Liisa @ segaduses

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MissLiz
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 112

    #31
    Re: Liisa @NL6 6max

    Ahjaa, seda ka et nl10 on ka tegelikult pm nullis.
    Lükkasin kogemata üks käsi pre-flop all-in (õppisin pacificu bet size süsteeme hehe).
    Sain küll poti ilusti endale ja keegi õnneks ei callinud, ent tracker näitab, juskui oleksin 1BI kaotanud selle käega.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #32
      Re: Liisa @NL6 6max

      Tule loomaaeda! Urr... Edu laudades!

      Sinu Mati.

      Ja Starsi FR NL10 nitlandiks nimetada on peen huumor sul muidugi :)

      Comment

      • MissLiz
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 112

        #33
        Re: Liisa @NL10 6max

        Et siis nagu jah :) ärme rohkem peale võtame, eks.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #34
          Re: Liisa @NL10 6max

          mhm.. kui ma esimese posti graafikut vaatan 43k käsi ja winrate 10BB/100 ehk 20bb/100.. päris kõva... edu tegemistes ja loodame et testosterooni foorum ära ei hirmuta:-)

          Comment

          • MissLiz
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 112

            #35
            Re: Liisa @NL6 6max

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Tule loomaaeda! Urr... Edu laudades!

            Sinu Mati.

            Ja Starsi FR NL10 nitlandiks nimetada on peen huumor sul muidugi :)
            Tõenäoliselt vähe soliidsemate mängijate jaoks see ongi mõnus fish-land, aga see on lihtsalt limiit, kus asi vähe tõsisemaks läks ja lauas palju regulare vastu vahtis, ja asi veidi igavaks ära kiskus :) muud midagi. Ilmselt seal jõudis lõpuks lihtsalt kohale, et FR on tiba igav minu jaoks.

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #36
              Re: Liisa @NL10 6max

              edu 6maxis
              miks Pacific ?

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #37
                Re: Liisa @NL10 6max

                Esimene graafik Sul väga kena ju!

                Ma ei oska 6maxi kohta eriti midagi öelda, statsid paistavad päris korras olevad, minu leak on nt et kipun ühe paariga liialt bustoks minema. :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: Liisa @NL10 6max

                  kõik väga hea.
                  3bet võix mingi 6 kandis olla ehk? Samas ma ei tea kah, micros vb ongi parem kui see 4-5 kandis?


                  ja kui aega saad, siis table selecti veel rohkem.
                  kui rohkem infi vaja paci kohta, siis tead kuda mind leida:D

                  kyll ma sind pacis välja koolitan :D
                  eduuuuuuuuuuuu

                  Comment

                  • MissLiz
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 112

                    #39
                    Re: Liisa @NL10 6max

                    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                    edu 6maxis
                    miks Pacific ?
                    Tänan!

                    Pac suuresti hotcoca soovitusel :)

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #40
                      Re: Liisa @NL10 6max

                      Pacis ilmselt kordades vähem mõtlevaid mängijaid...

                      Edu ka minu poolt!:)

                      Comment

                      • MissLiz
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 112

                        #41
                        Re: Liisa @NL10 6max

                        Einoh :)
                        sess juba -3BI
                        Suudan mitmendat korda 77/34/8 vennalt täiega pähe saada :)

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #42
                          Re: Liisa @NL10 6max

                          Kõige lihtsam on teda exploitida kui sa nitid ta vastu, oota JJ+ AK, AKga paned flopil jooksu kui ei saa vähemalt TPTK. JJ-KK paned jooksu flopil kui ülekaart tuleb...(ofkoors kui seti floppad siis lase tal ennast pooleks bettida!) GL!

                          Comment

                          • MissLiz
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 112

                            #43
                            Re: Liisa @NL10 6max

                            tildipoiss lendas täiega peale
                            suurim leak vist on oskamatus foldida õigel ajal, õiges kohas

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #44
                              Re: Liisa @NL10 6max

                              Ma Armastan Sind!!!!!

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #45
                                Re: Liisa @NL10 6max

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Ma Armastan Sind!!!!!
                                Don´t start this shit again!


                                Ja Liisa: ole õnnelik , et Sa ei tilta nii nagu mina... Juba kopp ees uue hiire ja klaveri järgi minemisest.

                                Comment

                                Working...