Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2101
    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tempo on meh, kuna "tüdrukuga" koguaeg krõpsutanud. Eile läksin nii tilti, et lõin monitori katki :D



    whining:

    vs fish
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    shorty-reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs meh-reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    vs fish (read/tells)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs reg

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    extra-tilt kui timebank probleemid tekkisid

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    + palju selliseid

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    cya

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #2102
      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Pole vist kunagi nii fking rigged sitta talunud .D

      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players

      BTN: $100.00
      Hero (SB): $252.36
      BB: $206.00
      UTG: $135.66
      MP: $25.49
      CO: $202.00

      Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with A A
      4 folds, Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $42, BB calls $24

      Flop: ($84.00) 5 8 9 (2 players)
      Hero bets $35, BB raises to $164 all in, Hero calls $129

      Final Pot: $412.00
      Hero shows A A (a pair of Aces)
      BB shows K K (three of a kind, Kings)
      BB wins $204.60
      BB wins $204.60
      (Rake: $2.80)

      Mõlemal korral flopis K, tra fking must be nice

      Comment

      • fijididzi
        Räme Fish
        • Jan 2012
        • 8

        #2103
        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Tempo on meh, kuna "tüdrukuga" koguaeg krõpsutanud. Mix need märgid sõnal tydrukutega ymber on :D

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #2104
          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          lol, slooootzzz obv


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #2105
            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Pillid kotti ja koju ära

            Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players

            BTN: $115.56
            SB: $691.70
            Hero (BB): $364.54
            UTG: $659.16
            MP: $244.14
            CO: $97.00

            Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J J
            UTG raises to $6, 3 folds, SB raises to $21, Hero calls $19, 1 fold

            Flop: ($48.00) 9 5 5 (2 players)
            SB bets $30, Hero calls $30

            Turn: ($108.00) J (2 players)
            SB bets $68, Hero calls $68

            River: ($244.00) A (2 players)
            SB bets $572.70 all in, Hero calls $245.54 all in

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #2106
              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Küll peale paari järgmist krõpsu uus mott tuleb.

              Imetlusväärne volüüm selle geograafilise koordinaadi kohta;

              kui ma oma 80 h ninast-veri-väljas volüüme vaatan osalise töö kõrvalt, siis peaks suht patja nutma.

              Comment

              • Pyha Karu
                Grinder
                • May 2010
                • 565

                #2107
                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas fijididzi Vaata postitust
                Tempo on meh, kuna "tüdrukuga" koguaeg krõpsutanud. Mix need märgid sõnal tydrukutega ymber on :D
                Väike peenis naise juures on alati lisaväärtus.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #2108
                  Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Taking break from 6max-Zoom games, not sure about beating the game or not. But really enjoying myself playing it. Gonna play more zoom until I get my month + from normal/fr tables.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #2109
                    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    thinly veiled redline brag

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #2110
                      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      pokkerit ei biidi aga rl biidin, fun

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2111
                        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        hahahahahahaha :) hui...lol

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #2112
                          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          sloootze biidid.....

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2113
                            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Oh and kunas nüüd ma enam Samuil pole seega võin postitada pilte ka warrior tüdrukust! Ehk siis mõned leheküljed tagasi oli selline scarystory..

                            here we go alustades mõnusamatest



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ja lõpetuseks

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #2114
                              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              meh,
                              tits or gtfo

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2115
                                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                sloootze biidid.....


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...