Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #1381
    Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

    ilma lõunata

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #1382
      Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      kas 24h-st päevas kõigeks selleks piisab?
      Ainult siis, kui energiajooke juua.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1383
        Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

        peaagu, Priit.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1384
          Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Ainult siis, kui energiajooke juua.
          Pigem ainult siis, kui gf mängust välja jääb.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1385
            Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kuidas SNE-ga j22b ?
            Jääb ära, naudin elu. VPPde eesmärk oleks see aasta 500k+

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1386
              Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

              2012 overall review:

              Jaanuri alguses olin veel kaotav mängija. Alustasin 300$ BRiga NL10, järgides BRMi sain 5x shotitades NL25 nädalaga. Väga suurt midagi kirjutama ei hakka, keegi nkn pikalt lugeda ei viitsi

              bb graph:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              dol graph:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Rakeback/boonused:

              + 346529 vppd = 1212851,5 fppd = 19405,624$ (miinus väiksed satikad)
              + 1200$ stellarid
              + 2600 $ Milestone bonus
              + 2800$ Milestone bonus
              __________________________________________________ ______________
              = 26005,624 $

              Sharkscope, turnad/satikad/sngd:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              __________________________________________________ ______________
              + 4 561.9$ (OPEM)
              = 8206,39$

              __________________________________________________ ______________

              Overall: 76366,944$

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1387
                Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Sick, lihtsalt sick.
                Kuidas teil see nii "lihtsalt" tuleb kõigil?

                Sa oled sellest kindlasti siin päevikus juba kirjutanud, aga kuidas ja kust ja kui palju sa selle aja jooksul õppinud oled?

                very WP!

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #1388
                  Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Olid 2012 Jaanuaris kaotav mängija,aga mis juhtus siis? võtsid coachi või õppisid ise videod jne?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1389
                    Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Enne 2012 ma grindisin VPPsi, 24 lauda.

                    Siis kui 2012 tuli hakkasin korralikult õppima: treeningsaidid / videod / foorumid + mis kõige parem - vähem laudu!!! Kindlasti andsid ka teised pokkerisõbrad motivatisooni.

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #1390
                      Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      WD pole paha ca 6k usdi kuus :D .... paneb ennastki cashile mõtlema aga siiamaani on mind seal pimbitud cash ja sng IMO erinevad ;D

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1391
                        Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        Sick, lihtsalt sick.
                        Kuidas teil see nii "lihtsalt" tuleb kõigil?
                        ülilihtsalt jep. pmslt priidix aegajalt veidi mängis, kui käte arvu vaadata ja ez money

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1392
                          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          jep

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #1393
                            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Väga inspireeriv on see blogi. Aastaga ikka väga kaugele jõudnud. Tea kas Supsti soovitab ikka veel piima välja laduda sul poes?

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #1394
                              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Muljetavaldav! Loodan, et arened sama kiirelt edasi!

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #1395
                                Re: [100NL+] Small stakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                Enne 2012 ma grindisin VPPsi, 24 lauda.

                                Siis kui 2012 tuli hakkasin korralikult õppima: treeningsaidid / videod / foorumid + mis kõige parem - vähem laudu!!! Kindlasti andsid ka teised pokkerisõbrad motivatisooni.
                                Kindlasti paljud tahaksid teada mis su põhilised leakid olid, mis õppimisega ilmsiks tulid? Ning ehk oskad ka mõne video (seeria?) välja tuua, mis sind ehk kõige rohkem inspireeris?

                                Otherwise, super töö ning su Micro to Midstakes oli 2012 aasta üks paremaid päevikuid. Head uut ja edu edaspidiseks!

                                Comment

                                Working...