Jaanuri alguses olin veel kaotav mängija. Alustasin 300$ BRiga NL10, järgides BRMi sain 5x shotitades NL25 nädalaga. Väga suurt midagi kirjutama ei hakka, keegi nkn pikalt lugeda ei viitsi
Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]
Enne 2012 ma grindisin VPPsi, 24 lauda.
Siis kui 2012 tuli hakkasin korralikult õppima: treeningsaidid / videod / foorumid + mis kõige parem - vähem laudu!!! Kindlasti andsid ka teised pokkerisõbrad motivatisooni.
Siis kui 2012 tuli hakkasin korralikult õppima: treeningsaidid / videod / foorumid + mis kõige parem - vähem laudu!!! Kindlasti andsid ka teised pokkerisõbrad motivatisooni.
Kindlasti paljud tahaksid teada mis su põhilised leakid olid, mis õppimisega ilmsiks tulid? Ning ehk oskad ka mõne video (seeria?) välja tuua, mis sind ehk kõige rohkem inspireeris?
Otherwise, super töö ning su Micro to Midstakes oli 2012 aasta üks paremaid päevikuid. Head uut ja edu edaspidiseks!
Comment