Tere,
Olen mänginud pokkerit umbes aasta aega nüüdseks, senini ainult 6 maxi põhiliselt, selle aasta algusest on turnadega triobetis kogunenud 6k dol jagu võite, cashis NL20 6 max mängides umbes 1-2k dol, HU pole varem kunagi tõsiselt mänginud, üksikud üritused turnadel või mõne väljavalituga mõned sessioonid.
Siiski jälgides NL50 HU taset ja võimalusi Pokerstarsis ning Kristjani tegemistel silma peal hoides, otsustasin lõpuks sinna kasutaja teha ja täna, T 04.05 kandsin oma esimese rolli Starsi, 3000 eeku, mis oli siis vist umbes 240 dol ning läksin vastaseid otsima, algas üsna ilusti, sain juba 10min jooksul ühe 3 barrel ja all in blufi top pairiga maha callitud 4 5 6 boardil, aga seejärel tulid mõned beadid ja halvad otsused sinna otsa, tilt score 100 polnud PTRis asjatult, kõige kohutavam oli kaotada 300BB set over set situatsioonis ja pärast seda oli mul alles umbes 70dol ja sama vastasega edasi mängides jõudsin ma hetkeni mil mul oli 34 dol ja olin all inis, coinflipina A high vs open ended straight and flush draws, võitsin A highga ja sealt edasi suutsin ennast jällegi kokku võtta ning ühe päris uskumatu comebackiga maha saada.

Uploaded with ImageShack.us
Pre flop mina raisin, ta 3 betib, callin(3 bete tegi ta väga palju), flopis panustas 2/3, callisin, turnis jällegi 2/3, callisin(nii dry board oli kuidagi, ei tahtnud leppida sellega, et tal see K on), riveris läheb otse all-in, snapcallin.
Vaadates käsi hiljem üle, nägin ma et riveris oli pot 42 ja ta panustas all in ehk siis 110 mul veel callida, arvestades ta eelnevat stiili ja overbetide puudumist, oleks ma pidanud veidikenegi asjade üle mõtlema.

Uploaded with ImageShack.us
Lõpptulemus, umbes 4h pärast oma viimase 34dol peal olles flipi võitmist, sama vastasega mängisin viimased 5-6h.
Olen mänginud pokkerit umbes aasta aega nüüdseks, senini ainult 6 maxi põhiliselt, selle aasta algusest on turnadega triobetis kogunenud 6k dol jagu võite, cashis NL20 6 max mängides umbes 1-2k dol, HU pole varem kunagi tõsiselt mänginud, üksikud üritused turnadel või mõne väljavalituga mõned sessioonid.
Siiski jälgides NL50 HU taset ja võimalusi Pokerstarsis ning Kristjani tegemistel silma peal hoides, otsustasin lõpuks sinna kasutaja teha ja täna, T 04.05 kandsin oma esimese rolli Starsi, 3000 eeku, mis oli siis vist umbes 240 dol ning läksin vastaseid otsima, algas üsna ilusti, sain juba 10min jooksul ühe 3 barrel ja all in blufi top pairiga maha callitud 4 5 6 boardil, aga seejärel tulid mõned beadid ja halvad otsused sinna otsa, tilt score 100 polnud PTRis asjatult, kõige kohutavam oli kaotada 300BB set over set situatsioonis ja pärast seda oli mul alles umbes 70dol ja sama vastasega edasi mängides jõudsin ma hetkeni mil mul oli 34 dol ja olin all inis, coinflipina A high vs open ended straight and flush draws, võitsin A highga ja sealt edasi suutsin ennast jällegi kokku võtta ning ühe päris uskumatu comebackiga maha saada.

Uploaded with ImageShack.us
Pre flop mina raisin, ta 3 betib, callin(3 bete tegi ta väga palju), flopis panustas 2/3, callisin, turnis jällegi 2/3, callisin(nii dry board oli kuidagi, ei tahtnud leppida sellega, et tal see K on), riveris läheb otse all-in, snapcallin.
Vaadates käsi hiljem üle, nägin ma et riveris oli pot 42 ja ta panustas all in ehk siis 110 mul veel callida, arvestades ta eelnevat stiili ja overbetide puudumist, oleks ma pidanud veidikenegi asjade üle mõtlema.

Uploaded with ImageShack.us
Lõpptulemus, umbes 4h pärast oma viimase 34dol peal olles flipi võitmist, sama vastasega mängisin viimased 5-6h.

Comment