Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #286
    Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tlu tudeng? mida õpid?
    ei ole, hetkel õpin pokkerit :d ning järgmine aasta vaatab end kuhugi

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #287
      Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

      Praktikas 50bb laudades starsis ei õpi midagi imo. Raamatutest, videodest saab küll targemaks.

      GL

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #288
        Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

        80/45 poiss selline

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Türriii noh, olin sulgemas lauda / linnuke oli juba peal sit out next hand, perse no oli vaja torkima minna.
        Last edited by Priidix; 02.10.10, 03:43.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #289
          Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

          selline asi paneb mindsetile matsu küll, kui sessi lõpus ise midagi korraldama hakkad või lihtsalt biidi saad. ise tõmban kõvasti tihtimaks, kui olen laudu kinni panemas.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #290
            Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

            jep ja panigi:) ofc. tegin pärast seda veel sessi selline mõnus algus 60$ ning lõpetuseks tilt + perses jooks set vs over set pot üle 60$ ehk siis sess lõppes kusagil - 60 - 80$ ei taha vaadatagi graafikut. FML

            Back to nl10 palju õnne noh. nahhui see kuu peab miinusega algama?
            loodan , et saan kiirelt kepsu alla ning tagasi minna seal kus olin. gl ka teistele kes cashi mängivad , kuualgused on päris põnevad.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #291
              Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              jep ja panigi:) ofc. tegin pärast seda veel sessi selline mõnus algus 60$ ning lõpetuseks tilt + perses jooks set vs over set pot üle 60$ ehk siis sess lõppes kusagil - 60 - 80$ ei taha vaadatagi graafikut. FML

              Back to nl10 palju õnne noh. nahhui see kuu peab miinusega algama?
              loodan , et saan kiirelt kepsu alla ning tagasi minna seal kus olin. gl ka teistele kes cashi mängivad , kuualgused on päris põnevad.
              kui roll on uue limiidi jaoks piiripealne, siis ei tasuks liiga deep jääda lauda.
              kaotus on kordades valusam :(

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #292
                Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                Tegelikult polegi niihull (graph nl25 (20-50bb) aga võtan ikkagist päeva - paar vabaks- KUNA POLE ISE RAHUL!!! otsin ja uurin , vaatan ja loen NING

                nii mõnigi tussu vajab külastamist

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #293
                  Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                  Kus kandis muidu Lasnamäel elad ja mis kooli lõpetasid seal ?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #294
                    Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                    Läänemere tee 22 (see on Kose tee peatuse juures), aga pole LA koolis käinud. Just septembri alguses kolisin kah siia, ema tühi korter muidu.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #295
                      Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                      Aa okei, seal tagapool siis. Ise olen siin Lauluväljaku lähedal Kalevipojas.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #296
                        Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Aa okei, seal tagapool siis. Ise olen siin Lauluväljaku lähedal Kalevipojas.
                        Ka omaette elamine? Võiks laivi see nädal teha.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #297
                          Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                          lauri ei ela omaette, a seal saab laivi teha küll :D
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #298
                            Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                            Millalgi peaks tegema jah, polegi ammu teinud

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #299
                              Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                              Tundub ,et puhkusest oli kasu , kahjuks panin starsi kinni ning enam ei saa sorteerida ilusti käsi suurimad kaotatud/võidetud käed a poogen sellega. Ty nendele kes veidike õpetussõnu andsid . Öögraph siis:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Vahepeal tuli väike tildi poisike kuid sai uuesti rahulikult alustatud.

                              Üritan midagi PT3st siia tuua:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Priidix; 06.10.10, 04:48.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #300
                                Re: Priidix @ Pokerstars [NL25 FR 20-50BB]

                                GG !

                                *Pane kassi pilt :D

                                Comment

                                Working...