LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lowry
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 268

    #1

    LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

    Nii hommikut:)

    Mõtlesin, et hakkan vaikselt mingisugust "päevikut" pidama.
    Põhiline mida mängin on Sng-d, 18-45 players ja limiit on 3.25$-6.50$
    Kuigi ausalt öeldes olen tagunud juba seda 3$-st limiiti päris kaua. Igatahes plaan on kõrgemale ronida aga....

    Aasta alguses sai ka hem soetatud ja graafik siis jaanuari algusest.




    Selleks kuuks on ainult 1 eesmärk. Teha 500-800 sng turkat.
    Ja kuu lõpus vaatame mis olukord on ja mis eesmärke hakkame edaspidi seadma:)
    Panen ka jooksvalt ikka käsi ka ülesse, kui on mingeid huvitavaid käsi:)

    Hetkel on kuu algus selline

    Last edited by Lowry; 03.05.10, 12:20.
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

    Väga viisakad graphid!Edu edaspidises!

    Comment

    • Lowry
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 268

      #3
      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Väga viisakad graphid!Edu edaspidises!
      ty

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

        vaala-lauri

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

          EDU EDU! :)

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #6
            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

            Vähe segast ei peksa graafikud või ongi selline hot run ?

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #7
              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              Vähe segast ei peksa graafikud või ongi selline hot run ?
              Kui graafik alla ei lähe siis lasen HEM-i maha

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                Mõtlesin ITMi ja ROId, mis ei ole üldse loogilised. Aga ju väike sample ka.
                Viimasel ajal a lot selliseid mängijaid, kes 100-400mängu sample peale ITM50%, ja roi 100%+.. lol wtf haha, oleks vaid long run

                Aga muidu jah edu !!

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #9
                  Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                  Algselt postitas Lowry Vaata postitust
                  Nii hommikut:)

                  Aasta alguses sai ka hem soetatud ja graafik siis jaanuari algusest.
                  Ilus.
                  Aga pikemat ajalugu ei soovi panna?
                  Track your poker statistics and avoid the sharks. SharkScope is the most complete database of poker tournament results available and covers virtually all online poker sites.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #10
                    Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                    Seda saab ju igaüks ise vaadata kuna tema piltidel ju screen name olemas. Viimased 3500 mängu on igatahes ilus tõus olnud, enne seda aga ....

                    Comment

                    • Lowry
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 268

                      #11
                      Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Seda saab ju igaüks ise vaadata kuna tema piltidel ju screen name olemas. Viimased 3500 mängu on igatahes ilus tõus olnud, enne seda aga ....
                      Õige tähelepanek:)

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #12
                        Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                        ilusad graafikud ja edu!

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #13
                          Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          Seda saab ju igaüks ise vaadata kuna tema piltidel ju screen name olemas. Viimased 3500 mängu on igatahes ilus tõus olnud, enne seda aga ....
                          Ma seda tahtsingi viidata, et ilus learning curve:)

                          Jõudu igatahes.
                          Last edited by kilu6; 03.05.10, 20:39.

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #14
                            Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                            SNG leaderboardist pole boonuseid saand? battle of the planetsile ticketeid?

                            Comment

                            • Lowry
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 268

                              #15
                              Re: LOWRY SnG Päevik (3.25$-6.50$ 18/45 players)

                              Algselt postitas onuark Vaata postitust
                              SNG leaderboardist pole boonuseid saand? battle of the planetsile ticketeid?
                              Ma ei tea midagi nendest asjadest:D
                              Ma arvan, et ma mängin kuus liiga vähe äkki?
                              Last edited by Lowry; 04.05.10, 01:48.

                              Comment

                              Working...