Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #31
    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

    http://officialpokerrankings.com/pok...9FD1F.html?t=2

    no see kutt pani Sunday 1/4 milli kinni ja sahistab rahulikult microturnasid edasi :)

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #32
      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

      Nice hit!

      Comment

      • Dicer
        Julm Donk
        • Jan 2010
        • 92

        #33
        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

        Congratz !

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #34
          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

          Super!

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #35
            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

            Homsest hakkan siis pihta NL25'ga. Panen ka homme õhtul esimese päeva graafiku siia ülesse, loodame et tuleb normal :D

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #36
              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

              edukat algust NL25, vt et bustosse ei tõmba kohe. :P

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #37
                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                Busto ruumi vist veidi on:)

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #38
                  Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.



                  esimene poole tunnine sess. Kaotasin kohe alguses top setiga. Mull 77, board tuli maha 467, panen cbeti vastane teeb raise. Kuna oli any2 mängiv donk siis ma ei viitsinud midagi muud ka leiutama hakata ja surusin nupud sisse ära. Näitas 35. Okei, doesnt matter, lõpp oli ikkagist norm

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #39
                    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                    Vaatamata kuu esimesel kahel päeval olnud ÜLIsitale jooksule, mis kiskus mu peaaegu, et -200 dollari peale, olen saanud nüüd jälle vaikselt kohalt minema. Olen enam vähem BE, vb isegi kasumis. Ei tea täpselt, mis seis sõbra juures mul jäi. Mängin siis NL25 ja NL50 läbisegi. Starsis olen hetkel miinustes veel korralikult, tiltis aga selle ilusasti plussis. Panen ühe hommikuse käe ka siia. Kommige, kuidas teie seda mänginud oleksite.
                    Vastas oli 47/5/1.1/ 25 kätt

                    Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 736477
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    UTG: $49.25
                    UTG+1: $26.80
                    MP: $50.00
                    CO: $60.15
                    BTN: $46.60
                    SB: $45.05
                    Hero (BB): $68.10

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 6 7
                    5 folds, SB calls $0.25, Hero checks

                    Flop: ($1.00) 3 4 5 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $1.00, SB calls $1

                    Turn: ($3.00) J (2 players)
                    SB checks, Hero bets $2.50, SB calls $2.50

                    River: ($8.00) 2 (2 players)
                    SB bets $2.50, Hero raises to $64.10, SB calls $38.55 all in

                    Final Pot: $90.10
                    SB mucks 7 A
                    Hero shows 6 7
                    Hero wins $87.10
                    (Rake: $3.00)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #40
                      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                      mida siin kommida on? sul ultimate nuts ning vastas on donk, kes bustosse läks. nh!
                      usun, et enamus oleks riveris allinni pannud. max VALUE obv

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #41
                        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                        Ma seda mõtlesingi, et vastas donk ja arvatavasti ässa seal maha ei pane. Kahtlesin natuke, et äkki panna mingi tavaline 3-4 raise otsa, või all in

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #42
                          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                          kahe erineva limiidi vahel mängimine võib halb olla. samas ehk oli see ainult mul. Igatahes segas mind sest kui nl100 ja nl50 lasin läbisegi(fish ei olnud siis veel) siis nl50 hakkasin liiga lightilt callima kuna betid tundusid väiksed

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #43
                            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                            ma teen kõigest 9l laual. Vahel harva on paar lauda rohkem, kuna mõned lauad sulgemisel. Hetkel suudan küll ilusti asjaga kohaneda.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #44
                              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                              kuu algus FTPs



                              kuu algus Starsis



                              Starsis olen ka tegelikult 17 taala plussis, aga graafikul ei suuda HEM eurosid ära konvertida vist..

                              Mängin siis endiselt läbisegi NL25 ja NL50

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #45
                                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                                nagu konn ytles, l2bisegi m2ngimine ei pruugi hea olla =)
                                Soovitaks yhte limiiti mängida .. sul on erinevat bet sized jms muud asjad, mis võivad t2htsatel hetkedel vms sassi minna v what ever juhtuda ...

                                Comment

                                Working...