Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #151
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
    Üks selline Eleanor seisab meil maja all garaažis, Tallinnas. Üks hommik pidin meeletu müra peale üles ärkama. Vaatan aknast välja, tüübil oli auto välja surnud ja üritas seda maja ees käivitada. No ja nii mõnigi signa hakkas selle peale tööle...

    Minu meelest kõige püssim püss üldse
    Mees teab, millest mees räägib :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #152
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Ei tea ju, mootor suri välja aga tegi müra ja pargitud autode signalisatsioonid hakkasid tööle vastuolus jutt ju täiesti. Või tegi starter mingit hirmsat mürinat sinu jaoks?

      Muidu muskelautod obv ilusad aga talvel sõitmine oleks ikka eriline klassika raiskamine imo.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #153
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        Mõtlesin, et paneks siia sharkscope graafiku :D Et kes veel näinud pole :D :D

        Pure skill
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #154
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          MTT pro. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #155
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Kellelgi veel on jama olnud HEMiga FTPs? Viimasel ajal iga päev vähemalt korra viskab, et HEM has stopped working. Pean HEMi sulgema ja uuesti tööle panema.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #156
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Ei ole olnud. 5 päeva tagasi tuli viimane update välja, tõuka see peale kui veel pole.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #157
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Kellelgi veel on jama olnud HEMiga FTPs? Viimasel ajal iga päev vähemalt korra viskab, et HEM has stopped working. Pean HEMi sulgema ja uuesti tööle panema.
                Mul crashib HUD ainult. Umbes kuu aega juba ja ükski update aidand pole.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #158
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  Mul crashib HUD ainult. Umbes kuu aega juba ja ükski update aidand pole.
                  Jah seda mõtlesingi. Ei väljendanud ennast korrektselt

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #159
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
                    Üks selline Eleanor seisab meil maja all garaažis, Tallinnas. Üks hommik pidin meeletu müra peale üles ärkama. Vaatan aknast välja, tüübil oli auto välja surnud ja üritas seda maja ees käivitada. No ja nii mõnigi signa hakkas selle peale tööle...

                    Minu meelest kõige püssim püss üldse
                    onul oli e23 3.5 160kw. hommikul auto käima pani siis tegime veel kohvi köögis, aknad värisesid(:
                    http://www.bmw-e23-club.de/nomem_klebanga.php -sama värv, spoilaring oli ka aga selline maitsekas, velg originaal, suht samasugune
                    see oli auto, lõhnas hästi ja sees ilus puit dekoor+samet istmed, hääl ja minek võtab pisara silma kui praegult meenutada.


                    kui ma bossiks saan siis ostan pühapäeva autoks sellise või siis korraliku e24/e30.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #160
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Jah seda mõtlesingi. Ei väljendanud ennast korrektselt
                      HUD options -> relaunch HUD on vähe kiirem kui kogu HEM restartida siis.

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #161
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        HUD options -> relaunch HUD on vähe kiirem kui kogu HEM restartida siis.
                        Ok, tänks :)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #162
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          onul oli e23 3.5 160kw. hommikul auto käima pani siis tegime veel kohvi köögis, aknad värisesid(:
                          http://www.bmw-e23-club.de/nomem_klebanga.php -sama värv, spoilaring oli ka aga selline maitsekas, velg originaal, suht samasugune
                          see oli auto, lõhnas hästi ja sees ilus puit dekoor+samet istmed, hääl ja minek võtab pisara silma kui praegult meenutada.


                          kui ma bossiks saan siis ostan pühapäeva autoks sellise või siis korraliku e24/e30.
                          Auto on aus, aga vabanda mind: palun ütle, mis häält see R6 valemiga, 3,5l moto siis teeb, et pisar lausa silmas?
                          Minu meelest täiesti varilik sound tuleb sealt. Ei midagi erilist. Vähemalt võrreldes V8 häälega.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #163
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            ei saa võrrelda vanema generatsiooni bmw r6 v8ga. nurrus ilusa madala häälega, mitte midagi sellist nagu uuemad, need 86'+ on tõesti juba "varilikud".
                            eks ta v8le jääb alla loomulikult, natu teine liiga juba.
                            maitse asi ka vast, onul üle 15bmw olnud, üles kasvanud nendega, eks nostalgia teeb oma töö peas.
                            mälestused need mis toovad "pisara":{D

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #164
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              Krt NL200 on ikka hea limiit. Tõmbad 3BI plussi ja tuju on kohe väga hea :D

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #165
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Kuu graafikuid on vaja, et tuju üleval püsiks.

                                Comment

                                Working...