Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1366
    Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    See oli esimene kord
    nii nad räägivad kõik :)

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #1367
      Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

      Ilus pilt :3

      Comment

      • Loksutaja
        Õpihimuline Mängur
        • Jun 2010
        • 448

        #1368
        Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

        ta vaba.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #1369
          Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

          pointless eit kellest driimida imo

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1370
            Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

            Priidix tappis 3 kassipoega kui seda lauset luges.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #1371
              Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              pointless eit kellest driimida imo
              Välimus on ju suht kobe, aga ta võiks ainult kas laulda või vait olla. Kui ta püüab midagi öelda, siis läheb asi käest ära. Väga piinlik on kuulata kui ta kusagil sõna võtab.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1372
                Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                93 sündinud tüdruk ju, mis sa ootad sealt mingit filigraanselt ja hoolikalt lihvitud poliitiliselt korrektset juttu?
                Standard ju.
                Inimesed erinevad ja selles polegi mida imelikku, mida ikka oodata üleöö tuntud saanud noore inimese suust.

                Dave Chappelle lause tuleb kohe meelde kuulsuste kohta, et inimesed ootavad mingit spets asja neilt.
                "It's not like they're political scientists or nothing. They just bitches who can sing good, that is all"
                Last edited by qbj0hn; 26.12.12, 17:08.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #1373
                  Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Välimus on ju suht kobe, aga ta võiks ainult kas laulda või vait olla. Kui ta püüab midagi öelda, siis läheb asi käest ära. Väga piinlik on kuulata kui ta kusagil sõna võtab.
                  Diivani kaunistus ongi mõtetu!
                  See rohkem Huge Heffneri teema,et ala oled juba poolenisti hauas ja siis mingi 3-4x noorem naine kõrval

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1374
                    Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                    Enne oleks 3-4x noorem kõrval kui loeks ajalehti ja räägiks eesti riiki taga kuni otsad annad.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1375
                      Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                      Riidisid olli vä?

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #1376
                        Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                        http://www.elu24.ee/1087254/getter-j...us-ei-pauguta/

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1377
                          Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                          Detsember review:


                          + 24671 vppd = 1381,5$ rb

                          Kurb, aga motivatioon oli täielikult kadunud. Sporti tänu käeluu mõrale teha ei saanud.

                          Tunde kõigest 129.

                          Jaanuari eesmärgid:

                          [ ] 12.jaanuariks 120 hours played
                          [ ] Mängida väga head pokkerit
                          [ ] Olla motiveeritud
                          Last edited by Priidix; 31.12.12, 14:29.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1378
                            Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                            Eesmärgid järgmiseks aastaks :

                            [ ] Vähem suitsetada
                            [ ] Lõpetada energiajookide joomine for ever
                            [ ] Rohkelt trenni
                            [ ] Kõvasti kõvasti rohkem päeviku ja blogi uuendamist
                            [ ] Reisida
                            [ ] Hambaarsti mitte blockkimine, ning kikud korda
                            [ ] Tervislikum toitumine
                            [ ] Rohkem õppimist/coachingu võtmist
                            [ ] Win race (Tonnamunz & Woollyy vahel) kes võidab esimesena 1kNL stacki regulari vastu
                            [ ] Regulaar limiidiks 200NL+
                            [ ] Rohkem live pokkerit
                            [ ] Lexus my
                            [ ] Rohkem pidutsemist/sõpradega väljas olemist (+pildistamine/filmimine)
                            [ ] gf?!



                            saver:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Panin järgmise aasta eesmärgid ka siia, kui keegi tahab saab kommenteerida. Selle aasta graph tuleb homme. Praegu olen maal, saadan 12 ära ja võtan 13 vastu.

                            Soovin teile head vana aasta lõppu ja mis kõige tähtsam - Head uut aastat! Edu ja Õnnestumisi!
                            Last edited by Priidix; 31.12.12, 14:26.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1379
                              Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                              Kuidas SNE-ga j22b ?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1380
                                Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                Eesmärgid järgmiseks aastaks :

                                [ ] Vähem suitsetada
                                [ ] Lõpetada energiajookide joomine for ever
                                [ ] Rohkelt trenni
                                [ ] Kõvasti kõvasti rohkem päeviku ja blogi uuendamist
                                [ ] Reisida
                                [ ] Hambaarsti mitte blockkimine, ning kikud korda
                                [ ] Tervislikum toitumine
                                [ ] Rohkem õppimist/coachingu võtmist
                                [ ] Win race (Tonnamunz & Woollyy vahel) kes võidab esimesena 1kNL stacki regulari vastu
                                [ ] Regulaar limiidiks 200NL+
                                [ ] Rohkem live pokkerit
                                [ ] Lexus my
                                [ ] Rohkem pidutsemist/sõpradega väljas olemist (+pildistamine/filmimine)
                                [ ] gf?!



                                saver:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Panin järgmise aasta eesmärgid ka siia, kui keegi tahab saab kommenteerida. Selle aasta graph tuleb homme. Praegu olen maal, saadan 12 ära ja võtan 13 vastu.

                                Soovin teile head vana aasta lõppu ja mis kõige tähtsam - Head uut aastat! Edu ja Õnnestumisi!

                                kas 24h-st päevas kõigeks selleks piisab?

                                Comment

                                Working...