Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #901
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Ütlen ausalt, mul on see totally fu***d up
    Ega siis midagi tuleb seda vaikselt üles ehitada nagu kunagi rolle sai ehitatud.

    Saaksid alustada praegu selliselt:

    Hommikul Kõige Esimene asi mille pintslisse pistad sisaldaks peamiselt valke või rasvu ja sellele järgnevalt sööd kohe kõik muu, milles süsivesikute osakaal võib olla julgelt ligi 70%.

    Toidukordade aeg igapäevasel sama, iga 3-3.5 tunnitagant oleks hea. See tagab selle, et energiatase püsib stabiilne ja lihase pealetõmbamiseks vajalikud valgud keha saab kätte ja ei teki puudust. Üks 25-40grammi valku ühes toidukorras on biitiv. Loomse päritoluga valgu osakaal võiks olla kõrge(sh. piim), kuna keha ei suuda teatuid aminohappeid sünteesida, mida saab ainult loomsest valgust.

    Kui nüüd kuskil päevajooksul trenn sisse tuleb, siis kohe peale trenni joo julgelt mahla, söö saia ja kui vastuvõetav on osta kiiresti imenduvat proteiini pulbrit. 30-60min pärast võiks tulla nüüd tavapärasest tugevam toidukord.

    Kogu päeva lõikes valkude/rasvade/süsivesikute osakaal 20-30% / 13-18% / süsivesikud puudujääv %. Mida tõsisemalt sa trennis hagu hakkad andma, seda lähemal peaks valkude osakaal 30% olema. Mittetreenijale ja vähetreenivale indiviidile sobilik madal valgukogus toidus peab olema välistatud.

    Vee tarbimine toidukordade vahel võiks pidevalt olla päevaplaanis. Mahlu ära toidukordade väliselt joo.

    Kui nüüd ärkamisaja, uinumisaja, kehakaalu, füüsilise aktiivsuse kohta päeval(s.h trenn)(kellaajaliselt jne), toidueelistuste, toiduvalmistamisvõimaluste(või mida naine söögiks pakub) Infot viskad, siis saab basicust edasi minna, ja teha ideaalne toitumiskava kehaehitajast pokkerimängijale.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #902
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      DVI, ma tahan ideaalset toitumiskava.

      Ärkan kell 11. Magama 02-03. Kaal u 82kg, pikkus 187. Trenni teen ka, jõusaalis u 3x nädalas ja siis kõrvale kossu, vutti, võrku nii kuidas ilm lubab. Söögiks kodused road, mitte midagi väga rasvast, kuid samas saaks paremini. Võimalused kokkamiseks olems, söön pea kõike.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #903
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
        DVI, ma tahan ideaalset toitumiskava.

        Ärkan kell 11. Magama 02-03. Kaal u 82kg, pikkus 187. Trenni teen ka, jõusaalis u 3x nädalas ja siis kõrvale kossu, vutti, võrku nii kuidas ilm lubab. Söögiks kodused road, mitte midagi väga rasvast, kuid samas saaks paremini. Võimalused kokkamiseks olems, söön pea kõike.
        Tahan ka. Muu sama aga kaal 113.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #904
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Olge reaalsed, tal pole aimugi detailsest/ideaalsest toitumisest. Hunnik ähmaseid väiteid ainult.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #905
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Olge reaalsed, tal pole aimugi detailsest/ideaalsest toitumisest. Hunnik ähmaseid väiteid ainult.
            Ma olen väga reaalne, huviga jään ootama ta vastust.

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #906
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Olge reaalsed, tal pole aimugi detailsest/ideaalsest toitumisest. Hunnik ähmaseid väiteid ainult.
              Kas saaksid olla adekvaatne - kui 1994 aastast bodybuildinguga seotud inimene on toitumises võhik, siis kas pokkeriõpetus.eu liikmed on üldse pädevad kedagi 6maxi koolitama?

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #907
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                "arvad, et ma mingi kondikubu?"

