Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #1141
    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    alla 20 laua pelades jääb laua taha magama pmst
    +1, harjumise asi, osad ei mängi üle 10 laua kunagi, samas teiste jaoks 20 lauda booring

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1142
      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

      Booring võib olla, aga üle 10 laua hakkab tekkima päris suur winrate langus, isegi kui Sa arvad, et mängid sama mängu 20 lauaga kui 10 lauaga.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1143
        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

        küsimus ju ka selles, kas tahetakse lihtsalt toorest volüümi anda või mitte. paratamatult rohkemate laudade arvelt kannatab winrate.

        ise lasen 16-20 lauda ja tunnen küll, et üle 20 väga enam ei kannataks. samas lasen ilma ninjata kah.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1144
          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          Tabelninja aitab väga palju multitablemises, aga ütleks ,et alla 20 laua pelades jääb laua taha magama pmst :D (seda siis FR i puhul )
          Mängi loovamalt :D

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1145
            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Booring võib olla, aga üle 10 laua hakkab tekkima päris suur winrate langus, isegi kui Sa arvad, et mängid sama mängu 20 lauaga kui 10 lauaga.
            Kindlasti väga individuaalne. Enda puhul arvan, et 6 lauaga oleks winrate kõigest 1.1-1.2x suurem kui 10 lauaga lastes (jutt käib 6maxist), seega esiteks on mänguline hourly kõrgem ja teiseks täiendav rakeback tasandab ka suure osa sellest winrate'i erinevusest ära.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1146
              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

              Jamh :(

              Miks ma olen 20-24 teiblinud viimasel ajal (NL50 mostly prooviks) - on see, et harjutan harjutan SNE jaoks. Still not sure if going or not. See otsus pole just kõige kergem.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1147
                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                Viimased 2nädalat tõsisemalt mõelnud ja mõelnud. Ikka ei suuda otsustada, õnneks veel aega on :) + Sellega kaasneb väga palju plusse ja miinuseid.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1148
                  Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                  palju umbes RB'd saaks kui selle ära teeksid?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1149
                    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                    edit: $105,600
                    Last edited by Priidix; 30.10.12, 22:31.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1150
                      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      Viimased 2nädalat tõsisemalt mõelnud ja mõelnud. Ikka ei suuda otsustada, õnneks veel aega on :) + Sellega kaasneb väga palju plusse ja miinuseid.
                      Mis see otsustamise nii raskeks teeb siis ?

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #1151
                        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                        Dno, tahaks elada ka natuke :D Trippida/reisida, trenni teha, õppida, rahulikult 6-16teiblida.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #1152
                          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Dno, tahaks elada ka natuke :D Trippida/reisida, trenni teha, õppida, rahulikult 6-16teiblida.
                          Peale SNE saavutamist saad neid tegevusi tunduvalt rohkem ja vabamalt teha :D
                          Sinu volüümiga peab üritama lihtsalt imo. Peale paari kuud oleks ilmselt selge ka kas tuleb välja või mitte.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1153
                            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                            Ja palju volüümi tundides peaks andma umbes kuus? aasta lõikes? ja mis limiidis peamiselt kavatsed teha?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1154
                              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                              Alustaks 100-200, kui vaikselt pritsib siis 200...400

                              200h/month

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1155
                                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                                peaks kindlasti 24tabeldama?

                                sul nagunii decent volüüme ma arvan et go for it :)

                                Comment

                                Working...