Nii hommikut:)
Mõtlesin, et hakkan vaikselt mingisugust "päevikut" pidama.
Põhiline mida mängin on Sng-d, 18-45 players ja limiit on 3.25$-6.50$
Kuigi ausalt öeldes olen tagunud juba seda 3$-st limiiti päris kaua. Igatahes plaan on kõrgemale ronida aga....
Aasta alguses sai ka hem soetatud ja graafik siis jaanuari algusest.

Selleks kuuks on ainult 1 eesmärk. Teha 500-800 sng turkat.
Ja kuu lõpus vaatame mis olukord on ja mis eesmärke hakkame edaspidi seadma:)
Panen ka jooksvalt ikka käsi ka ülesse, kui on mingeid huvitavaid käsi:)
Hetkel on kuu algus selline
Mõtlesin, et hakkan vaikselt mingisugust "päevikut" pidama.
Põhiline mida mängin on Sng-d, 18-45 players ja limiit on 3.25$-6.50$
Kuigi ausalt öeldes olen tagunud juba seda 3$-st limiiti päris kaua. Igatahes plaan on kõrgemale ronida aga....
Aasta alguses sai ka hem soetatud ja graafik siis jaanuari algusest.
Selleks kuuks on ainult 1 eesmärk. Teha 500-800 sng turkat.
Ja kuu lõpus vaatame mis olukord on ja mis eesmärke hakkame edaspidi seadma:)
Panen ka jooksvalt ikka käsi ka ülesse, kui on mingeid huvitavaid käsi:)
Hetkel on kuu algus selline
TC
Comment