LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #16
    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

    hmm huvitav HEMi versioon

    Comment

    • Lowry
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 268

      #17
      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      hmm huvitav HEMi versioon

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #18
        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

        ma mõtlen et kas 1.10.01 ongi kõige uuem?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

          tna tõmbasin 1.10.06a

          Comment

          • Lowry
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 268

            #20
            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            ma mõtlen et kas 1.10.01 ongi kõige uuem?
            Tänud märkuse eest.
            Tegin uuenduse.

            Comment

            • mEREHAIGe
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 20

              #21
              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

              kas tohib kysida mis siis aprillis 2009 juhtus? st. sealt maalt akkab järjepidev ilus tõus... :)
              EDU!

              Comment

              • Lowry
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 268

                #22
                Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                Algselt postitas mEREHAIGe Vaata postitust
                kas tohib kysida mis siis aprillis 2009 juhtus? st. sealt maalt akkab järjepidev ilus tõus... :)
                EDU!
                Mis juhtus-mis juhtus. Kõigepealt sain kaineks ja vaatasin, õigemini näidati mulle graafikut kus olin "akvaariumipoiss".
                Siis tegin pokkeriga "lõpparve". Aga asi jäi kripeldama ja sai lubatud, et pean välja ujuma sealt. Hakkasin õppima. Mis-kus-miks nii läinud ja kuda see asi tegelt käib. No loomulikult ronisin kõigepealt limiidis alla (alustatud sai vist kohe 11$/180 players kus "A3" oli juba nupud sisse) ja .....vaikselt on jah asi paremuse poole minema hakanud. Pluss aasta alguses oli teoksil 1 projekt mis andis omakorda hea tõuke praeguseks.
                No kuna ma olen pokkerit tagunud siiamaani ainult hobikorras. Siis praegu tahaks teada mis tulemust olen võimeline 1-s kuus näitama ,kui keskenduda ainult pokkerile.
                Last edited by Lowry; 04.05.10, 14:58.

                Comment

                • mEREHAIGe
                  Räme Fish
                  • Mar 2010
                  • 20

                  #23
                  Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                  Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                  Mis juhtus-mis juhtus. Kõigepealt sain kaineks ja vaatasin, õigemini näidati mulle graafikut kus olin "akvaariumipoiss".
                  Siis tegin pokkeriga "lõpparve". Aga asi jäi kripeldama ja sai lubatud, et pean välja ujuma sealt. Hakkasin õppima. Mis-kus-miks nii läinud ja kuda see asi tegelt käib. No loomulikult ronisin kõigepealt limiidis alla (alustatud sai vist kohe 11$/180 players kus "A3" oli juba nupud sisse) ja .....vaikselt on jah asi paremuse poole minema hakanud. Pluss aasta alguses oli teoksil 1 projekt mis andis omakorda hea tõuke praeguseks.
                  No kuna ma olen pokkerit tagunud siiamaani ainult hobikorras. Siis praegu tahaks teada mis tulemust olen võimeline 1-s kuus näitama ,kui keskenduda ainult pokkerile.
                  LOL, story of my life (loe: poker career). ma päris kaineks pole veel saand aga tunneli lõpus hakkab vaikselt juba koitma...

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                    ytleme nii, et ma olen lauri käekäigu kõrval olnud :D
                    sain temaga pm siis tuttavaks, kui vaalapoisist hakkas shark saama, hah

                    Comment

                    • Lowry
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 268

                      #25
                      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                      UTG vargus oli plaanis aga , kui BB-lt tuli allinn siis arvestades tema statte pidi seal käsi olema.
                      Ps. Enne kommenteeri ja siis piilu:)

                      No-Limit Hold'em Tournament, 400/800 Blinds (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      CO (t5660)
                      Button (t2090)
                      SB (t3300)
                      BB (t5580) 13/10/1.9 169kätt
                      Hero (UTG) (t5475)
                      MP1 (t7190)
                      MP2 (t1080)

                      Hero's M: 4.56

                      Preflop: Hero is UTG with Q, K
                      Hero bets t2000, 1 fold, MP2 calls t1030, 3 folds, BB raises t4730 Hero ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • kympa
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 110

                        #26
                        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                        Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                        UTG vargus oli plaanis aga , kui BB-lt tuli allinn siis arvestades tema statte pidi seal käsi olema.
                        Ps. Enne kommenteeri ja siis piilu:)
                        On siin üldse sng mängija jaoks midagi kommenteerida

                        Kui praegu foldida ja blindid üle lasta, siis 3 käe käe pärast on meil 5475-2000-800-400= 2275 nuppu, võimalik et selleks hetkeks on blindid juba tõusnud

                        Comment

                        • Lowry
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 268

                          #27
                          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                          No ega häid käsi pole mõtet postitada:) AA vs KK:)
                          Aga ma veits ootan ja siis põhjendan oma käitumist:)

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #28
                            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                            Halvast positsioonilt üritasid varastada. isegi kui keegi callib, short vms, saad sa paremal juhul flipi.

                            Comment

                            • Lowry
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 268

                              #29
                              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                              Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                              Halvast positsioonilt üritasid varastada. isegi kui keegi callib, short vms, saad sa paremal juhul flipi.
                              No loogish, et halb positsioon aga läksingi siin sellepeale välja, et ega keegi ei arva sealt vargust:) Ja oleks allinn-i ka võibolla callinud. Aga selle venna vastu no ei saanud callida ju! Selles ongi tegelt point. Kas rahvas oleks siin teinud calli või ei. Mina nägin selle venna statte ja tema mängu arvestades ainult foldi.
                              Kokkuvõttes sain veel 5-nda koha. Kuna alles ronin sellesse limiiti siis iga minut mis ma siin olen on hetkel ainult pluss.
                              Ps. Next time ma ei varasta
                              Last edited by Lowry; 05.05.10, 13:57.

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #30
                                Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                                fold pre sinu stackiga. (KQ käsi utg-lt)
                                edit: aga muidu SNG leaderboardis ei pea väga ränka volume panema, seal on 20ne järjestikuse hea tulemusega ka võimalik saada kuni $300 boonust (Mars level)

                                Ise sain $130 boonust eelmine nädal, eile oli ikka run nii jube, et öööööökkkkkkkkaaaaa.
                                See nädal low orbitis lootust ei ole sellise runiga.
                                Last edited by onuark; 05.05.10, 14:01.

                                Comment

                                Working...