Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #91
    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

    samas ise võtaks ka veits shotte kõrgemal kui ühe ööga mingi veerand miljonit võidaks...

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #92
      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

      Bodog poker tundub huvitav ><

      Järgmine kuu ehk saab jälle NL200 shoti võetud, eks ole näha kas nii juhtub ja kuidas läheb

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #93
        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

        Katsusin siis natuke NL200 vett. Scared money tunnet ei ole, pigem on tunne just kodune. Volüüm on ikka väike, tülpinud tunne. Varsti nädalake puhkust ja ehk tuleb isu tagasi.

        NB! Kuu aja pärast ka jõutõstmise võistlused ning valmistumine käib. Ei tea veel kas võistlen -90kg või -100kg. Selgub vast novembri algul

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #94
          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

          Mis vanuseklassis võistled ja mis su isiklikud rekordid on praegu?

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #95
            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
            Mis vanuseklassis võistled ja mis su isiklikud rekordid on praegu?
            Juuniorites ja isiklik tuleb loodetavasti võistlustel :)

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #96
              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

              Kuu on läbi, kasum koos rakebackiga u. 2500. 33k kätt.
              Homme hommikul kell 7 läheb lennuk ja saab nädalakese puhata kõigest.

              P.S vigastasin oma triitsepsi ära, gg

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #97
                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                Upswingi peal jälle? : )

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #98
                  Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                  Egiptusest jõudsin siis tagasi laupäeva õhtul. Väga äge oli. Sharm el sheikh oli väga ilus. Tuba oli samuti super, mere poole vaatega ja üldse nuts. Ei mäleta kes see võrdles siin SHarm el sheikhi tubasid eesti 3 tärnilistega? See on nüüd küll lol. Ma võiks öelda, et see võrdus vähemalt tartu hotelli sviidiga, ainult voodi oli nati kehvem kui sviidis mul. Toad olid väga puhtad ja üldse luks värk.

                  Mõned pildid kah siis.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Pilte on palju, ei hakka rohkem panema. Kõik oli üliilus nagu juba mainisin. Ehitatud paradiis :D

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #99
                    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                    5-s pilt oli küll ebavajalik :D

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #100
                      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                      Esimest korda käisid eestist väljas?

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #101
                        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        Esimest korda käisid eestist väljas?
                        ei

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #102
                          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          5-s pilt oli küll ebavajalik :D
                          Tema päevik teeb mis tahab ! :D

                          GG !!


                          /imo kala näeb õudne välja :D

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #103
                            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                            rahu madis...

                            norib lihtsalt vb

                            jäid reisiga rahule g00000se?

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #104
                              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                              See oli parim kala, mida ma söönud olen :D Väljanägemine jah vb nati scary :D

                              to noname : Jep, väga rahul.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #105
                                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                                Imo kala näeb küll isuäratav välja. Mis kala oli vms ? Paistab, et tore reis oli :D

                                Comment

                                Working...