Tere,
kaalusin mis ma kaalusin ja lõpuks otsustasin ka proovida päevikupidamist. Peamine eesmärk on seejuures vähendada oma tiltamist ja arendada mängu. Minust ja mu tegemistest siis üldiselt: Olen 19 aastane, õpin TTÜs esimest aastat, pokkerit olen mänginud ligikaudu 4 aastat, natuke tõsisemalt kuskil aasta, kui välja arvata varasemad turna ja low cash shotid Trios, kust on kogunenud ~20k, enamasti turnahittidega. Otsutavad käigud tegin 2009 aastal, kui tegin Starsi ja FTsse kontod ja hakkasin korralikumat grindimist. Alguses NL5-NL10, vahepeal ka 5$ HUsngd jne, edasi NL25-50. Novembriks olin grindinud ennast 580 taala peale, ja siis hakkas hittimine pihta. Algselt võitsin ühe 22$ deep turna 1420$. siis mitmeid muidu väiksemaid turnasid nii FTs, kui PSis. Lõpetasin FTs mängimise ära ja keskendusin Starsile. HEMi ostsin detsembris, alguses olid tulemused isegi liigagi head, kuid uue aasta jaanuari keskel külastas mind Mr. Downswing koos oma assistendi Dr. Tiltiga. Härrade koosmõjul muutus korraliku plussis-jaanuar lõpuks nullikuuks. Aga karmavõlg ei lasknud kaua olla ja tundsin, et pean kogutud punktide eest Sunday Million Specialit mängima, seda õnneks edukalt.
Sunday Million Special:
Natuke enda suurimast vaenlasest- tildist:
Olles stabiilselt võitnud, on juhtunud mitmeid kordi, kui ma puhtalt sita jooksu, hjalva mängu ja sellega kaasneva tildiga olen kaotanud isegi tuhandeid taalasid. Seda on näha ka minu graafikult:
Peamiselt mänginud :
Mida aeg edasi, seda rohkem olen avastanud, et HUs on winrate tohutult suurem võrrdeldes 6-maxiga, mistõttu keskendun nüüdsest üha rohkem HU mängimisele, enamasti omaha. Kuna 6maxis tehtud korralik volüüm lubab ka rahulikult mängides Supernova ja sellega kaasnevad boonused lahti mängida, siis ma ei näe mõtet enam 6maxi tõsisemalt mängida. Teatavasti on ka 6-maxis kõige vähem võitvaid mängijaid.
ALL 6-MAX :
ALL HU :
Lisan ka käimasoleva kuu graafiku, millest on aru saada, et tilt pole mu mängust kadunud:
Graafikultelt sirgeid vertikaalseid jooni märgates saate vist aru, et tegu on konkreetse tildiga, mille vastu püüan abi leida, ja kusjuures viimasel ajal hakkab asi paranema. Samuti loodan rõhuda rohkem kvaliteedile ja käte analüüsile. Kui kellelgi on midagi kritiseerida, siis teha seda tsiviliseeritult, palun mitte rüvetada seda teemat mõttetu lädinaga. Igal juhul loodan, et leian lugejaid ja eelkõige suudan parandada oma mängu ja midagi ka foorumlastele edasi anda.
kaalusin mis ma kaalusin ja lõpuks otsustasin ka proovida päevikupidamist. Peamine eesmärk on seejuures vähendada oma tiltamist ja arendada mängu. Minust ja mu tegemistest siis üldiselt: Olen 19 aastane, õpin TTÜs esimest aastat, pokkerit olen mänginud ligikaudu 4 aastat, natuke tõsisemalt kuskil aasta, kui välja arvata varasemad turna ja low cash shotid Trios, kust on kogunenud ~20k, enamasti turnahittidega. Otsutavad käigud tegin 2009 aastal, kui tegin Starsi ja FTsse kontod ja hakkasin korralikumat grindimist. Alguses NL5-NL10, vahepeal ka 5$ HUsngd jne, edasi NL25-50. Novembriks olin grindinud ennast 580 taala peale, ja siis hakkas hittimine pihta. Algselt võitsin ühe 22$ deep turna 1420$. siis mitmeid muidu väiksemaid turnasid nii FTs, kui PSis. Lõpetasin FTs mängimise ära ja keskendusin Starsile. HEMi ostsin detsembris, alguses olid tulemused isegi liigagi head, kuid uue aasta jaanuari keskel külastas mind Mr. Downswing koos oma assistendi Dr. Tiltiga. Härrade koosmõjul muutus korraliku plussis-jaanuar lõpuks nullikuuks. Aga karmavõlg ei lasknud kaua olla ja tundsin, et pean kogutud punktide eest Sunday Million Specialit mängima, seda õnneks edukalt.
Sunday Million Special:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Natuke enda suurimast vaenlasest- tildist:
Olles stabiilselt võitnud, on juhtunud mitmeid kordi, kui ma puhtalt sita jooksu, hjalva mängu ja sellega kaasneva tildiga olen kaotanud isegi tuhandeid taalasid. Seda on näha ka minu graafikult:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Peamiselt mänginud :
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mida aeg edasi, seda rohkem olen avastanud, et HUs on winrate tohutult suurem võrrdeldes 6-maxiga, mistõttu keskendun nüüdsest üha rohkem HU mängimisele, enamasti omaha. Kuna 6maxis tehtud korralik volüüm lubab ka rahulikult mängides Supernova ja sellega kaasnevad boonused lahti mängida, siis ma ei näe mõtet enam 6maxi tõsisemalt mängida. Teatavasti on ka 6-maxis kõige vähem võitvaid mängijaid.
ALL 6-MAX :
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
ALL HU :
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Lisan ka käimasoleva kuu graafiku, millest on aru saada, et tilt pole mu mängust kadunud:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Graafikultelt sirgeid vertikaalseid jooni märgates saate vist aru, et tegu on konkreetse tildiga, mille vastu püüan abi leida, ja kusjuures viimasel ajal hakkab asi paranema. Samuti loodan rõhuda rohkem kvaliteedile ja käte analüüsile. Kui kellelgi on midagi kritiseerida, siis teha seda tsiviliseeritult, palun mitte rüvetada seda teemat mõttetu lädinaga. Igal juhul loodan, et leian lugejaid ja eelkõige suudan parandada oma mängu ja midagi ka foorumlastele edasi anda.







, J
, 8
, 10
, 2








Comment