Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2206
    Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Sup? 2013 graphi ei näe...

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2207
      Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Mul on juba ammu tõsine mure mehe prst'
      maa alla vajunud

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2208
        Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Married with dog

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2209
          Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          mees 48 tableb 300h kuus ja te tahate veel tema aega raisata :S

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #2210
            Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            tra lox, kus sa kadunud oled, mis toimub? keegi on ära koristanud su v

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2211
              Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              mees 48 tableb 300h kuus ja te tahate veel tema aega raisata :S
              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              tra lox, kus sa kadunud oled, mis toimub? keegi on ära koristanud su v
              pfff

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #2212
                Re: [2NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Viimasest postitusest siiani:

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #2213
                  Re: Forever and ever [100NL FR]

                  oh elu äge raamatukogus graindida

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #2214
                    Re: Forever and ever [100NL FR]

                    hey man !

                    Comment

                    • Toomasl
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 258

                      #2215
                      Re: Forever and ever [100NL FR]

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #2216
                        Re: Forever and ever [100NL FR]

                        Lugesin su päeviku nüüd otsast lõpuni läbi..
                        [x] Biidid midstakes-i
                        .. aga sitta sellest.
                        [x] Naudid elu @highstakes.

                        Väga hea lugemine, tänud. Muidugi Kagu-Aasia

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #2217
                          Re: Forever and ever [100NL FR]

                          Thanks, ja thanks for posting Getter Jaani songs :)

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2218
                            Re: Forever and ever [100NL FR]

                            Peaks selle päeviku elustama, kuna tundub, et ülejäänud vaikselt suremas ja see oli üsna populaarne ning läx rahvale peale.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2219
                              Re: Forever and ever [100NL FR]

                              Selle kuu eesmärgid (copy from 2p2):

                              Been some time off from posting some goals here and there, so I would start by saying I made background of some previous month results (Tonna, Kreuz, Fareed) - wanna be copy one of them. My goals for the month :

                              [ ] 150k hands
                              [ ] 250h
                              [ ] Profit
                              [ ] RIO vids
                              [ ] Handreviews
                              [ ] Mental game

                              Best of luck to all of you


                              Eesmärkide täitmine pole nii lihtne kui tundub/arvasin. Chiang Mais (linn kus ma hetkel pesitsen) on hot-season ning päeval väljas võib temperatuur ületada lausa 45C. Keskmine on nii 35-40 vahel.
                              Kuu algus hakkas volüümirikkalt ning sai rohkem öösel mängitud, kuid praegu on see režiim muutnud ning kahjuks on seis üsna nutune. Viimased 4 päeva olen ärganud hommikul üles, mis on super, lauad veel head.. Kuid peale 3-4h grindi pole sittagi peale lugemise teha ning väljas on SUPER HOT ja kokkuvõtteks olen õhtuks väsinud.

                              Täna sai hommikul kell 6.00 ärgatud /EST 2.00 ja plaanis on saada öine režiim tagasi. Proovin täna seda saavutada kui tüdruk koju läheb annan grindiga kuuma.

                              Küsimused alati teretulnud. Tsau
                              Last edited by Priidix; 17.05.14, 11:20.

                              Comment

                              • talendijaht
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 220

                                #2220
                                Re: Under teh sun [100NL FR]

                                tsau ja edu!

                                Comment

                                Working...