HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #481
    Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

    3 katt on jaanud...

    COMON; LETS DO IT!!!

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #482
      Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

      lmao?

      Q9 potid.

      60000 eeki bubbleboy? FML. KAI ***** POKERSTARS! TY for the 3 years MINDFCK!!!

      <end>

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #483
        Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

        vähemalt said raha..

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #484
          Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

          wowwwwwwwwwwwwww

          2880$
          LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #485
            Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

            Njah.. Ei teagi, kas rõõmustada või kurvastada.

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #486
              Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

              HAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


              cheers SM112! guy who reads well "good investment" points! :DDD

              kohe shipin :))))))

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #487
                Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                jõudsin täpselt viimase käe ajaks kohale, siiiiiiiiiiiick, kas see 43o vend oli kuuma saanud või, mida fakki tema veel sinna sisse ronis :S :S :S

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #488
                  Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                  nice
                  Nüüd raha välja või pokkerimäng jätkub ?

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #489
                    Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                    tuleb r66mustada!

                    ytleme nii, et ega mind see raha eriti r66msaks ei tee.
                    oleks tahtnud mangida ikka main eventi. tra, mul blogi nimi ju superhighstakes :D

                    aga well, ilus l6pp siiski!

                    WOOOHOOOOO

                    *ma naen menti teki all tiltamas, irw

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #490
                      Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                      sm112, postita siia palun oma kasutajanimi. kannan sulle 1440$.
                      endiselt omad 50% minust 5card draw eventil, 7 sept, buy iniga 215$.
                      correct?

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #491
                        Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                        Jah, ise mõtlesin ka samamoodi. Kasutaja on obu23 (Tallinn), aga selle oleksid ka transfer history alt leidnud

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #492
                          Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                          ja suured suured tanud k6igile kaasaelajatele.
                          tean, et teid oli palju! tytytyty sydamest!

                          good karma on olemas!!! :)))

                          kle, igaks juhuks kysin yle, ta paneb asukohaks "chat off". summa on suur, seega topelt yle kysida pole paha.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #493
                            Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                            A jah, õige küll. Hetkel on chat off märgitud.

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #494
                              Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                              ok, nyyd tuli uus probleem. nimelt ei saa yle 1000$ kanda.
                              lol, ara pabista. ma scammer pole :)
                              saatsin sulle 940$

                              24H m66dudes saadan puuduva 500$.
                              et k6ik oleks tip top korras, siis anna siin ka teada, kui oled esimese osa 940$ katte saanud!

                              gg, i guess :)

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #495
                                Re: HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

                                940$ on käes, tänud hea mängu eest :)

                                Jääme siis 5card draw hitti ootama..

                                Comment

                                Working...