (Rake: $2)

                Showdown:
                CO shows 6 A (three of a kind, Sixes)
                (Equity - Pre-Flop: 58%, Flop: 51%, Turn: 0%, River: 0%)

                BB (Hero) shows J K (a straight, Nine to King)
                (Equity - Pre-Flop: 42%, Flop: 49%, Turn: 100%, River: 100%)

                BB (Hero) wins $179.79

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #2303
                  Re: Build up 50NL -> z500

                  Maybe? Regish statsidega tüüp, 4bet 11%
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hold'em No Limit - $0.25/$0.50 - 5 players

                  UTG: $43.16 (86 bb)
                  CO: $57.78 (116 bb)
                  BU: $53.07 (106 bb)
                  SB: $52.78 (106 bb)
                  BB (Hero): $50.00 (100 bb)

                  Pre-Flop: ($0.75) Hero is BB with 6 5
                  2 players fold, BTN raises to $1.50, 1 fold, Hero 3-bets to $6, BTN 4-bets to $15.50, Hero calls $9.50

                  Flop: ($31.25) Q 8 6 (2 players)
                  Hero checks, BTN bets $35.50, Hero calls $34.50 (all-in)

                  Turn: ($100.25) 8 (2 players, 1 all-in)

                  River: ($100.25) K (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $100.25 (Rake: $2)

                  Showdown:
                  BU shows 2 2 (two pair, Eights and Twos)
                  (Equity - Pre-Flop: 48%, Flop: 9%, Turn: 8%, River: 0%)

                  BB (Hero) shows 6 5 (two pair, Eights and Sixes)
                  (Equity - Pre-Flop: 52%, Flop: 91%, Turn: 92%, River: 100%)

                  BB (Hero) wins $98.25
                  Last edited by Priidix; 05.04.18, 18:57.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2304
                    Re: Build up 50NL -> z500

                    Nelja päevaga 61 tundi...oled ikka sama ebanormaalne nagu varem Tore näha, et jälle päevikut viitsid pidada ja asjad sujuvad. Su blogspoti oma sai kunagi jälgitud ja no see viimane post seal oli ikka päris karm. Üle pika aja selline lugu ja siis jälle vaikus. Võttis lausa muretsema Viimase käe kohta ütleks, et pole ammu mänginud, aga 11% 4bet oli ikka niti stat. Suht suur 4b sizing ka, ei usu, et selliste kätega raha teenid. Aga nagu öeldud, pole enam paar aastat asjaga kursis, ehk tasubki ära. Kui rakeback ka korralik on. Jõudu ja jaksu ning hoia päevik elus.

                    Comment

                    • SimbaM
                      FPP Pro
                      • Oct 2010
                      • 237

                      #2305
                      Re: Build up 50NL -> z500

                      22 4bet on päris korralik muidugi :D nh.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2306
                        Re: Build up 50NL -> z500

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Nelja päevaga 61 tundi...oled ikka sama ebanormaalne nagu varem Tore näha, et jälle päevikut viitsid pidada ja asjad sujuvad. Su blogspoti oma sai kunagi jälgitud ja no see viimane post seal oli ikka päris karm. Üle pika aja selline lugu ja siis jälle vaikus. Võttis lausa muretsema Viimase käe kohta ütleks, et pole ammu mänginud, aga 11% 4bet oli ikka niti stat. Suht suur 4b sizing ka, ei usu, et selliste kätega raha teenid. Aga nagu öeldud, pole enam paar aastat asjaga kursis, ehk tasubki ära. Kui rakeback ka korralik on. Jõudu ja jaksu ning hoia päevik elus.
                        Hahah, tyty! Too aeg olid pigem muud probleemid mis niitsid ikka nii maha kui üldse saab. Tegi väga palju tugevamaks seega tuleb olla jällegist tänulik, et ka selliseid spotte elus ette tuleb :)

                        @22, 11% on tõepoolest selline medium aga mitte kõige nitisem. BB pealt vs -13% 4bet pigem valiksin sellise range millel hea playability. Jätaks välja enamus broadway kaardid ning madalad sc sisse ning tbh see calling range on juba peale seda küllaltki väike (piisav).
                        Loodan, et see post tegi asja natuke paremaks :D
                        Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                        22 4bet on päris korralik muidugi :D nh.
                        ty

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #2307
                          Re: Build up 50NL -> z500

                          GL! Ikka Starsis?

                          Comment

                          Working...