Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1681
    Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Algselt postitas Karina89 Vaata postitust
    Nii armas gif.:P
    TY!

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1682
      Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Superarmas gif

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1683
        Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Last edited by Priidix; 27.03.13, 22:04. Põhjus: :) !

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1684
          Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Märtsi kokkuvõte:

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          Märtsi eesmärgid:

          [semi-fail] A-game pokker 200h+, 100k+ kätt
          [semi-fail] hh-review
          [semi-fail] trenn
          [semi-fail] b+toitumine
          [semi-fail] studygrupis rohkem tähelepanekut
          [fail] blogi/päevik updates
          [semi-fail] lugemine
          [semi-fail] filmimine
          [semi-fail] videod
          Graph:



          Hours:




          Rakeback:



          = 38,121.47 vppd x 3,5 = 133425,145 fppd = 2134,80$

          + 2858$ SM
          ________________________________________________
          Overall: 11061,02 $

          Overall oli väga raske kuu, mingisuguseid bette ma rohkem ei tee! Kuna see 200h grind ja s***ne jooks oli totaalselt -ev grindile.

          Aprilli eesmärgid:

          [ ] A+game, 10+hours, 1k hands
          [ ] 7p eemal online pokkerist
          [ ] Õppimine
          [ ] Mitte busti tõmmata aasias

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1685
            Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1686
              Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #1687
                Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Aprilli eesmärgid on 100+ h, üks null puudu ?

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #1688
                  Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Märtsi kokkuvõte:
                  Overall oli väga raske kuu, mingisuguseid bette ma rohkem ei tee! Kuna see 200h grind ja s***ne jooks oli totaalselt -ev grindile.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #1689
                    Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Võimas tulemus kokkuvõttes! Kuu laguses on odav tõus, rsk :D

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #1690
                      Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      aprillinali ju (volüümi osa)

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #1691
                        Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Ei ole nali, poisid lähvad puhkusele :)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1692
                          Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          fml, unustasin tokeni koju

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1693
                            Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            ouch

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1694
                              Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              fml, unustasin tokeni koju
                              Kui keegi kodus, siis saaksid mängida. Küsid tokeni koodi skype vms. vahendusel ja logid Starsi ning välja ei logi päevi.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1695
                                Re: [100NL kuni võitma hakkan] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                dhl toob ära paari päevaga vms

                                Comment

                                Working...