HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #1

    HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

    Hetkel on HORSE FT tulemas

    njah, 2x suur monsterpot, razz ja kohe jargi sama story stud highs ..m6lemad riverisse. gg, 5koht.
    Last edited by macroTilt; 23.08.10, 16:55.
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2
    Re: any game/any stake - oodates hiiterit

    solid blog, bookmarked

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: any game/any stake - oodates hiiterit

      Algselt postitas bauss Vaata postitust
      solid blog, bookmarked
      +1

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #4
        Re: any game/any stake - oodates hiiterit

        wtf is this shit
        wsopil mängid 50k horse väää

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #5
          Re: any game/any stake - oodates hiiterit

          Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
          wtf is this shit
          wsopil mängid 50k horse väää
          mmm, 3.30$ oli buy in

          aga jah, eile kaart pidas pmst hasti/vaga hasti. tana aga risti-vastupidi. iga viimne kui kasi laheb vastasele ja pole vaja vist 6elda, et raha laheb sisse ees.
          well, thats poka. igatahes tanane sess laks tiba nihu. tegin miski 50 sng/mtt, ainuke tulemus mis vaarib markimist on 10sent/360man SNG v6it for 8.50$
          muidu tuli 100$ vist miinust.

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: any game/any stake - oodates hiiterit

            kuna yleile p6hjustas ylin6rk esinemine HUs pmst ligi 1k miinust (kaotasin 4 MTT HUs), siis proovisin nyyd, et mis vark on. well, limiidiks 6.25 turbo. ja haha, kuid v6itsin 10st 10

            hiiter? kyllap jah. value of 60$

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: any game/any stake - oodates hiiterit

              haha super pealkiri, mulle meeldib, edu!

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #8
                Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                Oh. Ei midagi positiivset. Olen oma maratonisessiga labi saamas ja pmst, viimane flipp kukub alati valele poole. Teist paeva jarjest juba. MTT olen mitmed korrad suure staki saanud ja siis jalle 3 outer ja out.
                wsopi satikad on kurjast (5r, 8r ja 11r). sinna on oma 400$ vist lainud. ja ikka ei tule, mitmed korrad pmst bubble
                pmst, viimased 2 paeva ja -700$

                jama!

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #9
                  Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                  fdgzdgsdfhdfhadfhadfhadfhdfhdfdfhdfh

                  tra, ja nyyd kell 5 hommikul pannakse konkreetselt TILT t66le
                  see 1r, satikas 700$ piletile. oleme 5 jargi, 4 piletit ja 5s saab 50$.
                  all in. 1010 vs 22 ja nahui, annab turni 2.

                  zsdgghfhxvhxchxhchzxhxhxhchxhzhxhxh



                  <end>

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                    ouch....$650 maksev 2.

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #11
                      Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                      tulen rannast, relax. teen head ganjat, hea muusika. ja siis avad pokkeri ja saad 30 min jooksul 100$ biite. pyhapaevad on alati need k6ige hullemad. tana regular day. 3 outerid iseloomustab tanast paeva. Tra, v6iks nagu m6ni paev "perfekt" ka olla?

                      - head kraami by Gilles Peterson. http://www.giantstep.net/artists/710

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                        kas sa mitte mõned päevad tagasi ei teinud 50$ taalast 2K$?

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #13
                          Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                          yup, tegin. tippmoment oli 2500$. kandsin 1k valja, ennast hasti tundes :)

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #14
                            Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                            nii, enam turniiridele/sng ei registreeri. buy in total 600$
                            hetkel tagasi saanud c 300$.
                            ehk hitib once!



                            well, 4.40 (2r1a) sain taas 3 outeri. 28 koht, ehk olin juba lahedal
                            16.50 turbo laks eriti sitasti. flopist 798 all in, mul 99 set, tal JQ - river 10 ja mina pmst bubble
                            33 (2r1a) tyypiline 3 outer, AJ vs A8

                            oh. 2 turnat veel kaivad. ehk siiski tuleb!

                            basement jack ftw

                            6.22 esmasp hommikul olen fck TILTIS

                            esiteks millalgi varem sain paeva nulli, kuna sain minicashi sunmilil for 330$
                            mil ise oli hea, va too ahv, kes pushis blind vs blind minu vastu (blinded 400/800, tal 11k stack, mul 24k stack) ja lukkis ara v6tmekae, mul AJ, tal K7
                            hiljem survivisin varastades ja hoidsin ennast rahadeni elus. L6pp A4s vs A9

                            nyyd aga TILT. suutsin 55$/500cap turnal FT teha. L6pus tegin vale calli, st enesetunne ytles et foldi kuid matemaatika sundis callima. minu A2, tema Q8
                            ahv sai riveriks maja. gg. good for 1400$

                            eelmisest kaest tulenevalt oli 3 min hiljem kasi 370$ pileti satikal, kus mul oli hea suur stack, pmst pileti aaremail ja suutsin selle limbitud kaega ara anda. fck sickkkkk. mina bb ja sain turniks 2 paari kokku, samas 3 mastikaarti maas.
                            turnis shovisin overbet all iniga otse tema made flushi. fckkkkkk.
                            ma pole elus siukest lyket teinud. ehk kunagi 2a tagasi....fck sake sdgfsdgfsadgsdgdgdssdgsdgsd

                            yks 3$ MTT on veel kaimas, kus oleme juba rahades/olen diip.
                            yritan lihtsalt head/enda parimat mangu teha.

                            paev on anyway hasti tegelikult. +1500

                            *tuleva nadal lahen millegi soliidse jargi!
                            Last edited by macroTilt; 07.06.10, 05:39.

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #15
                              Re: any game/any stake - oodates hiiterit

                              Hm, too 3$ FT on taitsa olemas. Hetkel olen 1/5
                              Keskendu mees!

                              Weed on t6esti nii kuradi hea. Terve 66 olen head/vaga head mangu teinud!
                              Haha, ja lasen 20 lauda MTT/sng segamini. wtg.

                              Egas midagi, otse tulle!

                              HUs kaotasin. dfhxafhdfh.

                              lugu jargmine. mina button, raise. ta call. flop 49J (2potit). v6rdsed stackid ja j6uame all in flopist. mul J8 (2potit) ehk siis top pair ja flush draw, vastasel 49ehk made 2 pair. abi ei tule tana. gg. good for 375$
                              Last edited by macroTilt; 07.06.10, 09:57.

                              Comment

                              Working...