Re: Liisa @NL6 6max
Ahjaa, seda ka et nl10 on ka tegelikult pm nullis.
Lükkasin kogemata üks käsi pre-flop all-in (õppisin pacificu bet size süsteeme hehe).
Sain küll poti ilusti endale ja keegi õnneks ei callinud, ent tracker näitab, juskui oleksin 1BI kaotanud selle käega.
Ahjaa, seda ka et nl10 on ka tegelikult pm nullis.
Lükkasin kogemata üks käsi pre-flop all-in (õppisin pacificu bet size süsteeme hehe).
Sain küll poti ilusti endale ja keegi õnneks ei callinud, ent tracker näitab, juskui oleksin 1BI kaotanud selle käega.
TC
Comment