Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #136
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Mul selline jama, et pärast update ei tööta stars assistanti jubin, mis pressib ajanuppu. Kellegil veel analoogne mure? Kuidas lahendasid?


    WTF? Kuidas see siia sattus. Vabandan.
    Last edited by Kotkas1000; 12.11.10, 11:33.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Panin oma päevikule siis uue pealkirja. Eesmärk on paika pandud, ootab täideviimist.

      Miks Mustang? Kuna see on juba väga-väga pikka aega mu lemmik auto.
      Millise ostan? Süda käsib osta 1969 hardtop(mu lemmik Mustang), mõistus aga käsib osta 2005a+. Eks ole näha, millisega ma siis järgmine aasta ringi paarutama hakkan.

      Ja see ei tähenda, et kohe 1.jaanuarist. Vb saan alles selle endale järgmine aasta 20. dets. :D

      Enivei, HERE I COME!! :D
      pailu see maksab?

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #138
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        see uus mustang pole mingi mustang enam. v6 mootor ja suht kesised sõiduomadused.
        vanad on 200k kanti vist. liigub ka selliseid vöga halvas seisukorras asju, kus vaja kap remondid jne teha, tuttavale pakuti roostetanud kere ja ilma mootorita varianti 20k.

        kindlasti võta see vanem, siis on ikka mustang ja iga sõit elamus.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #139
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Algselt postitas con Vaata postitust
          see uus mustang pole mingi mustang enam. v6 mootor ja suht kesised sõiduomadused.
          vanad on 200k kanti vist. liigub ka selliseid vöga halvas seisukorras asju, kus vaja kap remondid jne teha, tuttavale pakuti roostetanud kere ja ilma mootorita varianti 20k.

          kindlasti võta see vanem, siis on ikka mustang ja iga sõit elamus.
          Uuemat mustangit mõtlen võimsamat varianti, mitte 151kw.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #140
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            pailu see maksab?
            Korras 69a mustang on 150k kanti. Aga sellise hinna eest teda keegi eriti masu ajal ostma ei hakka. Alles oli auto24s üks enamvähem korras mustang ja talvehakuks tõmmati hind 125k peale Kahju, et praegu ei olnud võimalust seda osta ja nii see minema läks

            E: Aga täiesti laitmatus korras mustang, mis on ilusaks tehtud maksab ikka korralikult. 250k+

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #141
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              polegi eriti kallis

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #142
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                polegi eriti kallis
                Muidugi on ka BOSS versioone :) Ja BOSS limited vms. Need maksavad juba 3-4x samapalju, kui tiptop korras tavaline hardtop 69

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #143
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Mõtlesin, et teeks täna siis ainult NL200. Tunnike mängisin ja 4BI tiksus ära. PTR näitab -40 taala >< nice. Suht segod fishid olid, sain paarile fishile jälle kollase note külge kinnitada ja loodan neid kindlasti ka hiljem kohata, eriti ühte segast

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #144
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    Muidugi on ka BOSS versioone :) Ja BOSS limited vms. Need maksavad juba 3-4x samapalju, kui tiptop korras tavaline hardtop 69



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #145
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      hoooooooooo beibe

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #146
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        Vaata näiteks Mach1. Välimus vinge, mootoris jõudu on, hind pole teab mis üle mõistuse - ca 20000$ USA-s.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #147
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Mustangeid on igasuguseid. Omal oli plaan osta tavaline 69 hardtop ja seda siis üritada oma käe järgi natuke paremaks teha :)

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #148
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            On vaja tripsiga ju ära stackida ennast riveris, kui olen täiesti kindel, et maja vastas. Donk noh... Aga muidu sess ikkagi kergelt plussis. PTR vist ei taha mind enam trackida mulle tundub :D 11000 kätt see kuu mänginud. NL/PL100 900 taala plussis (8500 kätt) ja NL200 ka 900 taala (2500 kätt). Kuu eesmärk oli tegelikult 1000taala, et saaks elamise raha natuke. Kuna teadsin, et mängimisest suurt midagi see kuu välja ei tule (reis jne.)

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #149
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              NL100 hetkel fishe täis. Have fun

                              Comment

                              • 50CandyJoe
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 253

                                #150
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Üks selline Eleanor seisab meil maja all garaažis, Tallinnas. Üks hommik pidin meeletu müra peale üles ärkama. Vaatan aknast välja, tüübil oli auto välja surnud ja üritas seda maja ees käivitada. No ja nii mõnigi signa hakkas selle peale tööle...

                                Minu meelest kõige püssim püss üldse

                                Comment

                                Working...