Mõtlesin siis, et alustaks ka oma päeviku pidamist. Olen sellel foorumil mõnda aega silma peal hoidnud, aga poste pole veel teinud.
Graafikust see kuu pilti ei pane, kuna mängisin enamuse kuust short stack laudadel. See flippamine kahjuks ei ole mu vaimsele tervisele töps mitte hea. Mängisin ka varem natuke sngsid, aga need kammisid ka lõpuks ära.
Niisiis, alustame oma tutvustamisega.
Olen 20a vant Tallinnast. Mängin hetkel NL10 FR ja NL25 on ka varsti varsti käes. Tegelen veel ka jõutõstmisega. Kaalukategooria -90kg.
Natuke pokkerist veel.
NL10 algas mul väga k*siselt ja oli ka mõtted vapsje pokker nahui lasta, aga õnneks sõbra abiga olen hakanud mängust aru saama ja tunnen ennast väga kindlalt sellel limiidil. Vaatasin ka eile Patricku NL25 videot ja see andis mu mängule juurde. Päris ilusasti kohe andis juurde. Nii et tänud.
Praegu nagu ei oskagi midagi juurde kirjutada. Tulevikus ka hakkan siia käsi postitama, et natuke arutleda.
Graafikust see kuu pilti ei pane, kuna mängisin enamuse kuust short stack laudadel. See flippamine kahjuks ei ole mu vaimsele tervisele töps mitte hea. Mängisin ka varem natuke sngsid, aga need kammisid ka lõpuks ära.
Niisiis, alustame oma tutvustamisega.
Olen 20a vant Tallinnast. Mängin hetkel NL10 FR ja NL25 on ka varsti varsti käes. Tegelen veel ka jõutõstmisega. Kaalukategooria -90kg.
Natuke pokkerist veel.
NL10 algas mul väga k*siselt ja oli ka mõtted vapsje pokker nahui lasta, aga õnneks sõbra abiga olen hakanud mängust aru saama ja tunnen ennast väga kindlalt sellel limiidil. Vaatasin ka eile Patricku NL25 videot ja see andis mu mängule juurde. Päris ilusasti kohe andis juurde. Nii et tänud.

Praegu nagu ei oskagi midagi juurde kirjutada. Tulevikus ka hakkan siia käsi postitama, et natuke arutleda.
K
7
Q
Comment