Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #406
    Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

    wtf 1 päevaga 14k käsi? palju kuus teed?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #407
      Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      mahe mim, who is she?
      Kimberly Lansing

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #408
        Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        wtf 1 päevaga 14k käsi? palju kuus teed?
        350k peaks tulema

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #409
          Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

          kust selline volüüm tuleb ? No life ?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #410
            Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

            Algselt postitas ristik Vaata postitust
            kust selline volüüm tuleb ? No life ?
            Kuna enamus sõbrad on kuskil Londonis, sõjaväes, koolid etc. Mõtlesin tõesti, et tõmbaks natuke nolifeiiiii

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #411
              Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

              Pühendaks selle aja pigem õppimisele ja leiaks mänguliigi, mida biidid. No offence jne. Omad kogemused.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #412
                Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                mis õppimisele, just on hea micros volüümi panna, et bankroll ilusti üles, siis natuke coachi, volüüm väiksemaks, limiit suurem ja teenistus suurem

                Volüüm on tõesti muljet avaldav. Nii saaks isegi BE mängija NL2 vabalt ennast NL100 grindida mõne kuuga.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #413
                  Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                  Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                  mis õppimisele, just on hea micros volüümi panna, et bankroll ilusti üles, siis natuke coachi, volüüm väiksemaks, limiit suurem ja teenistus suurem

                  Volüüm on tõesti muljet avaldav. Nii saaks isegi BE mängija NL2 vabalt ennast NL100 grindida mõne kuuga.
                  Täpselt nii mõeldud ongi. Praegu olen kuuga täiesti rahul.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #414
                    Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                    Metsik volüüm! EDu!

                    Comment

                    • saugakarel
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 288

                      #415
                      Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                      Kle Priit mis limiiti lased ?
                      Last edited by saugakarel; 17.05.11, 20:39.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #416
                        Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                        Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
                        Kle Parmasto mis limiiti lased ?
                        iwr, kümps.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #417
                          Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          9 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG ($3.69)
                          UTG+1 ($10)
                          MP1 ($10.42)
                          Hero (MP2) ($11.21)
                          MP3 ($12.04) 29/8 /98(hands)
                          CO ($4)
                          BTN ($10.15)
                          SB ($19)
                          BB ($11.32)

                          Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP2 A A
                          3 folds, Hero raises to $0.35, MP3 calls $0.35, 2 folds, SB calls $0.30, 1 fold

                          Flop: 7 Q 5 ($1.15, 3 players)
                          SB checks, Hero bets $0.72, MP3 calls $0.72, SB folds

                          Turn: 6 ($2.59, 2 players)
                          Hero checks, MP3 checks

                          River: 10 ($2.59, 2 players)
                          Hero checks, MP3 bets $0.60, Hero calls $0.60

                          Final Pot: $3.79
                          Hero shows
                          A A
                          MP3 shows three of a kind, Queens
                          Q Q

                          MP3 wins $3.61 (net +$1.94)

                          Hero lost $1.67
                          SB lost $0.35

                          Kes siin bustoks oleks läinud?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #418
                            Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                            Võtsin esimest korda sinu blogi lahti ja soovitaks quitida. Selveris toidu välja ladumine on kergem raha sinule.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #419
                              Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                              Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                              Võtsin esimest korda sinu blogi lahti ja soovitaks quitida. Selveris toidu välja ladumine on kergem raha sinule.
                              Töötan juba:) Aga tänan mainimast.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #420
                                Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                Võtsin esimest korda sinu blogi lahti ja soovitaks quitida. Selveris toidu välja ladumine on kergem raha sinule.
                                kamoon misasja, kui nüüd semude omavaheline tögamine polnud, siis tundub küll päris nõme ja cocky egomaniaki postitus.

                                Otsi Aadu parem üles:(

                                Comment

                                Working...