LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vaenekala
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 148

    #31
    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

    Kui sa tahad sellises olukorras varastada siis ainult All In, ja kui sa sellise otsuse juba tegid siis foldida pole enam mingit mõtet.

    Comment

    • Lowry
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 268

      #32
      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

      Algselt postitas onuark Vaata postitust
      fold pre sinu stackiga. (KQ käsi utg-lt)
      100% nõus
      Aga point ja küsimus on ju muus. Kas foldida või callida BB venna tõste peale. arvestades tema statte. Ise arvan, et tegin sitast saia valmis sellises olukorras:) + õppetund ,et ÄRGE VARASTAGE UTG-lt. Õppetund nendele kes seda loevad. See on ainult chippide põletamine:)

      Last edited by Lowry; 05.05.10, 14:11.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #33
        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

        Kui sa tahad käe kohta nõu, siis oleks tore ka märkida detailid, mis turniiriga on tegu, mitu mängijat/lauda alles jne.

        Soulreadin, et 45-e mehe turbo turna ja 2 lauda alles?

        Siis ei ole ju SNG Wizil sellisel kujul mingit pointi, kuna ta sul ICM-i peal. Kui midagi vaadata, siis cEV-d(muuda see ära).

        Olen enam kui veendunud, et see on räme +EV shove, ega sul turbodes midagi mökutada ei ole ja see on enam kui tore käsi. Pushiks mingi 55+, ATo+, A5s+, KJo+, K9s+

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #34
          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

          Kuradi vaalapoiss on mul aasta aega õlledega külas käinud ja remonti teinud ja asju parandanud. Siis kõrvalt lubasin tal kiigata ja oma mängu pealt vaadata. Ainult ulgus ja vingus alguses, näitasin talle sharkscopi graafikut kui ta täiesti põhjas oli, -2K$ ja fish akvaariumis avatar oli :)
          Poisil hakkas nii häbi, siiamaani punastades meenutab :D Aga näed, raibe võttis õppust ja nüüd juba plussi poiss.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #35
            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

            LOL @ vaalapoiss. Edu!

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #36
              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

              18manides, kui on 7 inimest lauas, siis ma foldiks utglt sinu stackiga selle käe ( sellega me nõustusime, aga lenc räägib siin turbodest )
              Aga olen ise ka teinud selliseid liigutusi, heal juhul saab 40/60 olukorra.
              Enamasti panevad nad otsa ikka kõvemate kätega nagu ka antud olukorrast näha oli.
              Olen AJga teinud umbes samade stackidega olukorras 2.5xBB tõste ja sattunud samasse situatsiooni, all in/fold valikud ainult.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                Tegu ei ole 18-maniga ja bubble on võrdlemisi kaugel. Seda tahtsin ka öelda, et kui stack alla 10bb on võid juba openshovema hakata.

                Comment

                • Lowry
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 268

                  #38
                  Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Tegu ei ole 18-maniga ja bubble on võrdlemisi kaugel. Seda tahtsin ka öelda, et kui stack alla 10bb on võid juba openshovema hakata.
                  No tegemist mu esimese käe postitusega. Sry ,kui vead sisse tulid. Aga edaspidi proovin täpsem ja korralikum olla.
                  Tegemist oli $3.25(parandus) NL Hold'em (Turbo 45 players) turniiriga. Ja järel oli 7 mängijat ja 7 ka saavad raha.
                  Käsi mida postitada on küll ja küll aga panin lihtsalt selle käe.
                  Oma veast sain aru juba enne postitust aga 1 küsimus ikka jäi.
                  Unustame selle ,et kas UTG-lt oli see bet õige või vale. POINT on muus.
                  Point selles, et BB paneb mu allinn-i aga tema statid on sellised mis minuarust karjuvad FOLDI järele. Küsimus ongi, et kas selle venna vastu on mõtet panna viimane siisse või ei? Pluss meil on 1 vend veel allinn. Ja jätta rääbis stack alles ja järgmine käsi minna anytwo allinn?
                  Ise arvansin, et olen 99% taga ja foldisin.

