Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #121
    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

    Nii kui kell 12 lööb, on FTPs lauad sigahead (NL100) ja krt mul on räme unekas... Üle pika aja olen pidanud hakkama EV'd taga ajama.

    Nädala sees on NL200 ikka nutused lood. Eks NL200 jääb siis nv'de jaoks.

    Jaanuaris võtan ehk ka kerge NL400 shoti, just for fun

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #122
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Panin oma päevikule siis uue pealkirja. Eesmärk on paika pandud, ootab täideviimist.

      Miks Mustang? Kuna see on juba väga-väga pikka aega mu lemmik auto.
      Millise ostan? Süda käsib osta 1969 hardtop(mu lemmik Mustang), mõistus aga käsib osta 2005a+. Eks ole näha, millisega ma siis järgmine aasta ringi paarutama hakkan.

      Ja see ei tähenda, et kohe 1.jaanuarist. Vb saan alles selle endale järgmine aasta 20. dets. :D

      Enivei, HERE I COME!! :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #123
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        Edu eesmärgiga! Mis limiite kavatsed selle jaoks mängida või mis ootused, lootused uueks aastaks üldse on?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #124
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          aga miks mõistus 2005a+ Mustangit käsib osta?
          69a Mustang on igatepidi 2005a omast üle

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #125
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Edu eesmärgiga! Mis limiite kavatsed selle jaoks mängida või mis ootused, lootused uueks aastaks üldse on?
            Tänud

            No ideaalis tahaks jaanuaris/veebruaris NL400 natuke katsuda. Iseasi, kas julgen. Ja muidugi mänguga areneda veel. Hetkel on mindset suhteliselt hea ja suuri vigu teinud pole (v.a 1 viga NL200s see kuu). Ja obv tahaks alates uuest aastast natuke rohkem ennast mängima sundida. Praegune volüüm on ikka täiesti naeruväärne

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #126
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              aga miks mõistus 2005a+ Mustangit käsib osta?
              69a Mustang on igatepidi 2005a omast üle
              Talvel on natuke raske sellega sõita + juppidega läheb aega jne.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #127
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Mustang . Pm sa pead mõlemad ostma. 2005+ sõidad igapäev ja tunned end mõnusalt ja siis suvel võtad oma 69.a kaunitari ja vaatad kuidas kõik teised sind kadestavad.

                btw üks mu tuleviku unistusi omada uut Mustangi ( eks paistab, milline see uus on siis ) ja vana klassikalist.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #128
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Mustang . Pm sa pead mõlemad ostma. 2005+ sõidad igapäev ja tunned end mõnusalt ja siis suvel võtad oma 69.a kaunitari ja vaatad kuidas kõik teised sind kadestavad.

                  btw üks mu tuleviku unistusi omada uut Mustangi ( eks paistab, milline see uus on siis ) ja vana klassikalist.
                  Ideaalis on mul kunagi 3 masinat :D Uus mustang, vana Mustang ja mingi mürakas. Suur fordi jeep / Dodge Ram vm sinna kanti ;D

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #129
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    nujah ma täpselt nüüd ei tea kuidas nende 69a mustangitega on, aga no ntx mingi 1980+ usa raudadele jupid on küll väga kättesaadavad + ODAVAD! + nendes autodes ei ole väga midagi laguneda, õigemini on nad rämedalt pommikindlad
                    Talvel on just fun sõita ju:D Ainult tavaliselt peab vähe kõvema soendusradika sisse ostma

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #130
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      nujah ma täpselt nüüd ei tea kuidas nende 69a mustangitega on, aga no ntx mingi 1980+ usa raudadele jupid on küll väga kättesaadavad + ODAVAD! + nendes autodes ei ole väga midagi laguneda, õigemini on nad rämedalt pommikindlad
                      Talvel on just fun sõita ju:D Ainult tavaliselt peab vähe kõvema soendusradika sisse ostma
                      Nendele annab kliima ka sisse teha, aga see on juba klassika rikkumine imo

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #131
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        no kliimat ikka sellisele autole ei paneks :D
                        lihtsalt vähe parem radikas armatuuri alla ja korras :)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #132
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Peale selle on 69 kõige parem kahekohaline number imo.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #133
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Mustangi mehed, keda mina olen kohanud, on kõik väheke imelikud
                            Panevad autodele nimesid jne...

                            Kui nüüd normaalset juttu rääkida, siis mina ei sõidaks talvel ei `69 ega `05 Mustangiga.
                            Last edited by peete82; 11.11.10, 22:26.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #134
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Mustangi mehed, keda mina olen kohanud, on kõik väheke imelikud
                              Panevad autodele nimesid jne...

                              Kui nüüd normaalset juttu rääkida, siis mina ei sõidaks talvel ei `69 ega `05 Mustangiga.
                              Like Kalev Rebane?

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #135
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Tra teen FTPst pisikese cashouti ja kohe näpitakse asi ära ><

                                Raha kätte ei saa? Okei, teeme räigelt setupe, et igat kätt mängiv fish ikka edasi mängiks ja bustoks ei jookseks. Kuradi Ivey ma ütlen

                                :D

                                E: ÖÄÖÖÖÜÜÜ... sain sessi nulli poole. Ei pidanudki kõrgemale minema, et kaotusi tagasi teha :D
                                Last edited by g00000se; 12.11.10, 08:53.

                                Comment

                                Working...