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #908
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                  Kas saaksid olla adekvaatne - kui 1994 aastast bodybuildinguga seotud inimene on toitumises võhik, siis kas pokkeriõpetus.eu liikmed on üldse pädevad kedagi 6maxi koolitama?
                  "Päevas 20BI pole mingi näitaja"-suguste bossidega võrreldes ilmselt mitte.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #909
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                    Kas saaksid olla adekvaatne - kui 1994 aastast bodybuildinguga seotud inimene on toitumises võhik, siis kas pokkeriõpetus.eu liikmed on üldse pädevad kedagi 6maxi koolitama?
                    Milleks sa soovitad pokkerimängijale mingeid bodybuilderite nõuandeid? Enamus kulturiste on aastaläbi paksud, kaks korda aastas ajavad ennast võistluseks vormi. Kui suudavad. Ja mis sa arvad mida su hambad teevad, kui sa iga 3 tunni tagant neile happelise keskonna lood oma "aeglaste süsivesikutega"?

                    Pokkerimängijale soovitaks süüa kolm korda päevas, hommikul ja lõunal vältida süsivesikuid ja süüa need õhtul enne magamaminekut, kui grind läbi.

                    Comment

                    • simenkon
                      Grinder
                      • Dec 2011
                      • 525

                      #910
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Postitan erapooletult oma MMA treeneri blogi lingi, kus tal on 7-st postitusest koosnev toitumisalane seeria. Tegu on hetkel spordipsühholoogia doktorantuuris õppiva (võibolla nüüdseks juba kaitsnud) inimesega, kes ise on raskejõustiku ja kontaktspordiga tegelenud suurema osa oma elust ja teab spordiga seonduvast ja ka toitumisest väga palju. Eks igaüks lugegu ise, seal on üldtõdesid nii tavainimesele, kui ka sportlasele, igaüks otsustagu ise, kes ta täpselt parasjagu on:). Väga mõnus lugemine minuarust. Alustage lehekülje alumisest poolest.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #911
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Milleks sa soovitad pokkerimängijale mingeid bodybuilderite nõuandeid? Enamus kulturiste on aastaläbi paksud, kaks korda aastas ajavad ennast võistluseks vormi. Kui suudavad. Ja mis sa arvad mida su hambad teevad, kui sa iga 3 tunni tagant neile happelise keskonna lood oma "aeglaste süsivesikutega"?

                        Pokkerimängijale soovitaks süüa kolm korda päevas, hommikul ja lõunal vältida süsivesikuid ja süüa need õhtul enne magamaminekut, kui grind läbi.
                        Kui nüüd tiba terasemalt lugeda, siis peaks selguma tõsiasi - mu postitused siin teemas olid suunatud personaalselt teemaalgatajale, kellel on soov "natukene laiemaks saada" samas jätkata pikkade pokkerisessidega ja ehk leida alternatiivne lahendus saavutamaks sellele, mida energiajookide tarbimine praegu taotleb. See pole siin toitumisnurk, vaid ühe konkreetse starsis crushiva pokkerimängija päevik. Tee omale oma teema või teeme ühise teema ja kirjuta seal oma toitumishinte pokkerimängijatele, kelle plaanid on midagi muud kui päevikuomanikul.

                        Happeline keskkond on välistatud toituainete mõistlikul kombineerimisel, ära hammaste pärast muretse.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #912
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Ma kujutan ette, et BentleyMulsanne on pokkerisheriffi kahestunud isiksus kes muutub soodsate asjaolude kokkulangevusel mitu levelit kõrgemal mõtlevaks monstriks.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #913
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Bentley, miks kogu aeg sellest 20bi teemast kõrvale hiilid?

                            Comment

                            • Tipner
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 11

                              #914
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Priidix minun arust väga kõva edasi liikumine ja nüüd mina jäen sulle juba kindlasti jalgu. aga veelkord õnnitlused väga kõvade tulemuste eest. seda on kohe ilus vaadaata.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #915
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                Tänud! Ja veelkord tänud neile, kes eelmistes postitustes väga-head infi jagasid!

                                Eile postitasin ka 2p2sse sellise pildi hah, . (time for a one day break).
                                Kodust ja pokkerist natuke eemal, Väike-Maarja kandis puhkamas. Ablinn ikkagist pidin läpaka kaasa võtma

                                Comment

                                Working...