Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1501
    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    :D ästi saame läbi jh. ta tavaliselt pole selline jörm kes mode kutsuks :)

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1502
      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      kena comeback. NL100/200 only või kõrgemad limiidid ka sees?

      Algselt postitas redskruf Vaata postitust
      Krt see MaTonna on ikka reaalne kloun...kellegiga rääkisime eesti keeles paar lauset, vana lendas laivi ja kutsus mode! Idu risk! Aga teil on mingi love vist jh?
      lol see vend on kõige normim reg üldse imo. kerge tabletalk on alati tore. : D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1503
        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        ~ 100k 100, 10k 200, 3k 400

        ülejäänd 50 ja 25
        Last edited by Priidix; 04.02.13, 15:14.

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #1504
          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Seda näed sa esimest korda
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1505
            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Aaaah, wowaawiwa! ..

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #1506
              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              :D








              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1507
                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Niec pot!

                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

                MP1: $36.31
                MP2: $100.00
                CO: $100.00
                BTN: $104.69
                SB: $103.00
                BB: $40.00
                UTG: $44.00
                Hero (UTG+1): $174.82
                UTG+2: $69.74

                Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A A
                1 fold, Hero raises to $3, UTG+2 calls $3, 1 fold, MP2 calls $3, 2 folds, SB calls $2.50, 1 fold

                Flop: ($13.00) 3 5 7 (4 players)
                SB checks, Hero bets $8, UTG+2 calls $8, MP2 calls $8, SB folds

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Hero bets $20, UTG+2 raises to $58.74 all in, MP2 calls $58.74, Hero raises to $163.82 all in, MP2 calls $30.26 all in

                River: ($273.74) 9 (3 players - 3 are all in)

                Final Pot: $273.74
                MP2 shows 7 7 (three of a kind, Sevens)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                UTG+2 shows 5 5 (three of a kind, Fives)
                Hero wins $60.52
                Hero wins $210.42
                (Rake: $2.80)
                Last edited by Priidix; 06.02.13, 18:09.

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #1508
                  Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Nice top set mine!

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1509
                    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    herocall turnis. vastasel oleks võinud 46 olla.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #1510
                      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      ilmselt priidixil oli read, et vastased slowrollivad madalamaid sette siin

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1511
                        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Suht sick yep, ära enam nii tee, long runis põletad raha.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1512
                          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          hero oleks võinud 4bet shoveda tho. 3bet shove ei meeldi väga.

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #1513
                            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            hero oleks võinud 4bet shoveda tho. 3bet shove ei meeldi väga.
                            +1 ,kuigi 58,74 to 163,82 tundub liiga ou-vaata-mul-on-ässanelikudraw tüüpi muuv. Paneks mingi 144.44 ja check/foldiks riveri, kui callitakse imo.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1514
                              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              HEY!

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #1515
                                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                where the graphs at ? :D

                                Comment

                                Working...