                  Ok panen mõne muu käe ülesse ja saab see käsi lukku:)
                  Last edited by Lowry; 05.05.10, 17:19.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #39
                    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                    Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                    No tegemist mu esimese käe postitusega. Sry ,kui vead sisse tulid. Aga edaspidi proovin täpsem ja korralikum olla.
                    Tegemist oli $6.50 NL Hold'em (Turbo 45 players) turniiriga. Ja järel oli 7 mängijat ja 7 ka saavad raha.
                    Does not compute - Sinu laual on mängijatel kokku 30375 chippi, peaks olema 1500*45=67500
                    Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                    Käsi mida postitada on küll ja küll aga panin lihtsalt selle käe.
                    Oma veast sain aru juba enne postitust aga 1 küsimus ikka jäi.
                    Unustame selle ,et kas UTG-lt oli see bet õige või vale. POINT on muus.
                    Point selles, et BB paneb mu allinn-i aga tema statid on sellised mis minuarust karjuvad FOLDI järele. Küsimus ongi, et kas selle venna vastu on mõtet panna viimane siisse või ei? Pluss meil on 1 vend veel allinn. Ja jätta rääbis stack alles ja järgmine käsi minna anytwo allinn?
                    Ise arvansin, et olen 99% taga ja foldisin.

                    Ok panen mõne muu käe ülesse ja saab see käsi lukku:)
                    Iga kompetentne mängija peaks kohtlema su imelikku openraise'i shovega ühtemoodi(kui sa just pole varem sellega silma jäänud - mis teeks ta range'i oluliselt loosemaks). 7bb-ga ei tule minu meelest raise/fold kõne allagi.

                    cEV perspektiivist:
                    Sul on callida 2730, et võita 4730+1030+2000+400+2730+350(anted, mida konverter ei tunnista)=11240
                    Sul on vaja 2730/11240*100=24,29% equityt.

                    JJ+,AK vastu oled 25,3%, ehk oleks juba kasumlik call(reaalsuses on ICM mängus ja tegelikult peaksid veidi tightimalt callima, aga see on liiga keeruline teema), point on selles, et su vastane peaks seal oluliselt loosemalt panema, QQ+ määrata on minu meelest väga tobe olenemata kui tight ta on varajastel levelitel olnud(ja 13/10 ei ole sugugi märkimisväärselt tight). Ja lõppkokkuvõttes peaks ütlema, et see viga mitte shoveda on ikka üsna kohutav, kui on plaanis raisele foldida, selline väikese stackiga vindumine ei ole üldse tervislik ja toob sulle palju 5.-7. kohti, raha teenivad need mängijad, kes saavad palju TOP3 kohti. Nii et kui stack on alla 10bb ja tahad kätt mängida - all in.


                    Tegelen mitme asjaga korraga, sorry kui segane sai :)

                    Comment

                    • Lowry
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 268

                      #40
                      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                      Nii mai kuu sai läbi ja SnG 3.25$-6.50$ tabel siis selline.
                      Plaanis oli mängida 800-1000 turkat siis oma ca' 600-ja turkaga olen rahul, kuna 1 nädal oli arvuti paranduses.
                      Kokkuvõttes on tulemus kehva nagu "säästu rosinasai". Midagi nigu on aga.....

                      Comment

                      • Lowry
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 268

                        #41
                        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                        Valus kellaaeg on hetkel ikka:)
                        Riveri liigutus oli ikka üli nuts vastaselt:D:D:D


                        Ps. 3.40$/18 players sng-l jõudis finaal laud juba 12 minsaga

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #42
                          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                          Jep, hetkel ikka väga sick aeg.

                          Väga palju laudu täna juba 100/200/25 levelil olnud alles ainult 3-4 inimesega lol :D

                          Comment

                          • Lowry
                            FPP Pro
                            • Apr 2010
                            • 268

                            #43
                            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Jep, hetkel ikka väga sick aeg.

                            Väga palju laudu täna juba 100/200/25 levelil olnud alles ainult 3-4 inimesega lol :D
                            Ma vaikselt olen hakanud öösiti mängima

                            Comment

                            • Lowry
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 268

                              #44
                              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                              Jep, hetkel ikka väga sick aeg.

                              Väga palju laudu täna juba 100/200/25 levelil olnud alles ainult 3-4 inimesega lol :D
                              Hetkel ongi 5 järel ja 100/200/25 EBAREAALNE:D:D

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #45
                                Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                                2ra põe, kellaaeg jumala okei. sitaks hea kellaaeg on.

                                Comment

                                Working...