Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.
Nii kui kell 12 lööb, on FTPs lauad sigahead (NL100) ja krt mul on räme unekas... Üle pika aja olen pidanud hakkama EV'd taga ajama.
Nädala sees on NL200 ikka nutused lood. Eks NL200 jääb siis nv'de jaoks.
Jaanuaris võtan ehk ka kerge NL400 shoti, just for fun
Nii kui kell 12 lööb, on FTPs lauad sigahead (NL100) ja krt mul on räme unekas... Üle pika aja olen pidanud hakkama EV'd taga ajama.
Nädala sees on NL200 ikka nutused lood. Eks NL200 jääb siis nv'de jaoks.
Jaanuaris võtan ehk ka kerge NL400 shoti, just for fun
. Pm sa pead mõlemad ostma. 2005+ sõidad igapäev ja tunned end mõnusalt ja siis suvel võtad oma 69.a kaunitari ja vaatad kuidas kõik teised sind kadestavad.
Comment